• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Zaproszenia, zgłoszenia i anonimowość

czy podoba Ci się ta propozycja

  • tak

    Głosy: 2 66,7%
  • nie

    Głosy: 0 0,0%
  • nie wiem

    Głosy: 0 0,0%
  • nie jestem w zarządzie bractwa

    Głosy: 1 33,3%

  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.

DeletedUser1080

Guest
Mój pomysł dotyczy zaproszeń do bractw. Otóż nie można w żaden sposób się dowiedzieć, którzy z ambasadorów się udzielają i wysyłają zaproszenia a którzy nie (dotyczy to też przyjmowania zgłoszeń). Wiem, że zaraz się rozlegną głosy typu "to ich spytaj", ale to nie do wykonania żeby pytać o każde wysłane zaproszenie.
Moja propozycja jest taka, żeby obok imienia zaproszonej osoby było napisane kto wysłał zaproszenie. To samo dotyczy powiadomień o nowych członkach bractwa. Do tej pory dostajemy:
"Gracz dołączył do bractwa"
"Gracz nie jest już członkiem bractwa" .
Zamiast tego proponuję żeby to zmienic na
"Ambasador przyjął Gracza do bractwa"
"Mag usunął Gracza z bractwa"
 

DeletedUser37

Guest
Witaj :)

Co do samego pomysłu, to jestem na tak ;) ale wątpię że coś takiego zostanie wprowadzone (nie żebym był jakąś wyrocznią), gram w FoE od paru lat, i tam też nie ma takiej wiadomości, kto do kogo wysłał zaproszenie/czy kto przyjął tego gracza. (ale jest info gdy ktoś kogoś usuną z gildii)
 

DeletedUser1080

Guest
To by było bardzo przydatne, naprawdę. Jestem Arcymagiem rozwijającej się gildii i bardzo by mi takie info pomogło. Wiadomo, moge pytać ludzi o aktywnośc w zakresie rekrutacji, ale to się nie sprawdza. A tak mielibyśmmy jasny obraz sytuacji. Tak jak jest, to nawet nowo przyjęty do bractwa nie wie, kto go przyjął. i jesli moi Ambasadorzy wysyłają x zaproszeń to ani oni ani ja nie jesteśmy w stanie spamiętać kto do kogo rozsyłał zapro. Nie jestem więc w stanie rozeznac sie, którzy Ambasadorzy coś naprawdę robią, a którzy tylko "grzeja stołki"
 

Tessi

Zwiadowca
Zamiast tego proponuję żeby to zmienic na
"Ambasador przyjął Gracza do bractwa"
"Mag usunął Gracza z bractwa"

To nie wystarcza. Ambasadorów lub magów może być w danym bractwie kilku, więc po takich komunikatach nadal niewiele będziesz wiedział.
Zamiast proponowanych zwrotów musiałoby być:

"Ambasador XXX przyjął YYY do bractwa"
"Mag XXX usunął YYY z bractwa"
gdzie:
XXX - nazwa gracza w bractwie
YYY - nazwa gracza usuniętego z bractwa
 

DeletedUser79

Guest
@Tessi o to zapewne chodziło autorowi tematu, lecz tego nie napisał słowo w słowo. Jeśli chodzi o sugestię, to przydałaby się jakakolwiek informacja. Zmiana treści powiadomienia nie powinno być problemem według mnie.
 

DeletedUser1080

Guest
@Tessi Tak, dokładnie o to mi chodziło, ale troszkę się spieszyłam zakładając temat i przez to ta wypowiedź jest uboga w szczegóły :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry