• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zakładka kupca z poziomu mapy

Czy dodanie zakładki kupca na mapie było by przydane?

  • Tak, dodatkowa zakładka będzie przydatna.

    Głosy: 32 94,1%
  • Nie, dodatkowa zakładka jest zbyteczna.

    Głosy: 2 5,9%
  • Nie mam zdania na ten temat

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    34

Tajniakos

Paladyn
Opcja dodania zakładki kupca z poziomu mapy szczególnie przydatna w czasie trwania PB połączonych z turniejem. Wiemy jak frustrujące potrafi być wielokrotne cofanie się z mapki do miasta po zdobyciu czaru do odznak zdobytych w turnieju. Dodanie takiej opcji nie powinno być kłopotliwe dla twórców a nam zaoszczędziło by troszkę czasu :)
 

DeletedUser4408

Guest
Jak najbardziej jestem za, bardzo pożyteczna opcja. Tak w negocjacjach, przy zmianach w turnieju jak i w PB. Mimo że wychodzi się z mapy świata co drugą premkę w zasadzie, jest to uciążliwe. Dziękuję @ Tajniakos że uświadomiłeś mi i pewnie wielu innym osobom, iż można to próbować zmienić i dalej się z tymi powrotami do miasta na handel nie męczyć. Mniej klikania, upraszcza grę a i serwer ciutkę odciąży. Z wprowdzeniem zmiany też nie powinno być problemu, same plusy widzę. Głos oddałem oczywiście na "Tak" :)
Ps.
Zaraz dam znać w Bractwie i myślę że większość osób też będzie na Tak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
Pomysł w swojej prostocie i funkcjonalności w moim przekonaniu bardzo przydatny i nawet co widać po komentarzach potrzebny, dlatego jestem bardzo ciekaw argumentacji głosu na Nie :) Oczywiście możesz być odmiennego zdania ale czy ta dodatkowa zakładka na mapie świata tak by Tobie przeszkadzała? Czy mamy może do czynienia ze złośliwym głosowaniem na Nie bo Nie?
 
Do góry