• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zadania linii głównej

Isskra

Wędrowiec
Witam,
Ja z takim pytaniem, czy zadania linii głównej można pominąć albo czy one kiedyś zmienią status i pokaże się opcja "odrzuć"?
Dlaczego pytam, swego czasu w rozdziale IX poradziłam koledze z bractwa że nie musi odblokowywać 3 badań, bo w zasadzie poradziłam sobie samymi portalowkami i nie potrzebnie wrzuciłam PW (na załączonym screenie widać). Przeszłam bez problemów cały rozdział. On zrobił podobnie, jest w kolejnym ale niestety zadania ma takie, że w zasadzie stoi z nową osadą bo musi przejść zadania z poprzedniej.
Poczytalam na innych stronach jakie są zadania i znalazłam tam między innymi takie żeby posiadać 4 stalowe ogrody. Ja nawet ich nie mam zbadanych... Czy to u mnie jakiś błąd był czy jak? Czy zmieniły się zadania linii głównej? Screenshot_20230211_133342_com.innogames.elvenar.png
 

Deleted User - 198835

Guest
Ostatnio było , że wystarczyło zbadać któryś z pierwszych badań następnego rozdziału i wtedy można było odrzucać zadania z poprzedniego rozdziału
 
Do góry