• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Zbieranie Towarów

Hassano

Łucznik
Przed chwilą zebrałem mane z winnic. Mam ich 10 więc łatwo policzyć że powinno dodać 33tyś a po przeciągnięciu po wszystkich dodaje tylko 3300 jak by z jednej.. Błąd już kilkakrotnie widziałem więc nie występuje od "wczoraj"
 

DeletedUser3033

Guest
Ten błąd występuje w każdym budyneczku który coś zbiera :) , częstotliwość błędu zależy od budyneczku co zbiera i w jakim czasie :D . A jak chcesz go uniknąć zbieraj na kilka etapów np: monety z rezydencji i odśwież , po manufaktury i odśwież itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
A może to celowe spowolnienie graczy :D:D nie no denerwujące to jest i już zaczynam sie zastanawiać ile mi już tej many przepadło..
 

DeletedUser626

Guest
To jest błąd wizualny, Mana jest dopisywana poprawnie - sprawdzałam.
 

Hassano

Łucznik
No to ja Ci mówie że dodaje źle bo specjalnie przed zebraniem sprawdzałem ile brakuje do badań i brakowało niecałe 31k po zebraniu powinno być tysiąc albo dwa więcej a dodało mi jak za jedną na 100%%
 

DeletedUser626

Guest
Nie udało mi się tego powtórzyć. Ktoś miał podobny przypadek i może potwierdzić, że brakuje doliczonej Many, a nie jest to tylko błąd wizualny?
 
Do góry