• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Zastosowanie schematu do podniesienia poziomu kultury eventowej !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser629
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za czy przeciw ?

  • za

    Głosy: 45 97,8%
  • przeciw

    Głosy: 1 2,2%

  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
No właśnie.
Było pisane przez Dragomirę, że Schemat będzie w przyszłości do wykorzystania w budynkach 'ewentowych'.
Było to pisane dawno, właściwie to jak tylko weszła zmiana pozwalająca na posiadanie Schematów. Może gdzieś po tygodniu, gdy Gracze zaczęli się burzyć, że taka nagroda dla ludzi nie kupujących Magicznych Budynków jest nieprzydatna na nic.
Od pewnego czasu ten temat ucichł, było wiele aktualizacji.
I nic i cicho i chyba większość wręcz o tym zapomniała.
Tak więc przypominam:
Czy chciałbyś, żeby takie rozszerzenie zastosowania Schematu zostało wprowadzone? Czyli: żeby Schemat pozwalał na podniesienie poziomu budynku zdobytego w ewencie?
 

DeletedUser626

Guest
Połączyłam z poprzednim tematem i wyjaśnię. Taki pomysł był zgłoszony, został wstępnie zaakceptowany, ale to nigdy nie było "pewne" rozwiązanie. Po prostu z racji tego, że podoba się i Graczom i twórcom, trafiło wysoko na listę możliwych do wprowadzenia opcji. Przepraszam, jeśli moje wiadomości w tej kwestii brzmiały zbyt pewnie co do zamiarów firmy, nie jest w mojej mocy składanie obietnic w kwestii zastosowania schematów. Wspomniany pomysł był i jest jednym z planów na dodatkowe zastosowanie schematu, ale ostatecznie rozwiązanie będzie znane, gdy trafi na betę/zostanie ogłoszone.
 

DeletedUser174

Guest
przecież wiadomo że się nie doczekamy

pewne rzeczy powinny być wprowadzone na wczoraj. To jedna z nich. I czekaj tatka latka... ale to przecież jest normalne!!! dlaczego się dziwimy?
 

DeletedUser1496

Guest
No już chyba czas najwyższy na taką zmianę, jak tu motywować bractwo do walki o ostatnią skrzynkę, skoro dostaje się za nią 15 PW, a poniesione koszty są do tego całkowicie nieadekwatne?
 

DeletedUser629

Guest
Więc co i rusz będziemy przypominać ... przynajmniej ja będę ... chciałabym wreszcie mieć możliwość użycia tego schematu ...
a może byłaby możliwa wymiana tego schematu na ... np. ekspansje ? lub coś innego ? ;)
Jak dla mnie wojaczkowanie o 10 skrzyneczkę w Turnieju i tak się opłaca ... są tomiki , czary itd.
chociaż ilości mogłyby być ciut większe :rolleyes:
tak tak wiem teraz już sobie głośno marzę :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Jak się widzi takie pomysły, które są bezdyskusyjnie korzystne, potrzebne, a wręcz konieczne (ze względu na aktualną dyskryminację graczy w trudnej sytuacji finansowej, których nie stać na zakup budynków premium, aby móc wykorzystać nagrodę-schemat zdobyty swoją krwawicą) - to człowieka ogarnia zażenowanie, niechęć, złość i postawa roszczeniowa. Mniej cierpliwi mogą zacząć przeklinać. Jednak mi jest po prostu przykro, bo magicznych budynków nie mam i czuję się przez Inno oszukany.
 

DeletedUser110

Guest
Skoro nie doczekamy się podnoszenia budynków ewentowych za Schematy, to faktycznie, można wprowadzić dodatkową opcję w ekspansjach: obecnie są 3 - premium, z badań i z prowincji.
Gdyby doszła Ekspansja z Turnieju - mogłaby kosztować progresywnie (żeby nie było za łatwo): pierwsza 5 schematów, druga 10, następna 20 itd.
 

DeletedUser629

Guest
Zobaczymy czy w dalszym ciągu mają w " wielkim poważaniu" czy wreszcie coś ruszy :)
 

DeletedUser2386

Guest
Witam, właśnie się zalogowałem na forum by podbić ten ciekawy wątek. Dodał bym od siebie ,że do rozbudowy tych budynków mogłyby służyć: "schematy", lub diamenty (aby twórcy widzieli w tym zysk). Proponuje aby budynki z ewentów jako JEDYNE można by było chować z powrotem do inwentarza.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser1496

Guest
Faktycznie, warto przypominać się w kwestii wykorzystania schematów, bo wygląda na to, ze jak robi się cicho w jakimś temacie, to idzie "w zapomnienie". Mnie jest wszystko jedno, czy będą one mogły "podnosić" poziom budynku eventowego czy można by je było uzbierać na ekspansję. Chciałabym, żeby IG zrobiło coś wreszcie w tej kwestii dla graczy nie posiadających magicznych budynków.
Osobiście skłaniałabym się do obu możliwości dla graczy - to by dopiero było - "osiołkowi w żłobie dano, w jednym owies, w drugim siano ...." Niech wtedy każdy sam wybierze co woli? :))))
Ale by się przynajmniej coś działo !!! :)
 

DeletedUser626

Guest
Wiem, ze jesteście cały czas zainteresowani tematem schematów i co jakiś czas o nie dopytuje, to czy będziecie sobie nabijać posty w tym temacie czy nie niczego nie zmienia. Gdy dowiem się czegoś nowego, to Wam to po prostu przekażę.
 

DeletedUser1496

Guest
Wiem, ze jesteście cały czas zainteresowani tematem schematów i co jakiś czas o nie dopytuje, to czy będziecie sobie nabijać posty w tym temacie czy nie niczego nie zmienia. Gdy dowiem się czegoś nowego, to Wam to po prostu przekażę.
Drago, jesteś po prostu niezastąpiona w swojej roli, nie było moim zamiarem Cię "zaczepić", zbierasz niejednokrotnie w imieniu IG i tak "sporo"
Po prostu sam pomysł dania niektórym, na szczęście nielicznym osobom ciągle marudzącym i niezadowolonym - możliwości wyboru między dobrym i dobrym, a może dobrym i lepszym - wydał mi się interesujący sam w sobie. :D:D:D:D:D:D:D:D
Pozdrawiam ;):):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Moja wiadomość była do wszystkich, którzy bawią się w "podbijanie" :)

Z tym wyborem to na poważnie? Bo mogę zasugerować takie rozwiązanie, ale wątpię by przeszła ekspansja jako alternatywa, a raczej byście nie chcieli w alternatywie mieć Szybkich Bonusów na monety.
 

DeletedUser1496

Guest
A może szybkie bonusy na diamenty? :):):):):)
Co aktywni użytkownicy Forum na taki pomysł?
A właściwie dwa pomysły:
1. możliwość alternatywy - wyboru?
2. Szybkich bonusów na diamenty?
Skoro IG dało je w skrzynki w zwiadzie, to może dałoby i tutaj?
;):):):):rolleyes::rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser629

Guest
Po prostu sam pomysł dania niektórym osobom ciągle marudzącym i niezadowolonym
No no, nieźle podsumowałaś graczy, którzy coś chcą usprawnić w grze :eek:
Tylko pytanie ... po co i Ty tu napisałaś ? ... po takich "wystąpieniach" ... normalka że nic nie będzie wprowadzane :) gratulacje ..
Pozdrawia marudząca i niezadowolona :)
 

DeletedUser1496

Guest
No no, nieźle podsumowałaś graczy, którzy coś chcą usprawnić w grze :eek:
Tylko pytanie ... po co i Ty tu napisałaś ? ... po takich "wystąpieniach" ... normalka że nic nie będzie wprowadzane :) gratulacje ..
Pozdrawia marudząca i niezadowolona :)
Agaffi :)
Absolutnie nie miałam na myśli tej sporej grupy osób (i Ciebie również tu wliczam), która podaje albo przynajmniej szuka konstruktywnych rozwiązań i z tego co zdążyłam zaobserwować Dragomirę - na pewno tego w złym kierunku nie wykorzysta.
Ale przyznasz, że jest również pewna,na szczęście nie za duża grupka, która krzyczy NIE !!!, na każdą nowo wprowadzaną rzecz - i to było napisane z myślą o nich - z resztą to miał być żart i przykro mi, że akurat Ty wzięłaś to "do siebie".
Myślę, że moja wypowiedź w żaden sposób nie wpłynie na tempo wprowadzania rozwiązania dotyczącego wykorzystania schematów, mamy na szczęście rozsądnego Admina.
Pozdrawiam serdecznie absolutnie NIE marudzącą i NIE niezadowoloną Agaffi :) :) :)
Belgariada ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry