• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zapotrzebowanie na zasoby (młotki)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser261
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser261

Guest
A kiedy czat globalny ? śmiech że jeszcze tego nie ma ,moze zróbcie cos z tym notorycznym brakiem młotków bo to raczej irytujace niz zabawne .Od pierwszego dnia gry notorycznie brakuje zasobów ( młotków ) mozecie cos z tym zrobić ? chyba nie na tym gra polega zeby zapełnic miasto warsztatami 1/3 miasta mam w warsztatach a itak ciagle mi brakuje tych cholernych zasobów i z tego co wiem to nie tylko mi ,moja gra polega tylko na tym aby wejsc co 3 h nastawic misje na zdobadź 200 000 monet i wyprodukuj 2 razy narzędzia ,tylko po to aby zebrac 13 000 młotków ,rozwala mnie to non stop trzeba omijać wszystkie misje ustawiac to zadanie bo inaczej młotków by na podstawowe rzeczy nie starczyło .Powinniście zastanowic się nad zwiększeniem produkcji w warsztatach ,wiem mozna rzucić zaklęcie ,ale to nie jest rozwiazanie ,proszę popatrzeć na FoE jak to jest rozwiazane tam gracz z TOP 500 wogóle o młotki sie nie martwi ,tutaj gra polega tylo na ciagłym męczeniu się brakiem młotków .Kolejna sprawa to CUDA ,niedługo bedie mozna postawić ich TYSIAC ale czy ktos sie zastanowił do cholery gdzie ? połowa miasta to domy i warsztaty ,druga to produkcja towarów miejsca starcza na 4 max 5 cudów ,a wy wprowadzacie nin stop nowe ,zwiekszajac przy tym wielkosć budynków podczas wprowadzania kazdej nowej epoki .Myślicie że event wszystko załatwi ,gra jest cały czas nudna i moim zdaniem nie ma w niej elementóew rywalizacji poza tym kto więcej kupi diamentów .
 

DeletedUser878

Guest
A kiedy czat globalny ? śmiech że jeszcze tego nie ma ,moze zróbcie cos z tym notorycznym brakiem młotków bo to raczej irytujace niz zabawne .Od pierwszego dnia gry notorycznie brakuje zasobów ( młotków ) mozecie cos z tym zrobić ? chyba nie na tym gra polega zeby zapełnic miasto warsztatami 1/3 miasta mam w warsztatach a itak ciagle mi brakuje tych cholernych zasobów i z tego co wiem to nie tylko mi ,moja gra polega tylko na tym aby wejsc co 3 h nastawic misje na zdobadź 200 000 monet i wyprodukuj 2 razy narzędzia ,tylko po to aby zebrac 13 000 młotków ,rozwala mnie to non stop trzeba omijać wszystkie misje ustawiac to zadanie bo inaczej młotków by na podstawowe rzeczy nie starczyło .Powinniście zastanowic się nad zwiększeniem produkcji w warsztatach ,wiem mozna rzucić zaklęcie ,ale to nie jest rozwiazanie ,proszę popatrzeć na FoE jak to jest rozwiazane tam gracz z TOP 500 wogóle o młotki sie nie martwi ,tutaj gra polega tylo na ciagłym męczeniu się brakiem młotków .Kolejna sprawa to CUDA ,niedługo bedie mozna postawić ich TYSIAC ale czy ktos sie zastanowił do cholery gdzie ? połowa miasta to domy i warsztaty ,druga to produkcja towarów miejsca starcza na 4 max 5 cudów ,a wy wprowadzacie nin stop nowe ,zwiekszajac przy tym wielkosć budynków podczas wprowadzania kazdej nowej epoki .Myślicie że event wszystko załatwi ,gra jest cały czas nudna i moim zdaniem nie ma w niej elementóew rywalizacji poza tym kto więcej kupi diamentów .

Chłopie, trudno cokolwiek odczytać, z tego co napisałeś. Nie mam pojęcia, naprawdę, NIE WIEM, jak Ci może brakować młotków, skoro ja mam zawsze full, po 400 tyś+ i więcej, nigdy mi nie brakuje, a warsztatów mam tylko 9. ;) Oczywiście na max poziomie wszystkie. Myślę że wiele osób ma tak samo jak ja - nie brakuje im nicczego. Szczególnie jest łatwo zdobywać młotki teraz, gdy mamy dostęp do czarów - 200 % na zasoby. No prosze Was...
 

DeletedUser37

Guest
@bakuyai1 dojdź do Wróżek/Orków i zacznij rozbudowę rezydencji, warsztatów + produkcja w manufakturach, szkolenie wojska i badania to będziesz inaczej mówił ;)
Twoje miasto a @mar-cin35 (przynajmniej na Arendyllu) jest trochę mniejsze co za tym idzie zapotrzebowanie na młotki tez masz mniejsze, z tego co widziałem to marcin na same manufaktury i wojsko potrzebuje coś koło 220k młotków/dzień. A gdzie jeszcze rozbudowa i badania od czasu do czasu do których nierzadko potrzeba po +100k młotków?

Ale to nie o tym miała być mowa, tylko o aktualizacji ;)
 

DeletedUser449

Guest
Jak ma się pięciu robotników, to może czasami jest trudno. Jak jest coś do rozbudowy to młotki idą jak burza, a potem tygodniami stoją bezczynnie. Sam mam dwóch roboli i na brak narzędzi nie narzekam. Stawiałem naprzemiennie elfie rezydencje oraz ulepszałem sześć zbrojowni do 23 poziomu (nawet 100k narzędzi za poziom), przy okazji wykonując orkowe badania, robiąc wojsko i produkując towary - większego zużycia mieć nie mogłem. Nie mam ani jednego warsztatu powyżej 8 poziomu. Mimo to narzędzi nie zabrakło. Anulowania zadań jest aż do szaleństwa, ale przynajmniej jest co robić.
A zmiany? Niewiele co komentować. Robili event, więc aktualizacja nie przynosi nic wielkiego.
 

DeletedUser878

Guest
@bakuyai1 dojdź do Wróżek/Orków i zacznij rozbudowę rezydencji, warsztatów + produkcja w manufakturach, szkolenie wojska i badania to będziesz inaczej mówił ;)
Twoje miasto a @mar-cin35 (przynajmniej na Arendyllu) jest trochę mniejsze co za tym idzie zapotrzebowanie na młotki tez masz mniejsze, z tego co widziałem to marcin na same manufaktury i wojsko potrzebuje coś koło 220k młotków/dzień. A gdzie jeszcze rozbudowa i badania od czasu do czasu do których nierzadko potrzeba po +100k młotków?

Ale to nie o tym miała być mowa, tylko o aktualizacji ;)
Jestem pod koniec krasnoludów, w środku gdzieś - i wciąz uważam, że trzeba grać tak, żeby młotów nie brakowało. ;) mam w bractwie osoby, które są na orkach i nigdy im nie brak młotków. Rozbudowywali wylęgarnie do 23 poziomu - dawali radę z młotkami. Grać trzeba umieć, a nie narzekać, że coś jest zle zrobione. Jak dojdę do elfów/orków - wciąz mi nie zabraknie młotków.
Co do zmian - na plus powiadomienie o wcześniejszej aktualizacji.
 

DeletedUser954

Guest
Jestem pod koniec krasnoludów, w środku gdzieś - i wciąz uważam, że trzeba grać tak, żeby młotów nie brakowało. ;) mam w bractwie osoby, które są na orkach i nigdy im nie brak młotków. Rozbudowywali wylęgarnie do 23 poziomu - dawali radę z młotkami. Grać trzeba umieć, a nie narzekać, że coś jest zle zrobione. Jak dojdę do elfów/orków - wciąz mi nie zabraknie młotków.
Co do zmian - na plus powiadomienie o wcześniejszej aktualizacji.
Potwierdzam. Sam obecnie kończę krasnale na W (ostatnia technologia do odblokowania) i jedyny moment, kiedy nie miałem wypełnionego ratusza młoteczkami na maxa to tylko czas budowy drogi portalu+granitu i miedzi. Jeżeli komuś chce się bawić w zadania to potrafi w 2-3 dni wypełnić ratusz w ok. 500K młotków. Wiadomym jest też, że czyścimy ratusz z nich w momencie wymiany dróg w mieście/zmianie budynków kulturowych, ale trwa to dosłownie kilka dni. Znam osoby co mają kilka warsztatów na poziomie 5-6 a obecnie kończą wróżki i nigdy nie narzekali na brak zasobów a zawdzięczali to zabawie w zadania.
 

DeletedUser37

Guest
O czym Wy (@bakuyai1 i @Firol007) piszecie?
No chyba że siedzicie cały dzień przed kompem i puszczacie 5min produkcje młotków w raz z zaklęciami. To wtedy jestem w stanie zrozumieć że nie narzekacie na brak młotków.

Jak ktoś potrzebuje ~220k młotków/24h to te
2-3 dni wypełnić ratusz w ok. 500K młotków.
jest dla niego kroplą w morzu.
Sam mam zapotrzebowanie w okolicach 160k młotków/24h i nie wyrabiam przy jednoczesnej rozbudowie miasta, musiałem zaprzestać produkcje towarów żebym miał na rozbudowę miasta.

Może ja jestem już za stary i głupi i nie wiem jak grać, to proszę mi powiedzieć jak to robicie żeby mieć zapas młotków wchodząc na grę max 3-4 razy dziennie. Chętnie skorzystam z Waszych porad.
 

DeletedUser626

Guest
Pozwoliłam sobie przenieść posty i utworzyć nowy temat, bo nie ma on nic wspólnego z aktualizacją. :)
 

DeletedUser954

Guest
O czym Wy (@bakuyai1 i @Firol007) piszecie?
No chyba że siedzicie cały dzień przed kompem i puszczacie 5min produkcje młotków w raz z zaklęciami. To wtedy jestem w stanie zrozumieć że nie narzekacie na brak młotków.

Jak ktoś potrzebuje ~220k młotków/24h to te
jest dla niego kroplą w morzu.
Sam mam zapotrzebowanie w okolicach 160k młotków/24h i nie wyrabiam przy jednoczesnej rozbudowie miasta, musiałem zaprzestać produkcje towarów żebym miał na rozbudowę miasta.

Może ja jestem już za stary i głupi i nie wiem jak grać, to proszę mi powiedzieć jak to robicie żeby mieć zapas młotków wchodząc na grę max 3-4 razy dziennie. Chętnie skorzystam z Waszych porad.
Wystarczy sobie ustawiać zadania:wyprodukuj 2X zaawansowane narzędzie (produkcja co 3H) +zbierz XYZ monet i w nagrodę dostaje się kilkanaście tysięcy młotków. U mnie na etapie krasnali nagroda wynosi 13K. Przy posiadanych 10 warsztatach nawet na najniższym poziomie daje Ci to 65K młotków co 3 godziny ;)
 

DeletedUser261

Guest
Jestem pod koniec krasnoludów, w środku gdzieś - i wciąz uważam, że trzeba grać tak, żeby młotów nie brakowało. ;) mam w bractwie osoby, które są na orkach i nigdy im nie brak młotków. Rozbudowywali wylęgarnie do 23 poziomu - dawali radę z młotkami. Grać trzeba umieć, a nie narzekać, że coś jest zle zrobione. Jak dojdę do elfów/orków - wciąz mi nie zabraknie młotków.
Co do zmian - na plus powiadomienie o wcześniejszej aktualizacji.
No to chłopie ja nie mam pojecia jak wy gracie bo mi brakuje non stop ,technologie to ponad 100 k ,na same produkcje towarów idzie mi ok +- 100 k co 9 h ,wyprodukowanie jednego palladyna to 13 k x 7 daje kolejne 100 k ,koszta na dobe to min 300 k ,proszę napisz mi jak to zebrac ,wiadomo zenie siedzę w grze 24 h ,albo piszesz i nie masz pojecia co piszaesz,albo .........nie dokończe bo nie chce obrazac

Wystarczy sobie ustawiać zadania:wyprodukuj 2X zaawansowane narzędzie (produkcja co 3H) +zbierz XYZ monet i w nagrodę dostaje się kilkanaście tysięcy młotków. U mnie na etapie krasnali nagroda wynosi 13K. Przy posiadanych 10 warsztatach nawet na najniższym poziomie daje Ci to 65K młotków co 3 godziny ;)
Robie tak i braki w młotkach mam straszne ,nie chce zagladac na twoje miasto ,ale to co piszesz w moim przypadku nie wystarcza ,zwłaszcza teraz gdy trzeba robic technologie orków .

O czym Wy (@bakuyai1 i @Firol007) piszecie?
No chyba że siedzicie cały dzień przed kompem i puszczacie 5min produkcje młotków w raz z zaklęciami. To wtedy jestem w stanie zrozumieć że nie narzekacie na brak młotków.

