• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zestaw Karnawałowy Renowacja

Koval92

Kapłan
Chcąc wykorzystać wątek w 100% pragnę zapytać - czy w rozdziałach od niziołków w górę rzeczywiście maleje zapotrzebowanie na manę i powinno się ograniczyc ilość budynków ją produkujących, czy dalej jest potrzebna tak samo i lepiej sobie zostawić np. biblioteki do momentu zdobycia lepszych budynków many?
 

visit0r

Paladyn
Chcąc wykorzystać wątek w 100% pragnę zapytać - czy w rozdziałach od niziołków w górę rzeczywiście maleje zapotrzebowanie na manę i powinno się ograniczyc ilość budynków ją produkujących, czy dalej jest potrzebna tak samo i lepiej sobie zostawić np. biblioteki do momentu zdobycia lepszych budynków many?
u mnie najwieksza konsumpcja many sie pojawila przy wejsciu do amunow, a jeszcze czeka rozbudowa ratusza za pol miliona many
 

DeletedUser110

Guest
Chcąc wykorzystać wątek w 100% pragnę zapytać - czy w rozdziałach od niziołków w górę rzeczywiście maleje zapotrzebowanie na manę i powinno się ograniczyc ilość budynków ją produkujących, czy dalej jest potrzebna tak samo i lepiej sobie zostawić np. biblioteki do momentu zdobycia lepszych budynków many?
Nie maleje. Ale po skończeniu Smoków możesz postawić Opactwo, które sprawi, że wszystkie budynki produkujące manę możesz zburzyć.
 

Tajniakos

Paladyn
u mnie najwieksza konsumpcja many sie pojawila przy wejsciu do amunow, a jeszcze czeka rozbudowa ratusza za pol miliona many

@visit0r Pocieszę Cię, ratusz to pikuś :).

Rozbudowa złotnika:

1 poziom 58K many
2 poziom 63K many
3 poziom 69K many
4 poziom 74K many
----------
Razem 264K many x 8 wymaganych budynków dla rasy daje nam 2,112K many

Rozbudowa pułapek:

1 poziom 116K many
2 poziom 127K many
3 poziom 137K many
4 poziom 148K many
-----------
Razem 528K many x 4 wymaganych budynków dla rasy daje nam następne 2,112K many

Jak widzisz na postawienie i samą rozbudowę budynków rasowych wydasz 4,224K many.
Rozbudowa ratusza to Twój najmniejszy problem :).
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
@visit0r Pocieszę Cię, ratusz to pikuś :).

Rozbudowa złotnika:

1 poziom 58K many
2 poziom 63K many
3 poziom 69K many
4 poziom 74K many
----------
Razem 264K many x 8 wymaganych budynków dla rasy daje nam 2,112K many

Rozbudowa pułapek:

1 poziom 116K many
2 poziom 127K many
3 poziom 137K many
4 poziom 148K many
-----------
Razem 528K many x 4 wymaganych budynków dla rasy daje nam następne 2,112K many

Jak widzisz na postawienie i samą rozbudowę budynków rasowych wydasz 4,224K many.
Rozbudowa ratusza to Twój najmniejszy problem :).
inna koncepcje mam na rasy od wprowadzenia zyskow portalu :) powoli sobie wbijam portal na 4 poziom, i dalej jade juz zyskami, przynajmniej w taki sposob przeskoczylem żywiołaki
 

Hassano

Łucznik
A co z zadaniami?? Chyba że po skończeniu je odrzucasz to inna kwestia ale jednak 500 diaxów piechotą nie chodzi..
 
A co z zadaniami?? Chyba że po skończeniu je odrzucasz to inna kwestia ale jednak 500 diaxów piechotą nie chodzi..
Zadania po przejsciu do nastepnej epoki mozna odrzucac pojedynczo,
wiec samemu sie decyduje, ktore odrzucic, a ktore nie. Nie traci sie niczego.
Juz tak tylko w kwesti formalnej, za zadania jest z tego co pamietam nie 500,
a 200 diaksow, w niektorych epokach jest jeszcze dodatkowe 200 ze skrzynki
przed zaawansowanym zwiadem.
 

visit0r

Paladyn
Zadania po przejsciu do nastepnej epoki mozna odrzucac pojedynczo,
wiec samemu sie decyduje, ktore odrzucic, a ktore nie. Nie traci sie niczego.
Juz tak tylko w kwesti formalnej, za zadania jest z tego co pamietam nie 500,
a 200 diaksow, w niektorych epokach jest jeszcze dodatkowe 200 ze skrzynki
przed zaawansowanym zwiadem.
jest dziwnie, 5 kiczowatych zadan (wyprodukuj trunki) po 40 diamentów
 

