• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Zastosowanie schematu do podniesienia poziomu kultury eventowej !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser629
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za czy przeciw ?

  • za

    Głosy: 45 97,8%
  • przeciw

    Głosy: 1 2,2%

  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser629

Guest
Witam
Tylko o tym się wspomniało parę razy na ogólnym forum i na tym się zakończyło. Może trzeba wprowadzić to na piśmie, żeby poszło dalej i było nie tylko w planowaniu, ale także w realizacji. Dano Nam możliwość zdobycia schematu i po co ? Nie każdy ma kupione za diaxy rezydki i warsztaty magiczne. Dlaczego ciągle My mamy być poszkodowani. Czas i pora żeby wprowadzono schemat do aktualizacji kultury eventowej do wyższego poziomu. Gram tu półtora roku i na plus dla mnie ... zrobiono tylko aktualizację Cudów, a to ciut za mało na tyle czasu tu spędzonego.
 

DeletedUser449

Guest
Mi budynki eventowe też nie są potrzebne. Żaden z nich nie daje many, a ta jest kluczowa. Kolejne rozdziały pojawiają się na tyle często, że nie ma zbytnio sensu stawiać budynków dających tylko kulturę czy populację.
Wolałbym już by dali za darmo magiczną rezydencję zerowego poziomu, którą można rozwinąć schematami :)
 

DeletedUser1088

Guest
tak jak pisałem wcześniej powinni wprowadzić w budynkach eventowych produkcję many dla wyższych poziomów
wtedy byłbym za schematem według koncepcji @agafi99
jeśli nie wprowadzą to pomysł @Kalart jest akceptowalny, natomiast mniej realny, znając IG;)
 

DeletedUser1763

Guest
Myślę, @Kalart , że obecnie jest mała szansa na magiczny budynek z eventu :( ale pomysł @agafi99 jest całkiem sensowny i wtedy trzymanie tych budynków bez many może nawet stanie się opłacalne :p Też nie można liczyć na to, że zostanie wprowadzona mana do budynków eventowych i od razu schematy do nich.

Dla pomysłu, daję łapkę na tak :)
 

DeletedUser629

Guest
@Kalart nie wiem w jakiej jesteś epoce.... ale jakoś nie mogę uwierzyć, że nie postawiłeś eventowych jajek ... które mają największą kulturę...
co do magicznych budynków, to w te cuda już nie wierz ... wiem że jesteśmy w bajce ... ale co do twórców bądźmy realistami ;):D
 

DeletedUser629

Guest
Dzięki za zgłoszenie pomysłu :) i trzymam kciuki ... żeby został zaakceptowany i wprowadzony :rolleyes:
 

jakub357

Łucznik
Tak, również jestem za.
Niektóre budynki eventowe są bardzo ładne, lecz się starzeją i patrząc z ekonomicznego punktu widzenia, są po prostu nieopłacalne. W takim wypadku pozostaje jedynie walor estetyczny.
Dlatego uważam, że jak najbardziej dobrze byłoby wprowadzić możliwość ich ulepszania za pomocą schematu.

Oraz nie będę krył, że miło byłoby, gdyby pomyślano o manie w przyszłych budynkach eventowych :)
 

DeletedUser967

Guest
@Kalart nie wiem w jakiej jesteś epoce.... ale jakoś nie mogę uwierzyć, że nie postawiłeś eventowych jajek ... które mają największą kulturę...
Otóż mógł nie postawić i by bardzo dobrze zrobił. Ja też nie postawiłem jajek. Już w leśnych elfach wywala się wszystkie budynki kulturowe które nie dają populacji ze względu na zrobienie miejsca pod wierzby. Także leśne elfy i wyżej - budynki z samą kulturą są do wyrzucania (albo niezbierania po prostu).
 

DeletedUser629

Guest
toż to ja mam jajko z ... populacją ... mi tam się wsio przydaje ... noo nie już ciut tego wywaliłam hehe ... ale jajka bez populacji też mam :D
 

DeletedUser967

Guest
Akurat to Filetowe jajko poszło na przemiał jako jedno z pierwszych - daje za mało populacji na pole względem innych tego typu budynków.
 

DeletedUser629

Guest
dokładnie - mało ... ale ma kulturki dużo .... gracie bardzo - ekonomicznie ... może ciut luzu by się przydało ...
każdy ma swoje spojrzenie na grę ... i nikogo do niczego się nie zmusza :)
a takie moje spostrzeżenie ... ja bym nie robiła eventów ... jakbym nie stawiała tej kulturki ... bo po cóż się spinać ... zdążę, nie zdążę, wylosuję, nie wylosuję ... :p
 

DeletedUser1088

Guest
eventy robię z nudów;)
a że dodatkowe książeczki, budyneczki czy zaklęcia wpadną to już wartość dodana;)
 

DeletedUser110

Guest
Pamiętam, że Dragomira gdzieś kiedyś pisała, że Schematy mają być możliwe do wykorzystania w budynkach ewentowych, dla graczy nie posiadających diaxowych Rezydek. Oczywiście ZA.
 

Christo

Rozbójnik
Myślicie, że wprowadzą? Wszystko co zostało zgłoszone jeszcze nic nie zostało wprowadzone.. przynajmniej mi się tak zdaje. Chyba, że się mylę :D. Ten dział nie ma prawa bytu :D

Ja tam oczywiście jestem za pomysłem, bo zbierają mi się te schematy i kurzą.
 

DeletedUser1530

Guest
wiadomo że jestem za
u mnie na przykład mam obecnie możliwość żeby ulepszać za pomocą schematu gdyż posiadam magiczne rezydencje i warsztaty
ale jak wszystkim wiadomo budynki wylosowane w eventach mają różne statystyki w zależności od rozdziału w jakim był dany gracz w momencie jego zdobycia i co za tym idzie też chciałbym mieć możliwość aby je zaktualizować do danej epoki w której obecnie się znajduję
 

DeletedUser629

Guest
@Christo oj tam oj tam ... daj jeszcze pomarzyć ;) ... a nóż widelec .... się uda to przeforsować :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry