• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

zadania konieczne do zaliczenia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1940
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1940

Guest
Jestem pierwszy dzień na forum , może jest gdzieś odpowiedź :
Jaki diabeł jestem w Goblinach a zadanie mam postawienia portalu wróżek ?
Pozdrawiam
 

jakub357

Łucznik
Jestem pierwszy dzień na forum , może jest gdzieś odpowiedź :
Jaki diabeł jestem w Goblinach a zadanie mam postawienia portalu wróżek ?
Pozdrawiam

To jest Główna Linia Zadań.
Nie da się tych zadań odrzucić.
Zadania te, są zawsze takie same dla każdego gracza i zawsze w tej samej chronologii.

Następnym razem, zalecam robienie zadań głównych na bieżąco, aby nie być do tyłu jak teraz.
Postaw ten portal i po 2 Farmy Dnia i Nocy i zrób te zadania.
Chyba, że już raz je wykonywałeś. Wtedy jest to błąd. Pisz do suportu.
 

DeletedUser1940

Guest
Dzięki za odpowiedź . Choć myślę ,że jest to pewna nielogiczność w grze . Przeleciałam przez wróżki jak burza ( postawiłem po kilkanaście farm ) i teraz mam się cofać - to zniechęcające do zabawy .
 

DeletedUser1412

Guest
Ja też niestety nacięłam się na tych doradców we wróżkach. Nie zrobiłam zadania "drzewa i lampiony", co jest technologią poboczną w drzewku. Mknęłam jak dzika przez rozdział. Później musiałam nadrabiać produkcję masy towarów wróżkowych. Swoją drogą, skoro jest to technologia poboczna, to czemu doradcy "zmuszają" nas to robienia jej?
Od teraz idę na ślepo za złymi doradcami :p
 

Hassano

Łucznik
Zadania których nieda sie odrzucić warto robić na bieżąco aż do momentu kiedy wyskoczy "zbadaj zwiadowce" :p po zbadaniu jeżeli następne zadanie nie dotyczy już wcześniejszego rozdziału można sprzedawać budynki z tej rasy ale tylko wtedy bo pamiętam że w krasnoludach po zbadaniu zwiadu są zadania sprzedaj kopalnie miedzi i potem portal, żeby ktoś sie nie zagalopował bo będzie musiał stawiać jeszcze raz to samo :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry