• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione "zawiasy manufaktur" [20998]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1447
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1447

Guest
Chciałem zgłosić problem "zawieszających się manufaktur". Otóż sytuacja wygląda następująco, że przy zbiorach surowców z manufaktur, takowa często niby zalicza zebrany surowiec (leci +XXXX nad manufakturą), ale jednocześnie okazuje się, że nie da się ustawić nowej produkcj. Czasem występuje też sytuacja że produkcje się ustawia, jednak po odświeżeniu gry, okazuje się że nad manufakturami wisi "zZzZzZZz" Nie wiem od czego jest to zależne, ale błąd mocno przypomina ten związany ze znikającymi zadaniami.

Co prawda wystarczy jedynie "odświeżyć stronę" ale to zajmuje trochę czasu, czasem nawet sporo. 2 z moich manufaktur mają... 14 minut opóźnienia względem reszty, co zaburzy nieco harmonogram jaki miałem ustalony na chwilę obecną.

Czy jest to związane z jakimś błędem w grze (w kodzie) czy może pochodzić z innych źródeł?

W załączniku manufaktura, która została już zebrana, ale wciąż pokazuje że "posiada surowce do zebrania", brak możliwości wejścia w opcje budynku.
 

Załączniki

  • 641036719_3_644x461_sony-ericsson-w810i-sony_rev002.jpg
    641036719_3_644x461_sony-ericsson-w810i-sony_rev002.jpg
    344 KB · Wyświetlenia: 19

DeletedUser1447

Guest
Kolejne zdarzenie z serii manufaktury postanowiły żyć własnym życiem.. użyło mi podwójnie czarów na manufaktury, chociaż dopiero teraz zwróciłem na to uwagę.
 

Załączniki

  • zawiasy.jpg
    zawiasy.jpg
    155,6 KB · Wyświetlenia: 9

DeletedUser2701

Guest
Czy jest to związane z jakimś błędem w grze (w kodzie) czy może pochodzić z innych źródeł?
To taki sam problem jak ze znikającymi zadaniami powtarzalnymi na przeglądarce. Pomaga tylko odświeżenie gry.
Raczej nie liczyłbym na odpowiedz bo twórcy(błędów) sami tego nie wiedzą(a tworzenie błędów jest ich specjalnością) Do tej pory żadnej odpowiedzi na problem z zadaniami nie uzyskaliśmy a podkreślam, że wcześniej problem nie występował. Dużo osób czeka na rozwiązanie patrząc na ilość wyświetleń problemu i od 2 miesięcy żadnej odpowiedzi. Także nie nastawiajcie się że ten problem będzie rozwiązany(identycznie z czatem)
Jeśli ktoś będzie miał odwagę z TEAMU Elvenar odpisać czy coś jest robione w wyżej wymienionych błędach to proszę o odpowiedz, bo na pierdoły odpisujecie szybko a ważne tematy traktujecie- "udam że nie widzę.(przepraszam ale takie wrażenie my gracze odnosimy)
Tylko płatności i wyświetlające się promocje(jeśli można nazwać promocją) działają bez zarzutu w tej grze... Tutaj zastrzeżeń nie mam.
 

DeletedUser2340

Guest
Ja się nie łudzę ;) Potwierdziłem tylko, żeby nie było, że tylko u jednej osoby ten problem występuje.

A co promocji to przyznasz, że dzisiejsza 10% na zakup magicznych rezydencji i warsztatów jest bardzo kusząca ;) ;-) ;-)
 

DeletedUser1447

Guest
Panowie, bardziej na temat. Może uda się go rozwiązać programistom kiedy będą mieli więcej informacji.
 

DeletedUser2701

Guest
Ale widzisz? Udało im się, powalili Cię, a że ze śmiechu to już mało istotne ;) Cel został osiągnięty;)
Także trzeba się spodziewać większej ilości takich świetnych ofert ;)
Nie no temat dotyczy błędów ja i kolega uważamy, że chyba jednak te oferty to chyba również jakiś błąd skryptu tej gry nad którym również twórcy powinni się zastanowić :);) Jak to mówią chytry dwa razy więcej traci ale może jednak nie wszyscy znają te przysłowie...
 

DeletedUser1447

Guest
Kolejny dzień i kolejny przypadek pobierania podwójnych czarów.


Nie no temat dotyczy błędów ja i kolega uważamy, że chyba jednak te oferty to chyba również jakiś błąd skryptu tej gry nad którym również twórcy powinni się zastanowić :);) Jak to mówią chytry dwa razy więcej traci ale może jednak nie wszyscy znają te przysłowie...

Temat dotyczy niewłaściwej pracy manufaktur. Na temat diamentów i tego kto co sądzi o jakiejś promocji są inne tematy.
 

DeletedUser2340

Guest
@obladioblada
Podwójne czary? Chodzi Ci o to, że rzucasz zaklęcie i zamiast 13h masz 26h, tak?
Spr sobie ustawienia myszki, czułość pada czy co Ty tam masz. Kiedyś też tak miałem ale winna była myszka, która była zbyt czuła i dlatego rzucało mi 2 zaklęcia na jeden budynek.
 

DeletedUser626

Guest
Brak reakcji/zwiecha przy zbiorze jest znanym problemem, natomiast w kwestii podwójnego użycia czaru polecałabym skorzystać z rady @moomintroll i sprawdzić myszkę.
 

DeletedUser2340

Guest
Jest jakiś problem z rozbudową, zauważyłem to na domkach. Czas się kończy, powinien pojawić się budynek a on nadal jest w trakcie budowy. Trzeba się przelogować, żeby populacja się dodała i pojawił się budynek.
Świat 2.
 

DeletedUser626

Guest
Jaka przeglądarka, jaki budynek, jaki poziom, kiedy to się stało?
 

DeletedUser2340

Guest
Firefox 58.0.2
Budynek to rezydencja. Poziom rozbudowy z 9 na 10, jakoś tak.

Ten błąd wystąpił tego samego dnia na innym koncie. Też na rezydencji ale tam był niższy poziom, rozbudowa była na 4 lub 5.
Występowanie błędu: 3.03.2018 r. Czy istnieje nadal? Nie wiem. Skończą się przygody to będę rozbudowywał dalej więc się okaże.
 

DeletedUser2340

Guest
Błąd nadal występuje. 11.03.2018r, 22.40 - budowa farm grzybków. Znów się zawiesiło.
 

DeletedUser626

Guest
Połączyłam tematy, ponieważ mają to samo źródło. Proszę o potwierdzenie czy zawieszenie manufaktur lub budowy pojawia się na wersji 1.50
 

DeletedUser3063

Guest
@Dragomira, ja potwierdzam: 25.03. rozbudowa domku z poziomu 5 na 6. Ludziki się dodały, budowa "wisi", budowniczy też "zawieszony".
Firefox, świat 2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry