• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Zmiana misji.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser836
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser836

Guest
W którym momencie są nowe misje (te które można odrzucić)? Do tej pory wydawało mi się, że po odblokowaniu Zaawansowany Zwiad. Jestem w rozdziale V, zwiad jest już odblokowany, kolejne punkty wiedzy poszły na ekspansje, a misje nadal są te same co w rozdziale IV.... Jakiś błąd czy w tym rozdziale nie mam co liczyć na nowe misje?
 

DeletedUser79

Guest
Misje poboczne, czyli możliwe do odrzucenia są zależne od zadań głównych, czyli jeśli nie wykonujesz misji głównych (tych, których odrzucić nie możesz), to nowe poboczne się nie pojawią (są wyjątki).
 

DeletedUser836

Guest
no to słabo. powinny być przyczepione do rozdziału. Akurat misje główne tez wykonuje wiec zakłam, że muszę nadrobić główne i wtedy się zmienią. Chociaż miałam misje Zbadaj zaawansowany zwiad, potem wykorzystaj runy, więc wydawało mi się, że mam dobry czas wykonywania głównych misji.....
 

DeletedUser79

Guest
Ja przykładowo stanąłem na misji "Zbuduj Akademię Magii", już dłuższy czas mam ciągle te same zadania.
 

Deleted User - 34008

Guest
Z kolei ja celowo zatrzymałem się na misjach, które są dla mnie wygodne. I bardzo mnie cieszy sytuacja, że zależy to od postępu w misjach głównych a nie w drzewku technologicznym.
 

DeletedUser626

Guest
Tak jak napisali przedmówcy, większość zadań powtarzalnych/pobocznych jest uzależniona od zadań głównych, a te nie są sztywno przyczepione do rozdziału, choć oczywiście są zwykle z nim powiązane. Na pewno wraz z postępem zadania się zmienią.
Jeśli chcesz mieć pewność lub w przyszłości napiszesz inne zgłoszenie, skorzystaj proszę ze wzoru: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/instrukcja-tworzenia-zgłoszeń.924/
Podanie serwera to absolutne minimum, abyśmy mogli cokolwiek sprawdzić. Możesz również napisać do supportu. :)
 
Do góry