• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Zamknięcie okna questu równoznaczne z jego zakończeniem

  • Rozpoczynający wątek thek
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Natknąłem się na to ostatnio przypadkiem. Byłem mocno posunięty w technologiach i ekonomii, ale quest główny utknął na jakimś drobiazgu. Gdy go odetkałem zaczęły mi ostro napływać z nagród złoto, towary i młotki. Zauważyłem, że zadanie w jakim akurat mam odebrać nagrodę, czyli 60k monet i 8k młotków, zapchałoby mi Ratusz i przekroczyło limit. Co zrobiłem? Jedyne logiczne rozwiązanie, czyli kliknąłem krzyżyk by zamknąć okno i zużyć monet trochę. I tu mnie gra zaskoczyła. Co się stało? Uznała, że quest zakończyłem pomyślnie i przeszła do kolejnego questu głównego, ale nagrody mi nie przyznała.
 

DeletedUser

Guest
Napisz do supportu! Oni tam sprawdzą dokładnie, co się stało z nagrodą :)
 

DeletedUser

Guest
@DamYan Ale mi nie chodzi o nagrodę, bo to mi obojętne (akurat mam cykliczne questy, więc młotków i monet to ja mam po sufit :) ). Ja zgłaszam bug samego zachowania, czyli fakt, że kliknięcie krzyżyka w oknie zadania kończy quest bez wydania nagrody, tak jakbyśmy go odrzucili. Jest to zachowanie nieprawidłowe, gdyż powinno zamknąć okno zadania, bez podejmowania jakiejkolwiek akcji.
 

DeletedUser13

Guest
Hmm... Ja często borykam się z zapchanym ratuszem i właśnie "krzyżykiem" zamykam okno, aby powydawać trochę surowców, potem ponownie otwieram okno questa i zgarniam nagrodę (podobnie jak wyskakuje info "(...) otrzymasz tylko X złota z Y. Chcesz kontynuować?"
I za każdym razem wyłączam "X". Nie spotkałem się z sytuacją przez Ciebie opisaną.
 

DeletedUser

Guest
Może więc to tylko tyczy questów fabularnych, z main-quests, a nie pobocznych? Jak wspomniałem, ja się z tym spotkałem przy okazji wykonywania zadania głównego, gdy już cele miałem spełnione i czekało mnie tylko odebranie nagrody. Quest już więc miałem zaznaczony zieloną "fajeczką" i wszedłem w niego. Może to jakiś przypadek specyficzny.
 
Do góry