• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zapomniane ekspansje, a przejście do nowego rozdziału

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3983
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3983

Guest
Chcę wszystkich przestrzec, aby nie popełnili takiego błędu jak ja.W Elvenarach ominęłam ekspansje i skasowałam portal przechodząc do nowej rady, po zorientowaniu się i postawieniu portalu z Elvenarów okazało się, że zyski portalu nie działają bo pokazują towary nowej rady, tak więc
mam o 2 ekspansje mniej.
 
Podobna pomylke popelnil nasz kolega z bractwa, ale sie nie poddal :) Trzeba po prostu obliczyc, ile i jakich produkcji potrzeba na te 2 badania i ponownie postawic kilka wymaganych budynkow rasowych z Elvenarow, zeby wyprodukowac niezbedne surowce rasowe. Nie pamietam juz dokladnie, ale cala akcja z "odzyskiwaniem" ekspansji miala kosztowac okolo 2 tygodnie czasu. Kazdy musi w takiej sytuacji zdecydowac sam, ale moim zdaniem warto na tym etapie gry poswiecic 2 tygodnie czasu, zeby te ekspansje rzeczywiscie odzyskac. Tym bardziej, ze chodzi tylko o rozbudowe portalu i wyprodukowanie surowcow na 2 badania, a nie o przechodzenie calego drzewka Elvenarow jeszcze raz.
 

blazius1

Paladyn
Nie wiem czemu piszecie o dwóch ekspansjach. Wg mnie przepadła najwyżej jedna nauka Ekspansji miasta - z numerkiem 47.
 

DeletedUser3983

Guest
Dzięki za te rady może jednak zawalczę o te ekspancje bo i tak stoję w drzewku
 

DeletedUser3810

Guest
też mi się coś takiego przydarzyło i około 2 tygodni zajęło wyprodukowanie towaru, ale jest nauczka na przyszłość
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Nikogo nie osadzam, ale kurczę jak mogliście zapomnieć o najważniejszych badaniach? :) każda ekspansja jest na wagę zlota
 
Nieobowiazkowe, latwe badania czasem zostawia sie, zeby wykorzystac je w odpowiedniej chwili w eventach. A czesem szkoda na nie pw, ktore w danym momencie bardziej przydadza sie gdzie indziej. Pomiedzy podjeciem decyzji o chwilowym pominieciu tych badan, a skonczeniem drzewka uplywa zazwyczaj wiele dni/tygodni, wiec moze sie zdarzyc, ze po prostu sie o tym zapomni ;)
 
Do góry