• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zimowy evencik

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser171
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser171

Guest
Zadania po angielsku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego nie są tłumaczone ?????
 

Midi67

Rozbójnik
Event znowu zrobiony "pod tych co już drzewko zakończyli" "i również tych, którzy już są blisko lub przekroczyli MAGICZNĄ granicę 460 odkrytych prowincji..." przykłady ułatwień :)
- zbadaj technologię :D lub wybuduj bezużyteczny budynek do poziomu, 20, a następnie do 21... zadanie 39 i 78 :p => My starzy gracze cieszymy się :D że NIE MAMY WYBORU !
- w sumie w całym evencie zdobyć trzeba 190 reliktów :D - czyli trzeba "zrobić" prawie 24 prowincje .... lub pograć w turniejach :) - dla graczy którzy są pod koniec gry tylko turnieje pozostają..... nie licząc kolejnych wymuszonych walk/negocjacji z zadań lub / lub o których niżej :p
- 123 książeczki w zadaniach lub/lub - gdy za 1 płaci się już grubo pow 1mln :)

Super event dla "starych graczy" bardzo zrównoważona trudność wykonywania zadań i możliwość wyboru :D dla graczy w trakcie gry i tych co już zakończyli drzewko badań i odkrywanie prowincji i nie MOGĄ OD TYGODNI DOCZEKAĆ SIĘ 12 rozdziału a 1 zwiad u nich trwa już około 3 dni :) :)

dzięki Ci InnoGanes :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2749

Guest
Zadanie nr 24, 25, 28-31 mam w postaci produkcji w trzech rodzajach manufaktur (marmur, stal, drewno). Pozostali gracze w bractwie maja pojedyncze produkcje dotyczące jedynie z manufaktur, na które maja wzmocnienia. Skąd takie zróżnicowanie zadań eventu dla poszczególnych graczy? Dlaczego zadania nie są takie same??? To niesprawiedliwe :(((((
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@ginglotka Zadania 24 i 25 wymagają od każdego produkcji w 3 rodzajach manufaktur, natomiast tylko bonusowej dotyczą 28-31. Ze względu na zdziwienie wymaganiami, podejrzewam, że czekasz teraz na te produkcje i jeszcze nie pojawiła Ci się treść 28 w grze.
Współgracze z bractwa to też tylko ludzie, mogli pomylić zadania. :)
 

DeletedUser2749

Guest
Tak, zgadza sie :) Jestem juz na 28 zadaniu i mam tylko produkcje bonusowe :) Pozdrawiam
 

DeletedUser2461

Guest
ktos tak ma ze zamiast + 140 kluczy dodaje +40 ja dzis 5 x po 40 dostalem przy 11 losowaniach 500 kluczy w plecy moge zdjecie wyaslac
 

Załączniki

  • IMG_20171211_194731.jpg
    IMG_20171211_194731.jpg
    283 KB · Wyświetlenia: 15

DeletedUser626

Guest
Dostałeś +40 Koron, czyli podwójną wartość waluty do odblokowywania nagród, a nie Kluczy. Wylosowana nagroda to szybkie zaklęcia.
 

DeletedUser2461

Guest
no to ze 40 Koron to wiem bo jest podwajanie a tam zawsze byly klucze zdjecie nie pokoazuje co dokladnie tam bylo ale niech tak bedzie pozatym jak jest 20 + 20 to po co mi informacja ze dostalem 40 koron

chyba ze dostaje 20 + 20 i dotkowo 40 razem 80 ale tak nie jest pozatym w nagrodach koron nie ma uwzglednionych
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Okno nagrody zawsze uwzględnia liczbę Koron + nagrodę, a więc tutaj 40 + nagroda. Gdyby w nagrodę wylosowane były klucze, w oknie byłoby np. 40 Koron + 140 Kluczy.
 

DeletedUser2461

Guest
no to super bo jak losuje za +20 i +20 bonus to nie wiem ze to jest 40 razem dobrze ze mnie okno informuje pozdrawiam
 
Do góry