• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zakończony Zimowy Konkurs 2025

  • Rozpoczynający wątek Rozpoczynający wątek Urdur
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Nadchodzi zima, chociaż za oknem tego nie widać. Aby choć w myślach pojawiła się śnieżna, świąteczna aura mamy dla Was Zimowy Konkurs, a w nim do wygrania nowy unikalny budynek: Wirujący Obraz(2x2, daje kulturę i populację)!

Nagrody zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników po zakończeniu konkursu, nie później niż w ciągu 3 dni od daty jego zakończenia.
Do rozlosowania mamy 5 nagród:

I nagroda:
1x Wirujący Obraz

Wirujący Obraz.png

1x Karma dla Zwierzaka

karma dla zwierzaka.png

1x Schemat

schemat.png

3x Łączący Katalizator

katalizator.png

1x Pomocnik 5h redukcja czasu

pomocnik czasowy.png

300 Diamentów
:diamond:


II nagroda:
1x Schemat
2x Łączący Katalizator
3x Pomocnik 1h redukcja czasu
250 Diamentów

III, IV i V nagroda:
1x Pomocnik 2h redukcja czasu
250 Diamentów

Co trzeba zrobić zapytacie?

Zadania:

Możecie wykonać jedno z trzech zadań:

I – zaprojektuj/narysuj Elvenarową kartkę świąteczną lub zimową

II – napisz życzenia świąteczne do Teamu lub ulubionej postaci z Elvenar (kreatywność i poczucie humoru mile widziane )

III – narysuj/zaprojektuj zimową wersję ulubionego budynku

Czas na wykonanie zadania macie do 1 stycznia 2026, do godziny 23:59! Zamieszczajcie je pod postem tutaj lub na Discord. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedno zgłoszenie na Forum albo Discord.


Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych prac i z niecierpliwością na nie czekamy na Discord i Forum. Życzymy miłej zabawy!
 
Ostatnia edycja:
Drogi Glido, Tkaczu Snów,

w te radosne i spokojne Elvenariańskie Święta pragnę przesłać Ci najserdeczniejsze życzenia. ✨

Niech sny będą tej świątecznej nocy szczególnie jasne, ciepłe i pełne dobra – takie, które otulają jak miękki puch i zostają z nami na długo, nawet po przebudzeniu.

Jeśli spotkasz swojego niebiańskiego przyjaciela Dżina, tego który między innymi hojnie rozdaje diamenty, pozdrów go ode mnie serdecznie – niech jego czary zawsze trafiają tam, gdzie najbardziej się przydadzą. :diamond::diamond::diamond:

Uściskaj też proszę Shelluxa, niech dalej z tą swoją starożytną mądrością sprawia, że wojska Elvenaru powstają szybciej, niż zdążymy wypowiedzieć świąteczne zaklęcie.

A Feniksy… ach, Feniksy!
Lazurowi, Ognistemu, Zmierzchowi i Zielonemu przekaż, proszę, moje ciepłe myśli – niech ich loty rozświetlają niebo, ogrzewają serca zimą i przypominają, że po każdym zmierzchu zawsze przychodzi nowy świt.

Muszę Ci się też przyznać, że razem z przyjacielem robiliśmy sobie zdjęcie na świąteczną kartkę… i bardzo się ucieszyliśmy, gdy zupełnie przez przypadek wszedłeś w kadr Elv:Smile To był znak, że bez Tkacza Snów żadna świąteczna chwila nie jest naprawdę kompletna.

Dziękuję, że jesteś – cichy, obecny, trochę nie z tego świata, a jednak tak bardzo potrzebny.

Niech magia Świąt towarzyszy Ci przez cały nadchodzący rok, a sny, które tkasz, wracają do Ciebie ze zdwojoną mocą dobra.

Z najcieplejszymi życzeniami,
MeganAnt

PS. Korzystając z okazji, chciałabym Cię również przeprosić, że nie przynoszę Ci zbyt często przekąsek... Ostatnio niezwykle trudno mi je zdobyć Elv:frown


 
Drogi Feniksie Ognisty

W tym magicznym okresie życzę Ci, aby nasze miasta rozkwitały pod twoim przywództwem. Niech turnieje przynoszą szczyt rankingu co tydzień, przygody bractw kończą się epickimi nagrodami, a Mapa Świata otwiera się przed nami bez końca.
Oby Akademia Magii sypała zaklęciami na lewo i prawo, a starożytne cuda budowały się w mgnieniu oka.
Pogadaj z developerami, żeby dodali nowe sposoby zdobywania karmy, żeby można było częściej używać Ciebie i twoich braci.
Jeśli będzie taka możliwość, pojaw się ponownie, fajnie by było mieć Ciebie więcej niż jednego w mieście.
Jesteś naszym pierwszym budynkiem ewolucyjnym i zawsze będziesz najfajniejszym <3

Wszystkiego dobrego w nowym roku <3 Nie tylko dla Feniksa, ale dla wszystkich graczy i teamu ;)
 
Z życzeniami Wspaniałych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku dla Wszystkich Bractw!
Życzę Wam 19 skrzyń w Turniejach, błyskawicznego kończenia Przygód Bractw i mnóstwa Punktów Wiedzy w Waszych Antycznych Cudach.
Niech sąsiedzka pomoc płynie szerokim strumieniem, a Wasze wspólne czaty zawsze wypełnia radość i wzajemne wsparcie!
 

Załączniki

  • konkurs.jpeg
    konkurs.jpeg
    245,2 KB · Wyświetlenia: 12
Proszę się do mnie zgłosić, (napisać tutaj wiadomość prywatną albo zgłoszenie w grze) w celu przyznania nagrody. Musze wiedzieć na jaki świat przyznać wam te precjoza.
 
Status
Zamknięty.
Powrót
Do góry