• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zmiana nazwy "Tworzenia"

Jaką nazwę nowej funkcji Akademii wolisz?

  • "Tworzenie" jest ok, niech zostanie

    Głosy: 4 23,5%
  • "Wytwarzanie" brzmi lepiej

    Głosy: 0 0,0%
  • "Alchemia" bardziej pasuje

    Głosy: 9 52,9%
  • Inna (komentarz)

    Głosy: 4 23,5%

  • W sumie głosujących
    17

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@kikimora Zgadzam się, że kociołek brzmi przyjemniej, ale jakoś nie wyobrażam sobie z małego kociołka wyciągać budowli 3x3. Z dużego kotła już prędzej. :D Ale fakt, czy to kocioł, kociołek, alchemia, wieża alchemika, lochy profesora Snape'a (tak, wiem - raz, że eliksiry nie uwzględniają budynków, a dwa - prawa autorskie) czy pokój życzeń (tutaj już prawa autorskie chyba nie sięgają), to wszystko byłoby bardziej zadowalające od "tworzenia".
 

Sorcha

Rycerz
@kikimora Zgadzam się, że kociołek brzmi przyjemniej, ale jakoś nie wyobrażam sobie z małego kociołka wyciągać budowli 3x3. Z dużego kotła już prędzej. :D Ale fakt, czy to kocioł, kociołek, alchemia, wieża alchemika, lochy profesora Snape'a (tak, wiem - raz, że eliksiry nie uwzględniają budynków, a dwa - prawa autorskie) czy pokój życzeń (tutaj już prawa autorskie chyba nie sięgają), to wszystko byłoby bardziej zadowalające od "tworzenia".
Mnie czy to kociołek czy kocioł kojarzy się z gotowaniem i byłoby to nawet do zaakceptowania pod warunkiem, że następną rasą gościnną będą jacyś kucharze. W przeciwnym razie wolę nazwę taką jak retorta (w końcu Alchemia jest jedną z opcji) była w użyciu przez alchemików.
 
Do góry