• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone zasilanie monetami i diamentami administracji tej gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2826
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2826

Guest
witam o to mój pomysł by przekazywać monety oraz diamenty które uzbieracie przekazywać administracji to pomoże administracji tej gry by dawać lepsze aktualizacje oraz by administracja mogła utrzymać serwery na lepszym standardzie oceniajcie i komentujcie
 

DeletedUser

Guest
Kup sobie w końcu ten słownik...

Administracja dostaje twoje przelewy za diamenciki, więc chyba im starczy realny $ zamiast wirtualnej waluty?
 

jakub357

Łucznik
Może pomysł sam w sobie niezbyt, ale podsunął mi ciekawą myśl, nawet powiem, że bardzo ciekawą i jestem nią podekscytowany - PREZENTY!

Bardzo chciałbym, żeby była możliwość wysyłania prezentów innym graczom - czy to budynki premium (zwykłe nie przejdą, bo to by oznaczało możliwość handlu budynkami), czy paczki diamentów, a może nawet i jakieś nowe silniejsze premie.
Pomysł ma charakter ,,czysty" i z założenia nie dopuszcza powstawania żadnych szarych stref, czy nadużyć. A że Elven to gra społeczna, a obdarowywanie prezentami to typowa sytuacja społeczna, to myślę że trybiki się zazębiają.
Oznaczam @Dragomira , może pomysł się podchwyci.
 

DeletedUser

Guest
@jakub357 już myślałem że chodzi ci o prezenty dla administracji ot taka zwyczajowa koperta coby pomysł przepchnąć :p

A co do tego, nie - popatrz co już jest ze zwykłym pw do cudów i dyskusje wokół tego
 
Status
Zamknięty.
Do góry