• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zmiana pozycji budynków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser50
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser50

Guest
Witam. Mam 2 pytania. Po pierwsze czy jest możliwość obracania budynków? Jeżeli tak to drugie pytanie jak tego manewru dokonać?
 

DeletedUser14

Guest
Nie ma takiej możliwości ;) Budynki jednak w miarę rozwoju będą powiększać swoje gabaryty, więc trzeba planować ostrożnie ;)
 

DeletedUser50

Guest
Dzięki za szybką odpowiedz. Swoją drogą dziwne, że nie ma tej opcji.
 

DeletedUser9

Guest
Jest to gra strategiczna, budowa miasta jest jedną z tutejszych strategi aby miasto najpierw dobrze rozplanować a potem budować. Jest to jak najbardziej poprawne i dobre więc to nic dziwnego ;)
 

DeletedUser14

Guest
A gdy budynek się rozszerza, to zmiana rozmiarów tudzież obracanie byłoby zbytnim uproszczeniem i psułoby zabawę z planowania :p
 

DeletedUser13

Guest
No i najważniejsze - budynki, które widzisz nie są trójwymiarowe. Składają się dokładnie z tylu płaszczyzn ile widzisz, po obróceniu, nie było by nic (poza lewą stroną widocznej ściany :))
 

DeletedUser41

Guest
Leniuchowo i tyle, a nie że to za duże udogodnienie. :D
 

DeletedUser41

Guest
W Empire jest obracanie budynków ale tylko w dwie strony tam gdzie właśnie jest grafika. Można? Pewnie że można, tylko trzeba chcieć. Budynek ma powiedzmy 4x5 a można sobie zrobić 5x4.
 

DeletedUser14

Guest
I byłoby, że kopiują z Empire :p To fajnie, że tam jest, ale tutaj nie ma :>
 

DeletedUser41

Guest
A ty z tym kopiowaniem zawsze. Masz chyba chorobę na tym punkcie. ;)

Pewne rzeczy w Elvenarze czy w FoE już są skopiowane i jakoś nikt nie płacze. Obracanie budynków to nie jest jakiś innowacyjny pomysł zastrzeżony w urzędzie patentowym. To występuje w prawie każdej grze strategicznej.
 

DeletedUser14

Guest
Nie mam :p Ale inni mogą mieć :p

Obracanie budynków może i fajne jest w Empire, ale tutaj? Chyba devsi uznali, że to zbytnie ułatwienie i lepsze będzie pominięcie tej opcji...
 

DeletedUser41

Guest
Mi się udaje, że devsom po prostu nie chce się tego robić. :p
 

DeletedUser14

Guest
Nie chciało im się w FoE, a skoro E zaczerpnęło dużo pomysłów z F, to i tutaj ni ma :p
 

DeletedUser13

Guest
Panowie, kolejny temat przerodził się w dyskusję. Padło pytanie, potem odpowiedź. Sądzę, że już wystarczy :p
 

DeletedUser9

Guest
Szczupak ma racje to nie jest 3D co jest tez podstawowym powodem braku takiej opcji, ale to by byla kwestia zmiany grafiki implementacji systemu do obracania i wsio, no ale takie cos juz by potrwalo, skoro prostsze rzeczy trwaja juz miesiace :confused:
 

DeletedUser41

Guest
Podałem za przykład Empire, bo tam też nie jest 3D, a obracanie budynków jest. Czyli że można, ale Inno się nie chce. :(
 

DeletedUser9

Guest
To jest kwestia przystosowania grafiki od roznej perspektywy a tu budynki maja tylko 1 perspektywe :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry