• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Zadania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1975
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1975

Guest
Witam

Magiczne budynki powinny zaliczać zadania proporcjonalnie do danej rasy tzn.
zadania na warsztaty i rezydencie poziom 5 magicznej = 15 zwykłej
poziom 6 m = 17 zwykłej i tak dalej.
 

DeletedUser174

Guest
czy ktoś wie co autor miał na myśli??? bo Kali nie rozumi
 

jakub357

Łucznik
czy ktoś wie co autor miał na myśli???

Ależ to jest głos rozpaczy żądający sprawiedliwości przecież! No bo jak to tak, żeby diamenciarze zaliczali więcej i szybciej? Jak płacą, to niech to potrwa trochę dłużej... wykonywanie tych zadań na zdobycie określonej liczby zasobów.
Autor proponuje wartość 3x większą; czyli, jeśli ja w tym evencie mam do zdobycia około 300k zasobów z zwykłej i tak dalej rezydencji, to ktoś, kto świeci się jak żarówa, powinien mieć do zdobycia 900k. A bo czemu niby nie!? Jest pomysł? Jest. Robimy głosowanie!
 

DeletedUser449

Guest
Przepraszam, co jest tutaj niejasnego? Autor dosyć precyzyjnie przedstawił swój pomysł. Na dodatek zgodnie z mechaniką gry.
Proponuje on podwyższyć poziom magicznych budynków, zrównując je z ich zwykłymi odpowiednikami - dzięki czemu postawienie magicznej rezydencji pozwoliłoby na zaliczenie zadań wymagających rozbudowy budynków wysokiego poziomu.
 

DeletedUser626

Guest
Zasugerowałam się postem jakuba, który ma się nijak do postu autora, ale jeśli faktycznie chodzi o zadania na rozbudowę, to jest to już zgłoszony problem.
 

jakub357

Łucznik
Jak widać, zwrot ,,5 magicznej = 15 zwykłej'' można różnie odebrać...
Jednak rzeczywiście autorowi chodziło o to, o czym napisał @Kalart
 
Status
Zamknięty.
Do góry