• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zajazd Grawitacyjny na INSTA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

Sorcha

Rycerz
Czy gra jest warta świeczki?
Powiem tak budynek można zdobyć tylko POZA grą, konkurs jest na Instagramie, filmik na FB, a co jak nie mam konta, ani tu ani tu. Nici z Zajazdu Grawitacyjnego, a czy warto obejrzyj filmik i sam się przekonaj. Zresztą zdobędą go tylko najbardziej zaangażowani, więc pewnie na Instagramie macie większe szanse.
 

DeletedUser

Guest
właśnie szukam parametrów tego budynku i nie mogę znaleźć, ktoś coś :) wrzuci tu w spoiler?

Edit, ok pogrzebałem wiecj budynek 2x2 kultura + ludku, jak dla mnei za słaby by wychodzić poza "grę"

A tak swoją drogą to jest mega @#$%@ ze strony IG by budynek społeczności Elvenar głównie skupionej na forach można było otrzymać tylko w odwalony sposób (Instagram). Ja nie wiem co tam marketing w siedzibie bierze ale niech się podzieli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sorcha

Rycerz
właśnie szukam parametrów tego budynku i nie mogę znaleźć, ktoś coś :) wrzuci tu w spoiler?

Edit, ok pogrzebałem wiecj budynek 2x2 kultura + ludku, jak dla mnei za słaby by wychodzić poza "grę"

A tak swoją drogą to jest mega @#$%@ ze strony IG by budynek społeczności Elvenar głównie skupionej na forach można było otrzymać tylko w odwalony sposób (Instagram). Ja nie wiem co tam marketing w siedzibie bierze ale niech się podzieli.
Rozmiar 2x2, kultura 220, ludków 330 faktycznie za słaby aby założyć sobie konto na Insta ale może chcą sobie złapać nowych graczy, tyle było gadania, że nie można wygrać na FB, to zrobili konkurs na Insta.
 

DeletedUser2262

Guest
Budynek społeczności - który z założenia powinien być "społeczny" czyli ogólnodostępny, którego nie ma pewności że się dostanie, jest tylko i wyłącznie możliwość wygrania (bycia wylosowanym na niejasnych warunkach) i do tego z tak słabymi parametrami że szkoda miejsca w mieście (którego i tak zawsze brakuje) - to po prostu wstyd i żenada i ehhh, nie che mi się już nawet produkować, brak słów....
 

Koval92

Kapłan
na to chyba wpływa rozdział w jakim jesteście, bo nie wierzę, że tak słaby budynek był przygotowywany przez 11 miesięcy...
 

DeletedUser2262

Guest
na to chyba wpływa rozdział w jakim jesteście, bo nie wierzę, że tak słaby budynek był przygotowywany przez 11 miesięcy...
Znając IG i ich poczynania jestem w stanie uwierzyć już chyba we wszystko.
PS Nawet jak będą ciut lepsze statystyki na wyższych poziomach to czy to w ogóle cokolwiek zmieni?
 

DeletedUser3575

Guest
Na becie jest informacja od moderatora forum że będzie można go wygrać przy różnych okazjach różnymi sposobami więc myślę że i na forum się pojawi.
 

DeletedUser

Guest
ale według ogłoszenia ma być ultra rzadki :) wypadałoby by miał adekwatne staty, czyli budynek op (op = over power, kilerski budynek), no nic trzeba będzie poczekać na lepsze źródła o statyskach dla każdego rozdziału

czuję tu ironię budynek ultra rzadki jak zadowolenie społeczności Elvenar z poczynań IG :)
 

Sorcha

Rycerz
ale według ogłoszenia ma być ultra rzadki :) wypadałoby by miał adekwatne staty, czyli budynek op (op = over power, kilerski budynek), no nic trzeba będzie poczekać na lepsze źródła o statyskach dla każdego rozdziału

czuję tu ironię budynek ultra rzadki jak zadowolenie społeczności Elvenar z poczynań IG :)

@BlossomValvi Naprawdę wierzysz w to co piszesz :p? Znając politykę IG, każdy budynek takie staty jaki proponujesz, zaraz podlegał by zmianie na mniej kilerski. Patrz przypadek Rebalansu Kryształowej Latarni Morskiej / Wielkiej Dzwonnicy (Ludzie). Nie grałem podczas tego zdarzenia, pewnie przyszedłem do gry dużo później, ale trzeba to mieć na uwadze skoro do dziś to pamiętają niektórzy.
 

DeletedUser

Guest
oczywiście że nie wierzę :) nie czujesz tu ironii?

