• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zielony Zakątek

Azulena

Rozbójnik
Witam,
zapraszam do Bractwa osoby towarzyskie, nie lubiące grać samotnie, a nie dysponujące nadmiarem czasu na grę. ;)


Nasz Zielony Zakątek jest spokojnym miejscem, nie nastawiamy się na "osiągi", nie ścigamy się z innymi Bractwami na wynik, a tym bardziej nie ścigamy się pomiędzy sobą.

Każdy gra wtedy kiedy może i ma ochotę, ustalanie w grze obowiązków psuło by zabawę. Oczywiście pomagamy sobie poprzez odwiedzanie naszych miast, wymianę informacji i handel.

Jedyne wymaganie - szukamy do towarzystwa osób dorosłych - jak nie wiekiem, to "duchem". ;)

Chętnych proszę o wpis tutaj lub wiadomość w grze.
 

Azulena

Rozbójnik
Świat Arendyll jest pierwszym ze światów Elvenar, nowi Gracze trafiają tu pewnie rzadziej, niż na nowsze światy.

Mam nadzieję, że jednak znajdą się osoby zainteresowane grą oraz przynależnością do Bractwa. Zielony Zakątek zaprasza. :)
 

Azulena

Rozbójnik
Nasz Zielony Zakątek właśnie stracił dwoje Graczy - przeszli do dużych Bractw. No cóż, pewnie wygodniej jest "przyjść na gotowe" niż czekać, aż Bractwo rozwinie się z czasem.

Jeśli znajdą się osoby, które akceptują tę drugą opcję, to serdecznie zapraszam do nas. :)

Jest nas aktualnie 9 osób, czyli miejsca jest jeszcze dużo. ;)
 

Azulena

Rozbójnik
W ostatnich dniach dołączyły do nas trzy osoby, spodobało im się to, że u nas szanujemy realia - czyli to, że każdy może mieć dzień lub kilka dni, kiedy nie może wejść do gry. ;)

To mnie cieszy, że jednak są chętni na taką grę "na luzie" i zapraszam - teraz jest nas 12 osób, czyli nadal sporo miejsca. ;) ;)
 

Azulena

Rozbójnik
Trochę nas przybyło, na liście 16 osób, naprawdę aktywnych 12.

Piękna liczba, jednak przyda się jeszcze kilka osób do towarzystwa. ;)

Aktualna, druga "Przygoda" ma falstart, ale jak wreszcie ruszy, przyda się "każda para rąk", aby na spokojnie i bez stresu bawić się w tym wydarzeniu.
Im więcej Graczy tym łatwiej to się robi, jak pokazuje doświadczenie z poprzedniej, pierwszej przygody. ;)
 

DeletedUser2022

Guest
polecam! i zapraszam, jak coś pisać do mnie na Priva w grze, chętnie wspomogę towarem nowych.
 

Azulena

Rozbójnik
Zrobiło się u nas luźniej, dwaj Gracze odeszli do Bractw, które za najważniejszą część gry uważają Turnieje.

My robimy Turnieje, ale nie z tak wielkim zaangażowaniem - większość Graczy u nas jest "młoda" czasem gry i nie ma jeszcze możliwości produkowania tak dużych ilości towarów lub wojska.

Zapraszamy Graczy, którzy mają podobne podejście - Turnieje tak, jak najbardziej, ale nie są najważniejsze w grze. ;) Najważniejsza jest wspólna zabawa, bez presji na cokolwiek. ;)
 

Azulena

Rozbójnik
Nie powtarzałam zaproszenia ponad rok - z tych ogłoszeń na Forum jakoś rzadko ktoś się zgłasza. ;)

Ale na wszelki wypadek, gdyby ktoś ten dział jednak czytał, ponawiam. Zapraszamy do Zielonego Zakątka. :)
 
Do góry