• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone Zdublowane wyświetlanie aktualnej produkcji

MetamFetamina

Wędrowiec
Wersja gry: v1.75.3-(f557c8d) (2019-03-21 10:34)
Świat gry: Arendyll
Przeglądarka + wersja: Chrome 73
Wersja Flash Playera: HTML5
System operacyjny: Windows 10
Rozdzielczość ekranu: 1440x900
Nazwa konta: Metamfetamina
Elfy czy Ludzie: elfy
Powtarzalność:
: 5/5

Opis sytuacji:
Po najechaniu kursorem na budynek produkcyjny, obecna produkcja wyświetla jest dwukrotnie

Spodziewane działanie:
Powinna wyświetlać się pojedynczo

Kroki do odtworzenia błędu
Ustawić produkcję w budynku produkcyjnym i podziwiać

Zrzut ekranu z widocznym błędem:
smog.png
 

Tajniakos

Paladyn
Tak, błąd jest znany, a tak na prawdę to nawet nie jest błąd, tylko tymczasowe rozwiązanie dla wchodzących niebawem zmian.
Nusion ja od trzech dni mam mieszane produkcje z warsztatów :) To już raczej nie jest zamierzone :)
a wygląda to mniej więcej tak:
63410088JzF.jpg

63411022tXe.jpg

trafiały mi się jeszcze powiadomienia że robi mi się chleb i trenty ale nie zrobiłem zrzutu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2017

Guest
Najeżdżając myszą na budynki pojawiają się faktycznie dziwne produkcje i pozmieniane czasy potrzeba kilkakrotnie tą operację powtórzyć aby gra załapała w końcu i pokazała właściwe wartości. Jest to trochę denerwujące.
Mam tylko nadzieję że to zostanie naprawione w najbliższym czasie czyli po wejściu zmian dla których przygotowane są te podwójne paski stanu produkcji w budynkach. Zresztą może to dziwnie zabrzmi ale przyzwyczaiłem się do licznych błędów tej gry i wypracowałem już sobie kilka sposobów na ich omijanie :)
Faktem jest że gra powinna być lepiej dopracowana zamiast wprowadzać kolejne nowości może zespół IG popracowałby nad tym i może doczekamy się kolejnych aktualizacji eliminujących liczne błędy tej gry.
 

Nusion

Kapłan
Nusion ja od trzech dni mam mieszane produkcje z warsztatów :) To już raczej nie jest zamierzone :)
a wygląda to mniej więcej tak:
Tak, też to miewam, jest tak, jak napisał @PMprzemek , po kilku próbach pokazuje poprawnie... Ta zmiana była robiona na szybko, żeby zdążyć przed eventem wielkanocnym, więc efekt jest jaki jest. Lepsze to, niż zupełny brak informacji, zwłaszcza, że zaraz wystartują przygody. Ponoć ma to zostać poprawione. A kiedy? Tego nie wie nikt ;)
 

DeletedUser3033

Guest
hmm teoretycznie niema błędów wszystko to zamysł twórców i tego się trzeba trzymać ;)
a w praktyce to gra jest nafaszerowana błędami
set karnawałowy wygląda u mnie tak
https://zapodaj.net/d91cf5462825a.jpg.html
wygląd wskazuje że dopiero się buduje a niekiedy całkiem znika jedyne to działa (bankiet)
prawdopodobnie to skutek pseudo zmian do PB zamiast je odwołać i to zrobić jak powinno być
https://zapodaj.net/a6c382f784112.jpg.html

PS sorki że tu ale nie widzę sensu zakładania tematu błędów jest więcej ale ja nie jestem od tego :p
 

Tajniakos

Paladyn
PS sorki że tu ale nie widzę sensu zakładania tematu błędów jest więcej ale ja nie jestem od tego :p
@Shadows Dragon dział "Błędy w grze" jest od tego aby je tam zgłaszać, a kto ma to robić jak nie my?
Z tą małą różnicą, że my je zgłaszamy jak je zauważymy a Ty "nie jesteś od tego" :)
Skoro nie jesteś od tego to raczej chyba nie masz moralnego prawa w wytykaniu tych błędów, które są bo nie robisz nic aby ich nie było;)
wygląd wskazuje że dopiero się buduje a niekiedy całkiem znika jedyne to działa (bankiet)
prawdopodobnie to skutek pseudo zmian do PB zamiast je odwołać i to zrobić jak powinno być
Znając życie znaleźli by się i tacy co by narzekali dlaczego odwołano PB. Wiec jak widzisz jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził:p
 

DeletedUser3033

Guest
tajniakos
nie mam się zamiaru spierać ale szczerze nie rozumiem twoich argumentów
ja nie zauważyłem żadnego błędu jest to tylko ciekawostka
a tego to już całkowicie nie rozumiem
Skoro nie jesteś od tego to raczej chyba nie masz moralnego prawa w wytykaniu tych błędów, które są bo nie robisz nic aby ich nie było;)
nie jestem testerem czy kimś co ma bezpośredni wpływ na gre
hmm coś jednak zrobiłem ale to i tak nie zależy od mojej osoby niema znaczenia
z ostatnim się zgodzę ale ja nie pisałem co i o czym inni myślą tylko swoje własne przemyślenia
dziękuje za komentarz choć nie wiem jakie miał intencje czy znaczenie
 

DeletedUser3033

Guest
off top
zapomniałem
§8 Fair-play
8.1 Każdy gracz zobowiązany jest do zachowania szacunku wobec innych graczy i Obsługi Gry. Oznacza to przestrzeganie tego regulaminu oraz tworzenie przyjaznego i uczciwego środowiska dla graczy.
8.2 Zabronione jest nakłanianie do złamania regulaminu w jakikolwiek sposób.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry