• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zaklęcie teleportacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3983
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3983

Guest
Witam wprowadzono nowe zaklęcie przenoszące budynki z miasta do inwentarza,nie działa na cuda,Feniksy,Stona i budynki wojskowe takie jak koszary itp. mam
pytanie, czy ktoś użył już zaklęcia na Syrenkach bo pokazuje się zaklęcie nad budynkim ale czy działa?
 

Tajniakos

Paladyn
pytanie, czy ktoś użył już zaklęcia na Syrenkach bo pokazuje się zaklęcie nad budynkim ale czy działa?
@Wewe1 teraz nie wiem,które z nas powinno zgłosić błąd gry :D U mnie nad syrenkami nie pokazuje się możliwość użycia zaklęcia teleportacji.
2.jpg
Błąd ewidentnie jest tylko u kogo? @jarq które z nas ma go zgłosić? :D
 

DeletedUser1874

Guest
Kwestia samej ikonki użycia zaklęcia, a realna możliwość użycia to dwie różne kwestie. Mi gra pokazuje, że da się użyć zaklęcia na Ratuszu (ikonka nad nim po wyborze zaklęcia z ekwipunku), a jednak kliknięcie nie pozwala go odesłać. I to też mógłbym zgłosić jako błąd, przynajmniej wizualny.
Ogólnie przed odesłaniem pojawia się komunikat, dlatego jeśli ktoś ma ikonkę to może zaryzykować kliknięciem na budynek - i tak nie użyje zaklęcia bez dodatkowego potwierdzenia.
A jeśli komuś faktycznie udało się odesłać ewoluowaną syrenkę to niech pokaże screena z nią w ekwipunku, to da jasność że ta sytuacja miała miejsce - może da się odsyłać tylko nieewoluowane (sam tego obecnie nie będę sprawdzał, bo co jeśli nie i będę musiał zostać z nieukończoną syrenką w swoim mieście? xD )?
 

DeletedUser3983

Guest
Próbowałam przenieść Syrenkę i normalnie mnie pyta czy na pewno chcę,więc chyba można,ale wypróbuję dopiero po evencie.
 

Koval92

Kapłan
Nie działają zaklęcia teleportacji na budynki ewolucyjne i nie wiem dlaczego, bo to właśnie pod takie budynki jest to zaklęcie robione - takie, których kasować nie chcemy. Totalny bezsens. Najważniejsze, że sobie roślinę many schowam. Przecież jest taka "cenna"
 

Tajniakos

Paladyn
Dlaczego teleportacja nie działa na budynki ewolucyjne? One są cenniejsze niż pop/kult, jakby ktoś chciał je schować to nie ma możliwości...

Nie działają zaklęcia teleportacji na budynki ewolucyjne i nie wiem dlaczego, bo to właśnie pod takie budynki jest to zaklęcie robione - takie, których kasować nie chcemy. Totalny bezsens. Najważniejsze, że sobie roślinę many schowam. Przecież jest taka "cenna"
@Koval92 myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie. Jeżeli miało by tak być Inno musiało by schować np feniksa ognia do inwentarza na 1lvl oraz artefakty do ich podnoszenia. Zakładając, że tygodniowo zdobywam 12 zaklęć teleportacji, bo takie możliwości daje iglica mogło by się okazać, że w ciągłym użyciu mógłbym mieć wszystkie ptaki, miśki w zależności od potrzeb ;) zaburzyło by to w znacznym stopniu już i tak zaburzony balans gry;)
 

Koval92

Kapłan
@Koval92 myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie. Jeżeli miało by tak być Inno musiało by schować np feniksa ognia do inwentarza na 1lvl oraz artefakty do ich podnoszenia. Zakładając, że tygodniowo zdobywam 12 zaklęć teleportacji, bo takie możliwości daje iglica mogło by się okazać, że w ciągłym użyciu mógłbym mieć wszystkie ptaki, miśki w zależności od potrzeb ;) zaburzyło by to w znacznym stopniu już i tak zaburzony balans gry;)

Po co go delewelować? Wystarczy zaprogramować feniksa na każdym poziomie jako osobny budynek i móc wsadzić do inwentarza normalnie na 10 poziomie. 10 poziomów - 10 budynków, żadnych zabaw w delevel.

Bezsens, że czar stworzony dla chowania do ekwipunku najcenniejszych budynków nie działa na najcenniejsze budynki, no ale trudno.

Wymyślacie jakieś dziwy z tym "delewelowaniem".
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Po co? Wystarczy zaprogramować feniksa na każdym poziomie jako osobny budynek, nie rozumiem, po co go delevelować, wystarczy mieć na 10 poziomie w inwentarzu.

Wymyślacie jakieś dziwy z tym "delewelowaniem".
Tak to już zostało zrobione, że nie wszystkie budynki możemy sobie schować do inwentarza, zapewne nie bez powodu tak jest.
Możesz to zgłosić jako pomysł, ale proszę nie pisz o tym kolejnych 10 postów ;)
 

Koval92

Kapłan
Tak to już zostało zrobione, że nie wszystkie budynki możemy sobie schować do inwentarza, zapewne nie bez powodu tak jest.
Możesz to zgłosić jako pomysł, ale proszę nie pisz o tym kolejnych 10 postów ;)

Ja nie będę pisać o tym postów bo ja to uważam za błąd, który zostanie niedługo naprawiony, a jeśli to nie jest błąd to jest to bardzo słaby żart twórców.
Powiedz tym, którzy pisali tu przede mną, żeby też o tym nie pisali w takim razie.

Twórcy nigdy oficjalnie nie napisali w żadnym komunikacie, dlaczego nie można schować budynków ewolucyjnych więc uważam to za bug.
 

Tajniakos

Paladyn
Twórcy nigdy oficjalnie nie napisali w żadnym komunikacie, dlaczego nie można schować budynków ewolucyjnych więc uważam to za bug.

Ogłoszenie z forum bety
Dzisiaj zaktualizowaliśmy nagrody dostępne w Iglicy Wieczności w wersji beta! Od teraz można otrzymać Zaklęcie Budowy Teleportacji , którego można użyć do teleportacji budynku do ekwipunku. Zaklęcie działa na wielu budynkach, z pewnymi wyjątkami, takimi jak ograniczone budynki Rasowe, Ratusz, Kupiec, Starożytne Cuda i inne.

Podejrzewam, że to nie bug a celowe założenie IG
;)
 

Koval92

Kapłan
Ogłoszenie z forum bety
Dzisiaj zaktualizowaliśmy nagrody dostępne w Iglicy Wieczności w wersji beta! Od teraz można otrzymać Zaklęcie Budowy Teleportacji , którego można użyć do teleportacji budynku do ekwipunku. Zaklęcie działa na wielu budynkach, z pewnymi wyjątkami, takimi jak ograniczone budynki Rasowe, Ratusz, Kupiec, Starożytne Cuda i inne.

Podejrzewam, że to nie bug a celowe założenie IG
;)

Eh. No nie wytłumaczyli czemu, no ale dobra. Trudno co poradzimy.
 

Elelkal

Rozbójnik
Eh. No nie wytłumaczyli czemu, no ale dobra. Trudno co poradzimy.
Zaklęcie zostało "ściągnięte"(użyłbym innego słowa ale zaraz ktoś wpadłby z nożyczkami) z FoE stąd nie działa na budynki ewolucyjne, tam takich nie ma, więc dlaczego miałby działać. Już widzę te tłumaczenia jak z renowacją :D Zresztą nie taki ich był cel, poza tym to co dla innych jest najcenniejszym budynkiem, to dla innych jest po prostu śmieciem nadającym się co najwyżej na przemiał.
 

Hassano

Łucznik
Zaklęcie zostało "ściągnięte"(użyłbym innego słowa ale zaraz ktoś wpadłby z nożyczkami) z FoE stąd nie działa na budynki ewolucyjne, tam takich nie ma, więc dlaczego miałby działać. Już widzę te tłumaczenia jak z renowacją :D Zresztą nie taki ich był cel, poza tym to co dla innych jest najcenniejszym budynkiem, to dla innych jest po prostu śmieciem nadającym się co najwyżej na przemiał.

Zaklęcie powinno działać na wszystkie budynki prócz ratusza, koszar, roboli i akademie.. reszte powinno dać sie schować i nie było by gadania że coś jest cenne a coś nie.. jak zwykle dali coś co o kant tyłka można rozbić..
 

Tajniakos

Paladyn
Zaklęcie powinno działać na wszystkie budynki prócz ratusza, koszar, roboli i akademie.. reszte powinno dać sie schować i nie było by gadania że coś jest cenne a coś nie.. jak zwykle dali coś co o kant tyłka można rozbić..
@hassano Myślę, że problem akurat z budynkami ewolucyjnymi jest taki, że nie wszyscy mają je na 10lvl i stąd przeniesienie ich do inwentarza może Twórcom sprawiać problem.:)
 

blazius1

Paladyn
Myślę, że aktualnie twórcy mają pięćdziesiąt pięć poważniejszych problemów, bo właśnie pogrzebali w balansie gry i się w tym pogubili i teraz pracowicie będą znowu grzebać, żeby to odkręcić.

Także zostawcie im problem tej teleportacji Syrenek, powiedzmy na za rok, o ile gra przeżyje tak długo.
Syrenki nie mają znaczenia dla całej gry. Znaczenie mają dalsze zmiany w balansie gry.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3983

Guest
Zauważyłam że nad Stonem też jest teraz teleportacja, jeszcze tylko Feniksy i miśki jej nie mają,ale może i to zmienią.
 

Nusion

Kapłan
Zauważyłam że nad Stonem też jest teraz teleportacja, jeszcze tylko Feniksy i miśki jej nie mają,ale może i to zmienią.
Nie wydaje mi się, żeby to była zmiana, raczej błąd. Na becie żaden z moich ewolucyjnych budynków nie ma ikonki teleportacji, syrenki również, a zmiany zawsze wchodzą najpierw tam.
 

DeletedUser2262

Guest
A ja mam takie pytanko, czy przeteleportowane budynki np warsztat lub jakiś (zbudowany) kulturowy można odczarować i za ile?
 

Tajniakos

Paladyn
@Mighty Garoth Odczarowywać budynków przeniesionych do inwentarza nie musisz :) zwyczajnie je stawiasz w mieście jak każdy inny budynek aczkolwiek musisz zapewnić zapas populacji oraz kultury,którą dany budynek oddał Ci w momencie teleportacji :)
 
Do góry