• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zadanie do wykonania już wykonane wcześniej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1892
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1892

Guest
Witam, zaznaczam,że nie szukałam czy podobny problem był już zgłaszany - jeśli tak to przepraszam i liczę na linka do odpowiedzi, a jeśli nie to proszę o radę :) Otrzymałam do wykonania zadanie pt. opracuj zaawansowany zwiad. Opracowałam go już dawno temu bez zadania, więc teoretycznie po otrzymaniu zadania powinno z automatu pokazać że już zrobione. Tak się nie stało, nie ma też przy nim opcji odrzuć. Co robić?
 

DeletedUser449

Guest
Tego rodzaju błędy zgłasza się na support - tylko tam naprawiają problemy u konkretnego gracza. Na forum zgłasza się globalne błędy, których naprawienie wymaga działania twórców gry. Oczywiście nie ma nic złego w zgłoszeniu takich przypadków również na forum (przy czym właściwym działem są "Błędy gry", a nie "Pomocna dłoń"), ale pomoc w tej sytuacji dostaniesz na supporcie.
Tutaj link: https://support.innogames.com/login/to/game/elvenar/market/pl
Nie chcę wyjść znowu na wrednego, ale zaawansowany zwiad jest pomiędzy każdymi rozdziałami więc może po prostu chodzić o kolejne badanie... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Zaawansowany zwiad jest na początku każdego rozdziału, jego zbadanie oznacza praktyczne rozpoczęcie nowego etapu gry. Zadanie na zbadanie Zaawansowanego zwiadu pojawia się więc również kilkukrotnie i zwykle oznacza, że właśnie kończysz daną linię zadań i gra "czeka", aż rozpoczniesz nowy rozdział.

W supporcie faktycznie byłoby lepiej to zgłosić, bo tam możemy sprawdzić Twoje konto i zadania.
 

DeletedUser1892

Guest
Kalart, nie jesteś wredny - nie zauważyłam że każdy nowy rozdział rozpoczyna się zaawansowanym zwiadem - zasugerowałam się, że wśród linii zadań było już takie o nazwie "zbadaj zaawansowany zwiad". Akurat za chwilę będę odblokowywała 3 rozdział, więc zobaczę - jeśli to nic nie da to napisze do supprtu. Dziękuję :)
 
Do góry