Jak ktoś potrzebuje ~220k młotków/24h to te
jest dla niego kroplą w morzu.
Sam mam zapotrzebowanie w okolicach 160k młotków/24h i nie wyrabiam przy jednoczesnej rozbudowie miasta, musiałem zaprzestać produkcje towarów żebym miał na rozbudowę miasta.

Może ja jestem już za stary i głupi i nie wiem jak grać, to proszę mi powiedzieć jak to robicie żeby mieć zapas młotków wchodząc na grę max 3-4 razy dziennie. Chętnie skorzystam z Waszych porad.
na 3 dni to ja potrzebuje do wszystkiego ok 1000 k młotków wiec chłopaki chyba pojecia nie maja o czym tutaj pisza ;) dodam że właśnie nastawiłem warsztaty na 9 h i daja mi 5200 młotków ,nawet na połowę paladyna nie wystarczy a 9 h trzeba robic wiec o czym wy chłopaki piszecie :(

Posty połaczone
/Falantir
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser728

Guest
Obecnie nie narzekam na brak młotków, 9 warsztatów : 8 na 19 lvl i 1 na 17 lvl. Rano przed wyjściem do pracy odpalam produkcje na 9h, także jak już wróce do domu i się ogarne życiowo to mogę zebrać i odpalić produkcje na 3h i kolejna na 3h lub już na 9h aby do rana się narobiło, w dzień wolny jak chce przynoobić i przynołlajfić to 3 x 3h produkcja + 9h na noc i jakoś starcza. Oczywiście przy zmianie z krasnali na wróżki budowa pochłaniała dużo lecz rozbudowa rezydencji z 17 na 19 lvl troche trwa i nie buduje sie wiecej jak te 2 do 5 budynkow to szału nie było, podobnie z wymiana budynków kulturowych, sprzedawanie Świątyni i w to miejsce budowanie Stawu też nie było dramatem - produkcja szła jak szła + recykling ze sprzedanego budynku. Zawsze można podeprzeć się czarem do młotków i z produkcji 3x 3h wyciagamy konkretne ilości. Także troche strategii nie zaszkodzi nikomu. Manufaktur tez z glowa i tylko bonusowe ( w moim wypadku 5 stali, 3 zwoje i 3 elixiry).

Mam nadzieje że pomogłem :)
 

DeletedUser449

Guest
Załóżmy że gracz posiada 60 elfich rezydencji na 19 poziomie. Przy 150% premii kultury oznacza to 4 226 400 złota dziennie, co oznacza możliwość zrobienia 21 razy zadanie "Nasze podatki", czyli 273 k narzędzi. Ponadto ratusz 19 poziom oznacza, że za pomoc sąsiedzką otrzymuje się 21k złota - co 10 odwiedzonych graczy można wykonać jedno zadanie. Sąsiadów + bractwo mam - lekko licząc - około 200, co oznacza kolejne 20 zleceń, czyli 260k narzędzi.
W ten sposób dziennie można zdobyć ponad 500k narzędzi dzięki zadaniu "nasze podatki". Dodać do tego produkcję warsztatów, inne zadania (rozbudowa budynku - 9k narzędzi, 4k każdego bonusowego towaru - 8k narzędzi), a także dodatkową nagrodę w narzędziach za oddanie pomocy sąsiedzkiej - dziennie można wyciągnąć choćby i 600k narzędzi. Jak ktoś posiada więcej rezydencji lub samodzielnie zapewnia sobie 150% premii kultury i dostaje od innych motywkę w ratusz...
Jakby ktoś powiedział, że w jedną dobę zapełnił ratusz narzędziami od zera - uwierzyłbym.

