• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zmiana bractwa podczas trwania turnieju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2340
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2340

Guest
Cześć. Jak wygląda sprawa ze zmianą bractwa podczas turnieju?
Jak ktoś wyjdzie z jednego bractwa to od razu może wstąpić do drugiego? Nagrody zbierze z poprzedniego bractwa czy z nowego?
 

DeletedUser3033

Guest
ma tyle pkt ile ma prowincji zrobionych lecz 0-je się ilość pkt w nowym bractwie jak i nagrody(ze skrzyń w nowym bractwie)
 

DeletedUser2340

Guest
Jaśnie poproszę. To, że nie weźmie swojego dorobku do nowego bractwa to wiem. ale jak zrobi u mnie prowincje to dostanie nagrodę ode mnie. A jak jest z czasem? Od razu może przejść?
 

DeletedUser3033

Guest
teraz to nie mam pewności nie skacze po bractwach ale jest masa skoczków może się wypowiedzą
ale kiedyś chyba było odczekać 24h
 

Tajniakos

Paladyn
Jaśnie poproszę. To, że nie weźmie swojego dorobku do nowego bractwa to wiem. ale jak zrobi u mnie prowincje to dostanie nagrodę ode mnie. A jak jest z czasem? Od razu może przejść?
Po wyjściu z bractwa od razu możesz wejść do nowego bractwa. W starym bractwie Twoje pkt znikają. W nowym bractwie zaczynasz turniej od nowa aczkolwiek na Twoim indywidualnym koncie sumują się wyniki z obu bractw. 24h absencji byś dostał np gdybyś się rozmyślił i chciał byś z nowego bractwa wrócić do starego :)
 

DeletedUser2340

Guest
tajniakos, dzięki za odpowiedź. O ten okres 24h mi chodziło najbardziej. Już wszystko jasne :)

Temat do zamknięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry