• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Zakładka w Inwentarzu na schematy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1496
  • Data rozpoczęcia

Czy należy dołożyć zakładkę w Inwentarzu na wygrywane w turniejach schematy ?


  • W sumie głosujących
    23

DeletedUser1496

Guest
Witam :)
Uważam, że już najwyższa pora na to, żeby pojawiło się miejsce na zbieranie schematów wygrywanych w turniejach.
To niedoróbka programowa i myślę, że należy ją jak najszybciej usunąć - to zawieszenie trwa już zdecydowanie za długo !!!
Dobrym miejscem według mnie na te schematy byłaby kolejna zakładka w inwentarzu.

Co Wy na to ?

Dołączam ankietę

edit: ;):oops: za błąd w ankiecie przepraszam, ale nie mogę już tego zmienić ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1550

Guest
Kasiu,zgadzam sie w zupelnosci,przeciez to jest wygrana widmo. Powinni w koncu dolozyc mozliwosc rozbudowy budynkow ewentowych za zdobyty schemat,inaczej zaczniemy sie tych budynkow pozbywac,gdy wejdzie nowa rasa...kiedys... moze?
 

DeletedUser1496

Guest
Ktoś może pomyśleć, że nabijam post ... ale wyciągam ten temat na wierzch, ponieważ uważam go za potrzebny i niespecjalnie trudny do wprowadzenia :)
 

lukawsz

Wędrowiec
Dzięki Kasiu, sprawa jest wciąż nierozwiązana, dlatego nie można jest porzucić. Wspieram inicjatywę :)
 

aga1496

Wędrowiec
Popieram jak najbardziej :)-posiadanie nagrody widmo to w sumie tak jakby się jej nie posiadało,niby jest ale gdzie i po co:confused:
 

DeletedUser1921

Guest
W wielkim skrócie te schematy do czego służą.? Rozbudowa eventowych budynków;hmm. Ciekawy pomysł. Ja np. te które mi są nie potrzebne i dają mało kultury to kasuję w celu nowego miejsca.
 

DeletedUser1530

Guest
Pomysł jak najbardziej trafiony.
Ale mi to obojętne gdyż jak zaczołem nową rasę to mój 1 schemat poszedł na magiczną rezdencję
 

DeletedUser626

Guest
Skasowałam offtop oraz posty dotyczące dzielenia konta, oraz dalsze komentarze w tej kwestii. Ten temat nie jest miejscem na to.
 
Do góry