Oczywiście nie potrzeba 600+k młotków dziennie. Mi wystarczy samo złoto z rezydencji, nie motywuję wszystkich sąsiadów. Ale jak trzeba dużo młotków, jak przy wymianie kultury - to poświęcając nieco czasu, nie sprawia to kłopotów.
Nie liczy się jakość warsztatów, lecz ich ilość.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser878

Guest
Załóżmy że gracz posiada 60 elfich rezydencji na 19 poziomie. Przy 150% premii kultury oznacza to 4 226 400 złota dziennie, co oznacza możliwość zrobienia 21 razy zadanie "Nasze podatki", czyli 273 k narzędzi. Ponadto ratusz 19 poziom oznacza, że za pomoc sąsiedzką otrzymuje się 21k złota - co 10 odwiedzonych graczy można wykonać jedno zadanie. Sąsiadów + bractwo mam - lekko licząc - około 200, co oznacza kolejne 20 zleceń, czyli 260k narzędzi.
W ten sposób dziennie można zdobyć ponad 500k narzędzi dzięki zadaniu "nasze podatki". Dodać do tego produkcję warsztatów, inne zadania (rozbudowa budynku - 9k narzędzi, 4k każdego bonusowego towaru - 8k narzędzi), a także dodatkową nagrodę w narzędziach za oddanie pomocy sąsiedzkiej - dziennie można wyciągnąć choćby i 600k narzędzi. Jak ktoś posiada więcej rezydencji lub samodzielnie zapewnia sobie 150% premii kultury i dostaje od innych motywkę w ratusz...
Jakby ktoś powiedział, że w jedną dobę zapełnił ratusz narzędziami od zera - uwierzyłbym.

Oczywiście nie potrzeba 600+k młotków dziennie. Mi wystarczy samo złoto z rezydencji, nie motywuję wszystkich sąsiadów. Ale jak trzeba dużo młotków, jak przy wymianie kultury - to poświęcając nieco czasu, nie sprawia to kłopotów.
Nie liczy się jakość warsztatów, lecz ich ilość.


Masz rację, misje dają dużo, jak nie najwięcej. Wkurza tylko odrzucanie każdej misji, żeby znalezć tą prawidłową.
Powiedziałbym, że liczy się taktyka, a nie ilość. Sporo rezydencji, załóżmy 10 warsztatów i nikt nie powinien mieć problemów z młotkami, szczególnie że tak jak wspomniałeś - można uzyskać też przez motwywowanie ludzi z bractwa/mapy. Mnie co 24h motywuje ok 20 ludzi z bractwa i 5/6 osób z mapy...
 

DeletedUser261

Guest
Zeby zdobyć 500 k młotków trzeba wchodzic co 3 h do gry przez cały dzień ,troszke się ogarnijcie gra to nie cale zycie ,po jaka cholere sa warsztaty ? jeżeli daja mi one załózmy co 9 h 50 k młotkow a na samo szkolenie paladynów potrzeba mi 49 k na 9 h ,a gdzie reszta ? po to sa budynki produkcyjne aby zaspakajaly nasze potrzeby na młotki a tak jest w moim przypadku w 30 % a co z reszta ? według mnie nie ma opcji zaspokojenia potrzeb w 100 % no chyba ze wchodzimy non stop co 3 h ,ale i tak zabraknie nam w końcu monetek na zadanie no chyba ze zaczniemy motywacje duzej ilosci sasiadów to sie zgodze ,ale na to potrzeba czasu i jak ktos napisze mi ze wchodzi non stop co 3 h i tak tego pilnuje wraz z motywka sasiadów to mu poradze aby sie udał do psychologa bo to juz raczej uzaleznienie od gry a nie normalna zabawa ;)
 

DeletedUser954

Guest
Zeby zdobyć 500 k młotków trzeba wchodzic co 3 h do gry przez cały dzień ,troszke się ogarnijcie gra to nie cale zycie ,po jaka cholere sa warsztaty ? jeżeli daja mi one załózmy co 9 h 50 k młotkow a na samo szkolenie paladynów potrzeba mi 49 k na 9 h ,a gdzie reszta ? po to sa budynki produkcyjne aby zaspakajaly nasze potrzeby na młotki a tak jest w moim przypadku w 30 % a co z reszta ? według mnie nie ma opcji zaspokojenia potrzeb w 100 % no chyba ze wchodzimy non stop co 3 h ,ale i tak zabraknie nam w końcu monetek na zadanie no chyba ze zaczniemy motywacje duzej ilosci sasiadów to sie zgodze ,ale na to potrzeba czasu i jak ktos napisze mi ze wchodzi non stop co 3 h i tak tego pilnuje wraz z motywka sasiadów to mu poradze aby sie udał do psychologa bo to juz raczej uzaleznienie od gry a nie normalna zabawa ;)
Marcinie drogi :)
Po pierwsze-chciałeś, żeby Ci wyjaśnić w jaki sposób można zapełnić ratusz młotkami i nie cierpieć na ich deficyt w najbardziej kryzysowych sytuacjach w grze i zostało Ci to wyjaśnione przez trzy osoby, więc chyba coś w tym jest. Po drugie-teksty z stylu"poradzę mu, aby udał się do psychologa" są chyba nie na miejscu. To sprawa indywidualna ile kto czasu poświęca na grę. Niektórzy mają taką a nie inną pracę/studia/szkołę i najwidoczniej znajdują na to czas, aby wejść na kilka minut w grę co 3 godziny, zwłaszcza w weekend w czasie którego można sobie nadrobić zapotrzebowanie młotkami na cały tydzień. Po trzecie-myślę, że sposoby szybkiego nadrobienia zasobów mogą pomóc niektórym zwłaszcza w erze krasnali czy orków, kiedy to z dnia na dzień potrzeba ich mnóstwo. Po czwarte-pozdrawiam i bez odbioru. Miłego wieczoru :)
 

