• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zamykanie okna Kupca.

  • Rozpoczynający wątek aldzik
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witajcie. Nie wiem czy taki pomysł był ale chciałbym zaproponować aby wyłączyli możliwość wyjścia z kupca / zamknięcia tego okna jeśli kliknie się poza jego obszarem. Zamknięcie kupca niech następuje po kliknięciu "x"

Dlaczego? Często się zdarza, że dodaje wiele ofert i zajadę za daleko kursorem i mi się wyłącza kupiec bo kliknę poza obszarem. Wiem że tak jest ze wszystkimi oknami ale akurat u kupca wykonujemy wiele operacji, inne niech zostaną tak jak jest no ale tutaj mam wrażenie że by mogli to zmienić.

Bardzo drobna zmiana ale dla mnie będzie zbawieniem. Dzięki, czekam na opinię i pozdrawiam.
 

DeletedUser824

Guest
Hm ja to ugryźć by cie nie urazić, bo co prawda samemu tez mi się tak zdarzyło lecz pewnie nie tak często jak tobie by mnie to irytowało , co prawda dla mnie osobiście byłoby to nie na rękę jak by to zmienili tak jak to opisujesz, wolałbym jednak jakby to zostało tak jak jest obecnie, przyzwyczajenie.
Rozumiem ze jest to dla ciebie irytujące ale sądzę ze są bardziej ciekawsze i potrzebne rozwiązania nad jakimi powinni pracować by nam wzbogacić grę.
To moje zdanie, dlatego nie jestem za tą zmianą.
 

DeletedUser580

Guest
Bardzo lubię tę opcję 'niechlujnego' zamykania okien i bardziej by mnie irytowało to, że nagle oczekuje się ode mnie precyzji. ;)

Wyrażając także troskę o autora chciałabym zwrócić uwagę, że przycisk "Potwierdź" jest sporo większy od "X"... a przecież nie chcielibyśmy, żeby @aldzik utknął u Kupca po wsze czasy nie mogąc trafić w taki tyci guziczek... ;)

Zostawmy tak, jak jest. :)
 

DeletedUser48

Guest
Brak ankiety, jestem na nie, powody poprzednicy opisali.
 

DeletedUser626

Guest
Zostały już powyżej opisane powody, dla których niestety pomysł zostanie odrzucony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry