• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zmiana pozycji budynków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser50
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser41

Guest
Skoro i tak narysowane są dwie z czterech stron budynku to jaki problem by można było sobie zamieniać te strony? Tamci nie mieli z tym problemów, a Ci już mają? Chyba nie chcą bym uważał ich za słabszych developerów.
 

DeletedUser9

Guest
No wlasnie o to chodzi ze raczej nie sa narysowane :p Bo gdyby byly to by cos zrobili :p A skoro nie ma fizycznie mozliwosci ujrzenia reszty stron to po co je robic? Stad wniosek jest jaki jest :p
 

DeletedUser41

Guest
Aha to jak patrzysz na budynki to są narysowane tylko z jednej strony, a druga to Twoja wyobraźnia i tak naprawdę jej nie ma? Zastanów się zanim coś napiszesz.
 

DeletedUser9

Guest
Zauwaz ze w zaden sposob nie widzisz co jest ZA np ratuszem.
 

DeletedUser41

Guest
Jak już napisałem narysowane są DWIE z CZTERECH stron. O ile dobrze mnie geografii uczyli to mamy CZTERY strony świata.
 

DeletedUser9

Guest
Owszem, nie zrozumielismy sie ale mielism to samo na mysli :p
 

DeletedUser41

Guest
No nie do końca, bo ja miałem na myśli możliwość manewrowania tymi dwiema z czterech stron. Takie coś jest Empire i działa dobrze. Czemu tu miałoby nie działać?
 

DeletedUser13

Guest
Guana chyba wiem o co Ci chodzi... O ile proste było by to co piszesz w przypadku budynków 2x2 tak schody zaczęły by się już w przypadku takich 3x2...
 

DeletedUser41

Guest
Czemu inni developerzy nie mają z tym problemu, a Ci tak? :) Są gorsi?
 

DeletedUser13

Guest
A może trzymajmy się wersji, że devsi myśleli tak:
Jest to gra strategiczna, budowa miasta jest jedną z tutejszych strategi aby miasto najpierw dobrze rozplanować a potem budować. Jest to jak najbardziej poprawne i dobre więc to nic dziwnego ;)
 

DeletedUser41

Guest
No cóż w końcu jesteś w jednym z Teamów więc musisz zawsze stawać w obronie. :D Dla mnie to zwyczajne lenistwo jest.
 

DeletedUser

Guest
IG miało taki pomysł i taki pozostanie, nie musi być jak każda inna gra.
 

DeletedUser13

Guest
Z tymi pomysłami to też bym tak nie szalał.
Opowiem Ci Guanabana jak to było. IG zatrudniło (kiedyś) 2 programistów. Podzielili oni swoją pracę na pół, aby żaden nie musiał odwalać więcej. Domki były obracane, bo każdy z nich utworzył po 2 ściany od budowli, tworząc jedną całość. Pewnego dnia, gdy jeden z programistów wracał do domu późną porą... \\\brak_czesci_tekstu\\\download historia_programisty_ig failed\\\
... a drugi programista nie dysponował kodem źródłowym pierwszego, przez co jego pliki były zaszyfrowane, a że ciała nigdy nie odnaleziono, nie odnaleziono też sposobu by je odszyfrować. IG mimo to nie zrezygnowało i postanowiło skorzystać z tego co mają, czyli połowy... \\\brak_czesci_tekstu\\\download ig_rising_again failed\\\
... i dlatego właśnie budynki nie są obracane ;)
 

DeletedUser50

Guest
aaaaaaaaa to dlategoooo . No ale nie ma winy bez kary. Ten kto zrobił pierwszemu programiście failed a drugiemu again failed, niech odpowie za brak obracanych budynków. A później za to, że ci dwaj się obrócili. :p
 

Mikekun

Rozbójnik
Mam 2 pytania. Po pierwsze czy jest możliwość obracania budynków? Jeżeli tak to drugie pytanie jak tego manewru dokonać?

Tak samo jak wielu wyżej tobie pisało, tak samo ja tobie piszę. Aktualnie zarówno w FoE jak i w Elvanarze, nie będzie możliwości obracania budynków. Firma nie raz tłumaczyła z jakiego powodu zrezygnowano z tego pomysłu. Bowiem programiści w Inno, projektują dokładnie budynek tylko z dwóch stron. Resztę struktury sobie olewają. Więc jak uda się tobie obrócić budynek nic tam nie zobaczysz, jedynie pustkę i czerń ;)

Życzę udanej gry
pozdrawiam Mikekun
 
Status
Zamknięty.
Do góry