• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wprowadzone [zgł. jako problem długiego czasu oczekiwania na odblokowanie poz.] [Wprowadzona redukcja czasu]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Chciałbyś zaczynać turniej w środy, a kończyć w niedzielę?


  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
Pomysł mi się narodził teraz - w czwartkowy wieczór. Otóż, aby zrobić w turnieju 6 gwiazdek, trzeba właśnie w czwartki posiedzieć na grze do około północy.
Turnieje zaczynają się we wtorki. Wieczorem. 16 godzin sprawia, że następne walki toczymy w środy, po czym 3-cia gwiazdka staje się możliwa do zdobycia w czwartki. Kto gra przed pójściem do pracy? Powiedzmy, że już ok. 7:00 w czwartek można dorwać się do neta w robocie. Ale wówczas następna, czwarta gwiazdka jest możliwa do osiągnięcia dopiero po 23:00
Jeśli gwiazdkę nr 4. osiągniemy w piątek rano, nawet bardzo rano, to już na szóstą nie pozwoli czas.
Co Wy na to, aby turnieje zaczynać w środy, a kończyć w niedziele? Wówczas tym dniem, w który trzeba zdobyć 2 gwiazdki byłby piątek. Kiedy to można sobie (dla większości) posiedzieć dłużej.
 

DeletedUser1445

Guest
Pomysł mi się narodził teraz - w czwartkowy wieczór. Otóż, aby zrobić w turnieju 6 gwiazdek, trzeba właśnie w czwartki posiedzieć na grze do około północy.
Turnieje zaczynają się we wtorki. Wieczorem. 16 godzin sprawia, że następne walki toczymy w środy, po czym 3-cia gwiazdka staje się możliwa do zdobycia w czwartki. Kto gra przed pójściem do pracy? Powiedzmy, że już ok. 7:00 w czwartek można dorwać się do neta w robocie. Ale wówczas następna, czwarta gwiazdka jest możliwa do osiągnięcia dopiero po 23:00
Jeśli gwiazdkę nr 4. osiągniemy w piątek rano, nawet bardzo rano, to już na szóstą nie pozwoli czas.
Co Wy na to, aby turnieje zaczynać w środy, a kończyć w niedziele? Wówczas tym dniem, w który trzeba zdobyć 2 gwiazdki byłby piątek. Kiedy to można sobie (dla większości) posiedzieć dłużej.
Jeżeli 4. gwiazdke osiagne w piatek o 7-dmej rano, to 5. o 23ciej, i mam czas od 15-stej do 19-stej w sobote na ostatnią gwiazdke. Ale wole siedziec przy kompie w piatek lub sobote wieczorem, wiec popieram.
 

astoN-

Rozbójnik
nie wiem jak wy ale ja zawsze rano nastawiam produkcje, zrobienie na auto 10 prowincji 3 gwiazdki rano zajmuje 3 minuty, a pozniej juz caly turniej ustawiony, ten jeden dzien w tygodniu mozesz wstac 10 minut wczesniej i ogarnac sobie ta 3 gwiazdke rano.... na becie juz bylo kilka propozycji, zarowno skrocenia jak i wydluzenia tunieju, jeszcze zadna nie przeszla...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser967

Guest
Uważam, że temat jest złapany wgl ze złej strony. Ewidentnie jest za długi czas między kolejnymi gwiazdkami... 16 godzin to zdecydowanie za długo...
 

Christo

Rozbójnik
Ogólnie dla mnie słaby pomysł. A co z innymi graczami, którzy pracują (6-14 lub 14-22 +trzeba dodać na powrót do domku) i nie mają dostępu do internetu w trakcie pracy? Takie osoby są pozbawione 6 gwiazdki.

Wymyśliłeś ten pomysł pod siebie. Jeśli chodzi o ten pomysł to jestem na nie.

@astoN- , tu mi nawet nic by nie dało wstanie 10 minut wcześniej :p. Oczywiście na obecną chwilę jestem wstanie robić 6 gwiazdek :D hy hy hy
 

DeletedUser1297

Guest
Przecież to jest tak ustawione celowo by diaxami sypnąć. Nie widzicie tego?
Ale pomysł popieram...:)
 

Azulena

Rozbójnik
Autorze,
wybacz, kliknęłam NIE bo nie mogłam sobie odmówić poparcia tego zdania:
6-ta gwiazdka jest dla no-life'ów którzy nie widzą świata poza grą
A co do meritum, mam w nosie ilość gwiazdek czy czegoś tam zdobytego w turnieju, robię tylko pierwsze 6 prowincji, w których koszty negocjacji są jeszcze do przyjęcia. A nawet - o dziwo! - można użyć wojska i wygrać (ewenement! hurra! można wygrać! :p :p ).

Jednak z zupełnie innych, NIE-gwiazdkowych powodów, wolałabym, aby Turniej kończył się w niedzielę. ;)
 

DeletedUser1088

Guest
a ja wolałbym aby obniżyli czas przerwy z 16h do 12h a najlepiej do 10h
wtedy wszystkim by pasowało, nikt nie musiałby zarywać nocek itp.
lub właściwie zlikwidowanie tych przerw.

choć wiem, że nie stanie się to nigdy, ponieważ skrócenie czasu jest obwarowane wydawaniem diaxów;(
 

DeletedUser1415

Guest
O ile mnie pamięć nie zawodzi turnieje po wystartowaniu miały rundy chyba co 8h i wtedy brało się w nich udział świetnie, nawet gracze nie zaglądający codziennie mogli się załapać na wszystkie nagrody... Także zgadzam się z przedmówcą, problem nie tkwi w dniu rozpoczęcia turnieju, ale w wydłużonych przerwach pomiędzy poszczególnymi rundami. Zawsze jak po jakiejś aktualizacji nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o diamenty, niedobrze się już od tej ich chciwości robi:mad:
 

DeletedUser48

Guest
O ile mnie pamięć nie zawodzi turnieje po wystartowaniu miały rundy chyba co 8h i wtedy brało się w nich udział świetnie, nawet gracze nie zaglądający codziennie mogli się załapać na wszystkie nagrody... Także zgadzam się z przedmówcą, problem nie tkwi w dniu rozpoczęcia turnieju, ale w wydłużonych przerwach pomiędzy poszczególnymi rundami. Zawsze jak po jakiejś aktualizacji nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o diamenty, niedobrze się już od tej ich chciwości robi:mad:
Jednak pamięć Cię zawodzi, zawsze było 16 h:)
 

Hassano

Łucznik
Zmniejszenie czasu z 16 do 12 godzin zupełnie by wystarczyło :) przedłużanie o dzień też by mogło być ale jednak skrócenie czasu było by chyba bardziej korzystne
 
Status
Zamknięty.
Do góry