• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zadanie po przejściu rozdzialu: przeznaczenie ludzi i elfów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser836
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser836

Guest
Witam, mam pytanie jak sobie poradzić z żądaniem, które się pojawia po sprzedaży portalu na ostatnim rozdziale. Jest to zadanie do wydania 100 punktów wiedzy na cud innego gracza. Jak to zrobić skoro aplikacja nie pozwala na dawanie pkt wiedzy innym graczom?? Logowanie się na komputerze nie wchodzi w zupełnie w grę. Dlaczego dają takie zadanie skoro nie można tego zrobić ani anulować to jak to czasem można było robić
 

Nusion

Kapłan
Jeśli nie ma opcji, żebyś zalogowała się na komputerze to pozostaje Ci poczekać na wejście nowego rozdziału i po zrobieniu pierwszego badania w drzewku będziesz mogła to zadanie pominąć.
Kolejnym rozwiązaniem jest przeglądarka Puffin na urządzenia mobilne, która pozwalała otworzyć grę w wersji przeglądarkowej. Po instalacji należy wybrać opcję "wersja na komputer" a następnie "teatr". Niestety nie wiem, czy ta przeglądarka jeszcze działa, od wejścia aplikacji nic o tym nie słyszałam...
 

DeletedUser836

Guest
No tak, tylko gra ma być przyjemnością A oni robią rzeczy praktycznie niewykonalne. Bo skoro dają takie zadanie to powinno być do wykonania na aplikacji również. A nie będę czekać kolejne pół roku na nowy rozdział.
 

Nusion

Kapłan
Oczywiście masz rację, niestety aplikacja nie doczekała się jeszcze niektórych funkcji i nic na to nie poradzimy :( Jest to w planach, ale kiedy zostanie wprowadzone tego nie wie nikt.
To zadanie, o którym piszesz to przedostatnie zadanie w konstruktach. Po nim jest jeszcze "Przeprowadź zwiad prowincji" i koniec...
 

Koval92

Kapłan
Poproś kogoś o pomoc, np moderatorów z forum, oni Ci konta nie ukradną a pewnie mają do tego dostęp. Twoja sytuacja jest niesamowitym wyjątkiem bo Elvenar to niestety gra przeglądarkowa na PC której wersja mobilna jest mocno do tyłu :/ Poza puffinem niewiele można zrobić, może spróbuj skorzystać? ja tak robiłem gdy komputer miałem zepsuty a musiałem koniecznie uruchomić wersję PC, żeby koperty czytać.

Poza tym korzystanie z wersji wyłącznie telefonicznej pozbawia cię 3 skrzynek nagród pomocy sąsiedzkiej dziennie.
 

DeletedUser174

Guest
@Koval92 wyjaśnij mi jedno: dlaczego wypowiadasz się w tematach o których nie masz żadnego pojęcia?

moderatorzy nie mają dostępu do kont, bo to nie ich robota. Dostęp ma suport jedynie. Ale to 2 oddzielne instytucje. Zresztą suport ma naprawiać blędy gry (przynajmniej w teorii) a nie ułatwiać i odrabiać za kogoś robotę >bo mi sie nie chce<, więc w tym wypadku powinien z czystym sumieniem wysłać na drzewo delikwenta

dlaczego zakładasz że skoro ktoś jest moderatorem to nie ukradnie konta? Lub jak kto woli jak ktoś nie jest moderatorem to na pewno gwizdnie komuś konto? nonsens do kwadratu!!!

jej sytuacja nie jest wyjątkiem. Jest masa graczy, którzy grają tylko na apce i to jest ich wybór i ich problem. Mając świadomość z ograniczeń apki albo się je akceptuje albo nie. Tyle. Tym bardziej ze jest opcja pufin. Jest wyjście. Zawsze też można kogoś poprosić o dostęp do komputera. Są kawiarenki, jakieś biblioteki... bez przesady że niby się nie da. Kwestia chęci

a na zablokowane zadanie jest rozwiazanie takie jak podała @Nusion tj nowy rozdział.


i jak komuś obcemu można pozwolić czytać korespodnecję adresowaną do Ciebie... i sie jeszcze do tego publicznie przyznawać. Mi by było wstyd

a skrzynki za pomoc są śmiechu warte, więc... mi sie nie chce ich szukac nawet. To co ma żałować że ich nie ma na apce?

a potem się dziwisz ze ktoś na ciebie dybie :(
 

mayder

Tancerz ostrzy
Poza tym korzystanie z wersji wyłącznie telefonicznej pozbawia cię 3 skrzynek nagród pomocy sąsiedzkiej dziennie.

Jeszcze żeby te skrzynki dawały coś dobrego albo było ich więcej to może bym się nimi zainteresował. Szybkość motywacji na apce o wiele przewyższa te marne skrzynki.
 

DeletedUser2264

Guest
w sumie tez tkwie w zadaniu konstruktow czekajac na nowy rozdzial, jakos nie mam ochoty na sile upychac kolejnych budynkow aby zrobic dziwne zadanie, wybralem opcje poczekania na mozliwosc jego odrzucenia po wejsciu do nowej epoki, mam nadzieje ze taka będzie jeszcze w tym roku
Robię dokładnie to samo, mam po 2 każdego i zostanę z tym do końca rasy.
 
Do góry