• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

zadania główne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2348
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2348

Guest
cześć, robię właśnie epokę amunów, no i problem jest taki że mnie strasznie irytują te zadania które trzeba wykonywać na powitanie ich itp. Doszedłem do tego że mam wybudować 50 dróg z czego jedna za 15k many, czyli mam wybulić 600k many na drogi których nie buduję z reguły żeby móc je sobie niszczy i mieć miejsce na przestawianie budynków. Czy jak skończę epokę to jest szansa że to zadanie stanie się możliwe do odrzucenia? Bo mam wrażenie że miałem kiedyś już taki przypadek że zadanie którego nie mogłem odrzucić potem mogłem odrzucić ale nwm dlaczego tak było no i czy jest szansa że teraz też tak będzie. Może też mieliście taką sytuację.
 

Nusion

Kapłan
cześć, robię właśnie epokę amunów, no i problem jest taki że mnie strasznie irytują te zadania które trzeba wykonywać na powitanie ich itp. Doszedłem do tego że mam wybudować 50 dróg z czego jedna za 15k many, czyli mam wybulić 600k many na drogi których nie buduję z reguły żeby móc je sobie niszczy i mieć miejsce na przestawianie budynków. Czy jak skończę epokę to jest szansa że to zadanie stanie się możliwe do odrzucenia? Bo mam wrażenie że miałem kiedyś już taki przypadek że zadanie którego nie mogłem odrzucić potem mogłem odrzucić ale nwm dlaczego tak było no i czy jest szansa że teraz też tak będzie. Może też mieliście taką sytuację.
Tak, jak najbardziej będziesz mógł odrzucić to zadanie i wszystkie inne z tej epoki gdy tylko zrobisz pierwsze badanie w kolejnej epoce. A więc spokojnie możesz je zignorować :)
 

visit0r

Paladyn
W sumie żaden problem, po prostu zadanie będzie sobie wisieć i czekać, tak jak u mnie w obu wioskach. W niczym to przecież nie przeszkadza. Wejdzie nowa rasa, zrobi się badanie i zadania się przeklikają :)
u mnie wlasnie tak wisi, i stoi przez to czesc budynkow
 

Nusion

Kapłan
u mnie wlasnie tak wisi, i stoi przez to czesc budynkow
Ale jakich budynków? Ja wszystkie wywaliłam, bo zamierzam przecież te zadania odrzucić a nie zaliczyć. A zadanie na diamenty, czyli sprzedanie portalu - rdzenia? No cóż, nie chciałam trzymać takiej krowy przez pół roku w mieście, więc wywaliłam z przyjemnością, a jak na becie pojawi się nowa rasa to wybuduję do tego zadania, to tylko jakieś 20h.
 

visit0r

Paladyn
Ale jakich budynków? Ja wszystkie wywaliłam, bo zamierzam przecież te zadania odrzucić a nie zaliczyć. A zadanie na diamenty, czyli sprzedanie portalu - rdzenia? No cóż, nie chciałam trzymać takiej krowy przez pół roku w mieście, więc wywaliłam z przyjemnością, a jak na becie pojawi się nowa rasa to wybuduję do tego zadania, to tylko jakieś 20h.
tam wczesniej jest zadanie posiadaj 4 wyspy za jakis duzy przyspieszacz wiec tez zostawilem
 

Nusion

Kapłan
tam wczesniej jest zadanie posiadaj 4 wyspy za jakis duzy przyspieszacz wiec tez zostawilem
No to dla mnie żaden przyspieszacz nie byłby wart trzymania 4 wysp przez pół roku, w miejsce tych wysp stawiałam domki do eventów i wyklikiwałam wiele więcej przyspieszaczy i innych lepszych nagród. No ale każdy ma swoje priorytety ;)

EDIT:
Aż sprawdziłam. Za zadanie posiadania 4 wysp jest 1x25% do młotków...
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
No to dla mnie żaden przyspieszacz nie byłby wart trzymania 4 wysp przez pół roku, w miejsce tych wysp stawiałam domki do eventów i wyklikiwałam wiele więcej przyspieszaczy i innych lepszych nagród. No ale każdy ma swoje priorytety ;)

EDIT:
Aż sprawdziłam. Za zadanie posiadania 4 wysp jest 1x25% do młotków...
to cos pokrecilem
 

DeletedUser2348

Guest
w sumie jak będzie już następna epoka to i tak będzie trzeba szykować miejsce na nową rase a poświęcenie jednego dnia na zbudowanie starego portalu żeby zgarnąć diamenty nie powinno być kłopotem, ale mi to jeszcze i tak daleko bo po amunach 50 studnii stawiam na 100 dni.
 
Do góry