• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zadania dodatkowe, które mozna odrzucić

Czy ułatwić wybór zadań nie związanych z rozdziałami.

  • Tak, przyda się.

    Głosy: 15 93,8%
  • Nie, jest to niepotrzebne bo i tak ich nie robię.

    Głosy: 1 6,3%

  • W sumie głosujących
    16

Jemsik

Zwiadowca
Witam,
Taka sugestia dla zadań dodatkowych nie związanych z rasami ani rozdziałami.
Jak jakieś nie pasuje to trzeba je odrzucać i tak do skutku dopóki nie pojawi się takie które chcemy w danej chwili, np jest rozwiąż 4 konflikty, a chcemy ukończ prowincję i klikać trzeba kilkanaście razy.
Czy można by zaimplementować system z ostatnich Przygód Bractw i dać od razu wszystkie jakie są możliwe na jednym pojawiającym się panelu i wybierać to które chcemy poprzez klikniecie ich.
 

Nusion

Kapłan
Ja tych zadań nie robię od lat, zapomniałam, że istnieją, nawet tam nie zaglądam. A to właśnie przez ich upierdliwość. Ale zagłosowałam na TAK, bo byłaby to miła zmiana i w końcu byłby z nich pożytek, chociaż nie bardzo wierzę, że to zrobią. Już nawet był na forum poruszany ten temat, ale nie chce mi się szukać.
Z pewnością baaardzo się przydają w początkowych rozdziałach, potem wielu pewnie nauczyło się bez nich żyć, bo zabierają niewspółmiernie dużo czasu i nerwów w stosunku do korzyści.
 

Tajniakos

Paladyn
Chociaż ja od długiego czasu też omijam te zadania szerokim łukiem zagłosowałem na TAK. Zawsze irytujące było ich przewijanie, zresztą podobnie było z zadaniami w PB :)
 

visit0r

Paladyn
kiedys byl podobny pomysl i odrzucili z dopiskiem ze latwe wybieranie zadan dodatkowych prowadzi do naduzyc
 

DeletedUser

Guest
a ja wolałbym by nie były w pętli. Po prostu niech się skończą raz a dobrze. Oczywiście co do pomysłu jest fajny (jak już miały by zostać to byłoby to ułatwienie).

Osobiście chciałby by wprowadzili zadania epickie. Tzn np zbierz 50 miliardów złota, 50000 razy odbierz jakkolwiek towar z jakiejkowliek manufaktury ale na końcu np. dostajesz diamentowy domek. Albo fragment zestawu budynków (stworzonych na potrzeby takich zadań, fajny zestaw porównywalny np z karnawałowym). Nadać SENS robienia zadań na późniejszym etapie.
 
Do góry