DeletedUser580

Guest
Kręcę zadania, mam młotki. Niby nie mam problemu, ale jednak mam.
Przy każdym obrocie zadań mam wrażenie, że umiera mi jakaś komórka mózgowa, bo to jest idiotyczne...
Gra jest fajna, ale rozwiązanie z zasobami jest fatalne. W tym punkcie doskonale rozumiem, co @mar-cin35 ma na myśli.

Warsztaty są niewydolne, a nie wszyscy gracze wiedzą, że zadania można odrzucać w nieskończoność. W takim przypadku w początkowych fazach gry blokują się w drzewku na długi czas. To stąd czasem się biorą wysokie zaangażowania w cuda graczy, którzy na pewno nie mają ich odkrytych - potwierdzone i wcale nie jest to push (chociaż na pewno też się zdarza).

Może to jest takie wadliwe przez to, że sąsiedztwa są do bani, a gracze nienawidzą Akademii Magii, nie wiem.
Były próby wyłączenia możliwości kręcenia zadaniami i podniósł się taki jazgot, że z powrotem to przywrócili. Zresztą nie dziwne. Tylko problem pozostał nierozwiązany (jak wiele innych).
 

DeletedUser449

Guest
Zeby zdobyć 500 k młotków trzeba wchodzic co 3 h do gry przez cały dzień
To zależy wyłącznie od ilości warsztatów. Postaw ich 20, a wystarczy dwa razy dziennie. Dlatego lepsze są warsztaty niskiego poziomu - zajmują 4 zamiast 16 kratek.
Nie zajmie to 1/3 miasta - 20 warsztatów+drogi to dokładnie 4 ekspansje.
Warsztaty wysokiego poziomu są właśnie dla aktywnych graczy - którzy klikają krótkie produkcje i jakość warsztatu ma dla nich znaczenie. Dla nich jest też zaklęcie moc zasobów. Są również wieże dobrobytu, dające niemało narzędzi i zwiększające wartość zaklęcia.
Jeśli wchodzisz co 9 godzin lub rzadziej, musisz stawiać na zadania.
Po prostu sobie uświadom, że to kwestia "nie chce mi się", a nie że się nie da. Masz złe podejście - zarówno do młotków, jak i do przedstawienia sprawy na forum. Mniej płaczu, więcej czasu na post - a może będzie chciało się to przeczytać.

Zapewne to młotki mają spowalniać rozwój graczy. Niedobór młotków oznacza, że trudno mieć wiele rozwiniętych manufaktur i jednocześnie produkować wojsko. Jeśli ktoś chce rozwijać się jednocześnie i militarnie, i ekonomicznie - to już musi poświęcić te kilkanaście minut dziennie na nuuuudne przeklikiwanie zadań. Chcesz grać na 100% możliwości poświęcając na to niewiele miejsca na mapie miasta i nie więcej niż 10 minut dziennie - i jednocześnie taką postawę nazywając uzależnieniem?
Nie oznacza to, że zmiany są niepotrzebne. Zadania są takie same od ery krasnoludów, gdy w międzyczasie zużycie młotków gwałtownie rośnie. Nowe zadania, to mniej klikania. Produkcja warsztatów również rośnie zbyt wolno względem potrzeb. Same warsztaty są za duże i dziwne, że orki nie zmniejszyły ich rozmiarów. Dziwi mnie też, że nie stworzono antycznego cudu zwiększającego ich przydatność.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry