• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zajazd Grawitacyjny na INSTA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia
Miał być przyznawany w eventach w grze
I znowu: wskaz prosze zrodlo tych informacji, bo wedlug mojej wiedzy
piszesz po prostu nieprawde. Pewnie, ze mozliwosc zdobycia go
w eventach w grze bylaby super, ale nie przeinaczaj prosze faktow.
Statystyki śmieszne.
Szanowny Kolego, mam unizona prosbe. Zanim cos napiszesz, pomysl.
A najlepiej po prostu sprawdz. Chyba patrzymy na inne statystyki, bo nie
przypominam sobie zadnego budynku z zeszlorocznych eventow czy z
drzewka, ktory mialby lepsze statystyki na kratke. Jesli przeoczylem
jakis budynek z lepszymi statystykami, bede wdzieczny za wytkniecie
mi bledu.
 

DeletedUser

Guest
@chris07070707 ale przyznasz że jak na unikatowy budynek (który ma już swój pełny filmik sic!) to staty nie powalają, to że są ciut lepsze nic nie znaczy, ponieważ każdy nowy budynek ewentowy jest coraz lepszy w stosunku do starszych (aż do rebalansów :))

Sam budynek jak dla mnie jest bezużyteczny, bo nie przepadam za tym miksem a potem są ważniejsze manu/ziarna niż ludzie/kultura
 

Koval92

Kapłan
Zakończył się drugi konkurs (tym razem na Facebook) , proszę o informację, czy jakiś Polak wygrał chociaż jeden zajazd grawitacyjny, gdyż będę się kontaktować z developerami w sprawie dyskryminacji innych graczy niż amerykanie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2262

Guest
Czy ktokolwiek wie jak można było otrzymać nagrody (bo ani konto na insta ani na FB nie jest połączone z tym na IG)?
 

Koval92

Kapłan
Kontaktowali się ze zwycięzcami, nie ogłosili zwycięzców więc podejrzewam, że konkurs na FB był jednym wielkim fejkiem, bez informacji kto wygrał nie ma potwierdzenia, że konkurs nie jest scamem (oszustwem). Poza tym polska wersja elvenar cały czas podpina się pod angielski facebook Elvenara, ludzie tam piszą po polsku a oni potem nagradzają amerykanów i anglojęzycznych bo nie rozumieją języka polskiego.
 
@Koval92, wybacz, ale...
To po co były te ankiety skoro i tak wybrali to, co wygrało w USA?
Graczy serwerów US jest więcej niż graczy wszystkich innych wersji językowych razem wziętych.
olejcie te wszystkie eventy na instagramie i facebooku, tam cały czas wygrywają amerykanie
Bo te narzekania były od graczy z USA a tylko z ich opinią się liczą, my dostajemy resztki z pańskiego stołu
będę się kontaktować z developerami w sprawie dyskryminacji innych graczy niż amerykanie.
podejrzewam, że konkurs na FB był jednym wielkim fejkiem, . ... a oni potem nagradzają amerykanów
Kazdy cytat pochodzi z innego postu. No co ci biedni Amerykanie Ci zrobili ? ;)
Daj juz spokoj, jeszcze tylko teorii spiskowych nam tu brakowalo...
 

DeletedUser174

Guest
+ jedna dodatkowa uwaga: ilu z nas ogólnie wzieło udział w tej zabawie? trzeba wiedzieć o co sie pyta....

nie mam konta na insta, ani na fb. A nawet gdybym miała to bym nie klikła lajka na elvenar. a budynek mam w nosie
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Z tego co pamiętam w obecnym konkursie tylko kilka, chyba koło 10, czy ktoś z PL wygrał?, jeszcze nikt się do mnie nie zgłosił.
 

Koval92

Kapłan
Ja poruszałem temat niesprawiedliwości i nagradzania głównie amerykanów tymi budynkami, niestety z wiadomym skutkiem. Dobrze, że budynek jest przynajmniej słaby. Trzymam kciuki, żeby jakiś Polak kiedyś wygrał i się pochwalił na forum ;)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Budynek będzie można wygrać jeszcze sporo razy, najpierw będzie konkurs na wszystkie rynki tak żeby poziom trudności był wszędzie porównywalny a potem będzie go można wygrać w lokalnych konkursach, ale na pewno nie często.
 

DeletedUser2262

Guest
Budynek będzie można wygrać jeszcze sporo razy, najpierw będzie konkurs na wszystkie rynki tak żeby poziom trudności był wszędzie porównywalny a potem będzie go można wygrać w lokalnych konkursach, ale na pewno nie często.
@jarq a gdzie będzie można znaleźć szczegółowe warunki konkursu, sposób przyznawania i ilość nagród?
 

Koval92

Kapłan
Zauważ, że nie poznaliśmy w ogóle żadnego laureata konkursu z FB, tylko jedną laureatkę z instagrama, która wstawiła zdjęcie komputera z kwiatkiem, podczas gdy niektórzy ludzie wysilili się i byli kreatywni.
 
Do góry