• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Zbrojownie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser79
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 1 14,3%
  • Nie

    Głosy: 6 85,7%

  • W sumie głosujących
    7

DeletedUser79

Guest
Cześć. Mam taką luźną propozycję, która nie wymaga większego kombinowania, nie wpłynie ona znacznie na rozgrywkę, jednak moim zdaniem urozmaici ją nieco. Otóż zbrojownie jak każdy inny budynek musi mieć połączenie drogowe z ratuszem i tu właśnie chciałem zaproponować wprowadzenie zmiany, aby owe zbrojownie wymagały połączenia drogowego, ale z koszarami, gdyż jak wiadomo są one uzależnione od zbrojowni i na odwrót. Co miałoby to na celu? Nic szczególnego, poza tym, że należałoby inaczej poprowadzić drogę ze zbrojowni. Biorąc na logikę, to chyba ma to sens :p Jak już napisałem, to luźna propozycja, która nie musi być wprowadzona, ale może znajdzie zastosowanie w praktyce.
 

DeletedUser878

Guest
Oj nie, bardzo na nie. Niektórzy musieliby wszystko przemeblować i męczyć się z tym - szczególnie, że gdy ma sie wszystko zajete, nie tak łatwo jest zrobić przemeblowanie. Wprowadzi niepotrzebny chaos do gry.
 

DeletedUser

Guest
Nie bardzo rozumiem co to miało by zmienić. Jeśli zbrojownia i koszary są połączone z ratuszem to poprzez ratusz są połączone ze sobą.
 

DeletedUser79

Guest
Jeśli tak na to patrzeć, to rzeczywiście bez sensu - masz racje Qazaxas
bakuyai1 ta gra na tym polega, aby robić "przemeblowania".
 

Deleted User - 34008

Guest
Ten pomysł miałby sens, gdyby koszary też nie musiały być połączone z ratuszem. W przeciwnym wypadku niczego to nie zmienia.
 

DeletedUser449

Guest
Jeśli jedna droga od ratusza prowadzi do koszar, a inna droga prowadzi do zbrojowni, to wcale nie oznacza że koszary i zbrojownia są połączone. Rozdziela je ratusz. Są połączone z ratuszem, ale nie ma bezpośredniego połączenia między nimi. Chyba że uznać ratusz za część drogi, co wcale nie jest takie oczywiste.
Wyłączając powyższy przykład, nie ma potrzeby robić przemeblowania, ale można odłączyć zbrojownie od głównej sieci dróg i połączyć tylko z koszarami. Pozwoliłoby to oszczędzić kilka pól.
Mimo wszystko jestem na nie. Gra powinna być intuicyjna. Wszystkie budynki muszą mieć połączenie z ratuszem, oprócz budynków kulturalnych.
Dopiero przy szóstym rozdziale następuje zmiana; budynki nowych ras muszą być połączone z "mini-ratuszem" - właściwym portalem. Dodawanie nowych zasad i wyjątków niepotrzebnie skomplikowałoby grę i utrudniałoby nowym jej zrozumieniem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry