• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zmiana Rozdziału

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3330
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3330

Guest
Czy jeśli skończyłem poprzedni rozdział w całości, lecz nie otworzyłem skrzynki do następnego to jestem w starym czy już w nowym rozdziale ?
 

DeletedUser3033

Guest
to zależy co dokładnie chcesz wiedzieć ja do turnieju to jesteś już w następnym a jak o budyneczki eventowe to jeszcze jesteś w starym rozdziale
 

Sorcha

Rycerz
Uff. To dobrze :)
No nie wiem czy tak dobrze, zależy na czym Tobie zależy ;)!!! Jak na lepszych nagrodach to dopóki nie przejdziesz to dostajesz budynki eventowe tak jakbyś był w starym rozdziale!!! Chyba, że chodzi o coś innego ale tu już jasnowidzem nie jestem!!!
 

DeletedUser3330

Guest
Chcę nazbierać materiałów, choć to ciężko. Głównie to chodzi o podniesienie poziomów cudów przed zmianą epoki. Tam raczej przeciwnicy będą mocniejsi. Choć nie wiem jak to jest na prawdę.
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Jeśli dobrze rozumiem, chodzi Ci o zbieranie PW, czyli prowincje i turnieje. Samo przejście do nowego rozdziału niczego nie zmienia, przynajmniej nie na gorsze.
Na poziom trudności podboju zwykłej prowincji wpływa odległość od Twojego miasta - im dalej, tym ciężej i drożej. Badania "Zaawansowany Zwiad" i "Powiększenie Oddziału" ułatwiają walkę przy zdobywaniu nowych prowincji, ale powiększenie oddziału jednocześnie zwiększa poziom trudności/koszty uczty w prowincjach turniejowych.
Nie jestem pewna, czy odkrycie nowych jednostek w badaniach też jakoś nie wpływa na turnieje.
Jeśli źle zrozumiałam i chodziło o coś innego, to przepraszam. ;)
 
@Sidus, przypuszczam, ze przed przejsciem do nastepnej epoki chcesz wzmocnic cuda wojskowe, by byc zawczasu przygotowanym na silniejsze jednostki przeciwnika w turniejach w nastepnej epoce, przynajmniej tak to zrozumialem.
Strategia skadinad sluszna, jesli nie spieszy Ci sie w drzewku.
W takim przypadku spokojnie mozesz otworzyc skrzynie, poziom trudnosci w turniejach przez to nie wzrosnie.
Za to wzrosnie przy nastepnym badaniu na powiekszenie oddzialu, jak juz nadmienili przedmowcy.
Co do samego badania na zaawansowany zwiad i przejscia do nastepnej epoki, tu zdania sa podzielone. Niektorzy doswiadczani gracze uwazaja,
ze poziom trudnosci w turniejach przez to wzrasta. Inni, ze niekoniecznie. A jak jest tak naprawde z
tym akurat badaniem, sam do konca nie wiem, w co wierzyc ;) Moge tylko napisac z wlasnego skromnego doswiadczenia, ze po przejsciu z epoki wrozek do epoki orkow (ale jeszcze przed badaniami na pow. oddzialu) nie odczulem jakiegos znaczacego wzrostu poziomu trudnosci czy kosztow w turniejach.
 
Do góry