A co do latarni, ledwo zahaczyłem o tą akcję, bo ją postawiłem i miałem piękne plany a tu bęc tydzień później "rebalans" czy jak to się wtedy nazywało...
Tym niemniej patrz ile się zmieniło, Ig zaczeło wpuszczać studnie a nawet jak mieli wtopę to nawet budynek magiczny dali, jest postęp szkoda tylko że tyle czasu im zabiera nauka. Aczkolwiek witki opadają jak się patrzy na kolejne wtopy typu ten zajazd grawitacyjny :p tu trzeba postawić pytanie czy faktycznie czegoś się uczą
 

Koval92

Kapłan
ale według ogłoszenia ma być ultra rzadki :) wypadałoby by miał adekwatne staty, czyli budynek op (op = over power, kilerski budynek), no nic trzeba będzie poczekać na lepsze źródła o statyskach dla każdego rozdziału

czuję tu ironię budynek ultra rzadki jak zadowolenie społeczności Elvenar z poczynań IG :)
On będzie mieć lepsze staty niż budynki VIP, odpisali mi na FB jak zjechałem ich o to. Będzie zależny od rozdziału. Te ze zdjęć to 1 rozdział gry.
 

DeletedUser

Guest
@Koval92 wierzysz IG? Bo ja już nie, jak będzie zbyt dobry to zrobią rebalans :p

Poza tym po co robią tajemnicę? Nie mogą podać statystyk, muszą to robić gracze? No ale to są standarty IG
 

Koval92

Kapłan
@Koval92 wierzysz IG? Bo ja już nie, jak będzie zbyt dobry to zrobią rebalans :p

Poza tym po co robią tajemnicę? Nie mogą podać statystyk, muszą to robić gracze? No ale to są standarty IG

nie wiem dzisiaj mnie moje bractwo pięknie nagrodziło za oddanie im pół surki pod turniej, tak, że odszedłem, mam poważniejsze problemy niż balans głupich budynków IG. IG powiedzieli na stronie FB elvenaru, że jeszcze nie mają miejsca, gdzie można zobaczyć statystyki wszystkich budynków w każdym rozdziale, bo poprosiłem ich o te statystyki. Widocznie są tajemnicą żeby ludzie się nie skapnęli, że budynek jest do D.
 

visit0r

Paladyn
właśnie szukam parametrów tego budynku i nie mogę znaleźć, ktoś coś :) wrzuci tu w spoiler?

Edit, ok pogrzebałem wiecj budynek 2x2 kultura + ludku, jak dla mnei za słaby by wychodzić poza "grę"

A tak swoją drogą to jest mega @#$%@ ze strony IG by budynek społeczności Elvenar głównie skupionej na forach można było otrzymać tylko w odwalony sposób (Instagram). Ja nie wiem co tam marketing w siedzibie bierze ale niech się podzieli.
trzeba brac pod uwage mozliwosc ze ten budynek byl robiony na inny rynek, na rynek gdzie insta jest bardziej powszechny, tam gdzie ludzie maja go non stop wlaczonego w telefonie aby wrzucac sweet focie jedzenia jakie dostali w restauracji ;p
 

DeletedUser3575

Guest
Podaję za betą

Chapter 01: Culture:99,Population:149
Chapter 02: Culture:114,Population:172
Chapter 03: Culture:138,Population:210
Chapter 04: Culture:159,Population:240
Chapter 05: Culture:181,Population:270
Chapter 06: Culture:220,Population:330
Chapter 07: Culture:290,Population:430
Chapter 08: Culture:340,Population:510
Chapter 09: Culture:650,Population:970
Chapter 10: Culture:790,Population:1190
Chapter 11: Culture:970,Population:1450
Chapter 12: Culture:1190,Population:1780
Chapter 13: Culture:1450,Population:2200
Chapter 14: Culture:1760,Population:2600
 

Hassano

Łucznik
jakoś te statystyki nie powalają :) myślałem że jak już są takie ahy i ohy to będzie naprawde kozak a tak to zwykły budynek.. no ale czego sie spodziewać po ig..
 

Koval92

Kapłan
Z tego co widzę, to zdecydowana większość graczy czuje się urażona tym, w jaki sposób postąpili z budynkiem społeczności elvenar. Miał być przyznawany w eventach w grze, tymczasem dostaną go wybrańcy (o ile nie znajomi) community managerów z portali społecznościowych. Elvenar po raz kolejny dzieli graczy.

Statystyki śmieszne.
 
Do góry