DeletedUser110

Guest
Tylko pod warunkiem, że codziennie rzucasz niezliczoną ilość zaklęć. Ja nigdy nie pozbyłam się wszystkich budynków many. Nigdy też nie rzucałam tyle zaklęć, żeby mi wystarczyło many
Codziennie nie trzeba rzucać niezliczonej ilości zaklęć. Zauważcie, że są zaklęcia, które się same jakoś zbierają: Czarujący Podarunek i Magiczna Produkcja. Ja ich właściwie nie używam w celach do których zostały stworzone. I nie wyprodukowałem żadnego z nich, chyba, że było to konieczne do jakiegoś zadania, co już nie pamiętam. Zwykle many nie posiadam prawie wcale. Zaklęcia te traktuję jako formę many, która się nie rozpada. Dopiero, gdy pojawia się potrzeba użycia jakiejś ilości many, rzucam zaklęcia. Efekty bywają pocieszne:
Zrzut-ekranu-2019-04-15-o-21-54-50.png

Te 632 dni to jakoś niemal 2 lata hehe...
 

Tajniakos

Paladyn
inna koncepcje mam na rasy od wprowadzenia zyskow portalu :) powoli sobie wbijam portal na 4 poziom, i dalej jade juz zyskami, przynajmniej w taki sposob przeskoczylem żywiołaki
@visit0r zyskami portalowymi możesz szybko ukończyć drzewko badań ale niestety rozbudowy wszystkich budynków rasowych już nie przeskoczysz i będziesz je wszystkie musiał rozbudować do 4 poziomu.Więc nawet jak uda Ci się szybko przejść drzewko badań to 56 quest rasowy Ciebie zatrzyma w amunach na dłużej ;)
 

visit0r

Paladyn
@visit0r zyskami portalowymi możesz szybko ukończyć drzewko badań ale niestety rozbudowy wszystkich budynków rasowych już nie przeskoczysz i będziesz je wszystkie musiał rozbudować do 4 poziomu.Więc nawet jak uda Ci się szybko przejść drzewko badań to 56 quest rasowy Ciebie zatrzyma w amunach na dłużej ;)
nie zatrzyma
wejde w konstrukty i bedzie mozliwosc pominiecia questow na ktore nie mam ochoty
inne typu zbadaj cos tam beda zaliczone automatycznie
a te na diamenty to zadanka typu wyprodukuj iles tam trunkow itp
pasuja nawet do ewentu ;)
 
Rozumiem, że dane podane na stronie https://elvengems.com/amuni/quests/ są nieprawdziwe? i jednak można pomijać zadania, które według wpisów są nie do pominięcia?
Dopoki jestes w danej epoce, zadan z linii glownej z tej wlasnie epoki pominac nie mozna.
Zmienia sie to po wejsciu do nastepnej epoki, w zadaniach nalezacych do tej poprzedniej
epoki pojawia sie wtedy opcja "odrzuc". Dalej jest juz tak, jak opisal to @visit0r
Po odrzuceniu badz zrobieniu tych zaleglych zadan pojawiaja sie zadania z aktualnej
epoki i tych znow nie mozna odrzucic (az do wejscia do kolejnej epoki) :)
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Po połowie badań w Leśnych Elfach stwierdzam, że 32.250 many z zestawu plus 5 wierzb to przy aktywnym udziale w turniejach czyli sporej ilości PW to malo many:D.

Dzisiaj studnie ale to co zdobedzie sie z dziennych esencji bede musial zachować na koniec eventu na Płonące Baseny:D by chcociaz z2/3 zdobyć:d.
 

visit0r

Paladyn
@visit0r Nie musisz się irytwać;). Dla mnie jak widać to coś nowego :) W każdą nową rasę wchodziłem z wykonanym kompletem questów i mogło mi to umknąć. Dlatego dopytuję aby nie wprowadzać w przyszłości nikogo w błąd:)
@chris07070707 dziękuję za wyczerpującą odpowiedz :)
nie irytuje się, do tej pory zirytowałem się w internecie tylko raz, po aktualizcji gry w momencie gdy moja postac ginela stracilem dosyc cenne przedmioty na niej zalozone, inne przypadki w internecie mnie nie sa w stanie zirytowac
 
Do góry