• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zaliczenie zadania

Jemsik

Zwiadowca
Ostatnio, żeby nie skłamać chyba od ostatniej aktualizacji po zebraniu monet z rezydek, wojska z koszar czy czegokolwiek innego pojawia się info na zielono o ukończeniu zadania. Oczywiście żadne zadania nie jest zakończone. Jak się kliknie w powiadomienia zielone podświetlenie znika. Gram na apce, nie sprawdzałem na komputerze.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
U mnie tak samo, po każdym zebraniu produkcji z warsztatów, czy koszar pojawia się powiadomienie o ukończeniu zadania, choć nijak się to ma do rzeczywistości.
Aplikacja
android
Wszystkie 3 światy
 

BettyTheCat

Zwiadowca
Po zakończeniu wszystkich dziennych zadań z eventu zaliczenie zadania "widmo" przy zbiorze przestało się pojawiać. Przynajmniej u mnie.
 

DeletedUser2395

Guest
Witam u mnie nie zaliczyło zadania rozbuduj "posiadaj koszary na 16 poziomie" mam na 19 i mi nie zalicza. windows 10 świat Arendyll
wersja aktualna
 

DeletedUser174

Guest
zgłoś się do suportu. Tam sprawdzą co i jak dokładnie
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
W prawym dolnym rogu klikasz na "trybik" czyli ustawienia i tam rozwija się lista klikasz na pytajniczek i już masz nową stronę na której znów klikasz "kontakt z nami" Wypełniasz pola i wysyłasz.
 
Do góry