• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Zanik misji ... Zbadaj dowolną technologię...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser917
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser917

Guest
Wersja gry: 1.7.8 (995005a) (2016-06-09)
Świat gry: PL 3
Przeglądarka + wersja: Chrome 51.0.2704.84 m
Flash Playera: 21,0,0,242
System operacyjny: Windows 7 i 10 - 64bit
Rozdzielczość ekranu: 1920x1200
Nazwa konta: anathea
Elfy czy Ludzie: Elfy

Powtarzalność: 5/5 zawsze od ostatnie up'ki, czyli 09 czerwca

Opis sytuacji:
Po zaliczeniu technologii dotyczącej nowych, dodanych cudów znikła całkowicie misja "Zbadaj dowolną technologię" ... na świecie PL 1 i 2 nie ma tego problemu.
 

DeletedUser626

Guest
To nie błąd, zadania (również powtarzalne) mają więcej warunków do spełnienia niż tylko zakończone zadanie X czy rozdział Y, w miarę postępu w grze jedne znikają, inne się pojawiają. Sprawdziłam to zadanie i działa tak jak powinno :)
 

DeletedUser917

Guest
na PL 1 podobna sytuacja ... po zaliczeniu 35 PW w technologii "Sekretne antyczne cuda", zadanie "Opracuj dowolna technologię" znikło...

moje pytanie wynikło z uwagi na fakt, iż na PL 2 jestem z zadaniami wyżej, mam technologię zaliczoną w podobnym okresie jak na PL 3, a zadanie nadal jest... czyli po technologii z cudami znika w tej puli zdań jaką mam na PL 1 i 2, a pojawia się ponownie po przejściu do zadań z wyższego poziomu??
 

DeletedUser626

Guest
Nie mogę zdradzić dokładnych warunków zadania, ale nie jest ono związane z sekretnymi Cudami, to akurat był zbieg okoliczności. :)
 
Do góry