• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zamiana zbioru budynków 24h i 48h

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz zmianę czasu zbiorów we wszystkich budynkach 24h na 23h i 48h na 43h?

  • Tak

    Głosy: 27 90,0%
  • Nie

    Głosy: 3 10,0%

  • W sumie głosujących
    30

blazius1

Paladyn
Czyli twierdzisz chyba, że obecna epoka jest super łatwa? A trudniejsze już były.

Przepraszam, że tak się doczepiłem, ale właśnie takie mity jak to że coś jest strasznie trudne (bo tylko na takie wygląda) powodują, że gracze chcą mieć łatwiej i ... łatwiej, szybciej, łatwiej, itd. :)

Nie sądzę żeby ktoś, kto po czterech latach klikania dotarł do tych Elvenarów wygadywał takie rzeczy, że chciałby mieć nagle łatwiej.
Natomiast twierdzenie, które padło powyżej, że gra zależy od dopływu nowych graczy i należny im ułatwiać jej przechodzenie jest jak najbardziej prawdziwe.
Ile razy była już mowa, że nowi gracze są tu najważniejsi? Nic tak się nie liczy jak oni i ich stały dopływ.
Dlatego np. tak istotne jest np. żeby ten głupawy event nie okazał się głupawy. Żeby nie odstraszał od gry.

Najnowsza epoka nie jest więc jakimś wielkim problemem. Następna będzie trudniejsza.
 
Ostatnia edycja:

djmags14

Rozbójnik
Czyli twierdzisz chyba, że obecna epoka jest super łatwa? A trudniejsze już były.

Dokładnie tak. Pod względem miejsca (czytaj 222 pola) pod budynki rasy są bardzo proste. W którym z rozdziałów wystarczała taka ilość i jakie wówczas były miasta?

Trudniejsze były 3 lub 4 epoki (jak nie więcej), ale oczywiście z uwzględnieniem możliwości jakie wówczas dawała gra (brak % do rasy gościnnej, brak przyspieszeń, a nawet brak diamentów ze studni jak ktoś obecnie chce przyspieszyć przejście rozdziału). Ja się ociągam, ale sądzę że są tacy co zrobili rozdział w 2 tygodnie. I mamy grę strategiczną. :mad:

Następne rozdziały mogą mieć w pasku do odkrycia techa nawet 10.000 PW, ale co to zmieni jak w prezencie gracz otrzyma 11.000 pkt. Takie zakłamanie rzeczywistości. Od momentu X stało się, co się stało. W tym wątku mocno był poruszony temat uzasadnienia swojego zdania. Ja go jeszcze nie określiłem (w ankiecie), ale chyba dość wyraźnie opisałem. Lubię takie sprawy, w szczególności gdy wcześniejsze wypowiedzi na cenzurowanym stawią tego, który myśli inaczej. Takie symboliczne zamykanie ust, które czasami ma odwrotny skutek. :p
 
Do góry