• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wprowadzone Zmiana sposobu wypłacania nagród za udział w rozbudowie Cudów [wprowadzona Antyczna Wiedza]

Czy popierasz pomysł?

  • Tak

    Głosy: 14 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    14
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser813

Guest
Witam wszystkich serdecznie!

Proponuję aby punkty wiedzy wypłacane jako nagroda za udział w rozbudowie Antycznych Cudów były dodawane do inwentarza w formie paczki punktów.
Mam oczywiście na myśli istniejący inwentarz w którym trzymane są zaklęcia.
Wystarczy dodatkowa zakładka o nazwie np "punkty" lub "paczki" dodawana do inwentarza po odblokowaniu technologii "Antyczne Cuda".

Jakie są korzyści z takiego rozwiązania?
1. Taka paczka punktów może być wykorzystana w dowolnym momencie.
2. Nikt nie "zapcha" Wam paska punktów wtedy kiedy tego nie chcecie. Tu może wyjaśnię o co mi chodzi - oto przykład:
Gracz X ma Klasztor Sztuk Walki. Gracz Y inwestuje w ten Klasztor.
Zbliża się koniec budowy poziomu ale brakuje jeszcze kilka PW do końca.
Gracz Y rano wydaje punkty które narosły mu przez noc i spokojnie idzie do pracy z myślą że po powrocie wyda kolejne 9 PW które mu w tym czasie przybędą.
Gracz X jednak kończy poziom zaraz z samego rana czym "zapycha" pasek punktów Gracza Y.
Graczowi Y przepadają punkty które by mogły się co godzinę produkować same.

To tak jakby przepadła nagroda za wkład. Jednym słowem frustrujące.

Reasumując... Pomysł jest prosty i sprawdzony (kalka rozwiązania zastosowanego w FoE).
Myślę że warte przynajmniej rozważenia.
Co Wy na to?
 

Deleted User - 34008

Guest
Chciałbym jeszcze dodać, że nagroda powinna być raportowana w powiadomieniach.
 

DeletedUser824

Guest
Jakby nie patrząc to problem jest dość wielki i straty z tego powodu są spore i przede wszystkim bardzo irytujące, przez co pomysł twórców pomocy i nagród za pomoc w rozbudowie cudów jest mało skuteczny.

Do opisu przykładu twórcy tematu dodam swój przykład jaki sie wydarzył.
Brakowało 5 min bym dostał kolejna juz szóste PW nie dostałem bo przed upływem owego czasu dostałem 5 PW nagrody za pomoc w cudzie, czyli prawdę mówiąc otrzymałem cztery, a ze wydałem 5 na to by zając dane miejsce to w rozliczeniu jestem w plecy, to tylko przykład jak wiele razy brakuje niewiele do odliczonego czasu kiedy dostaje sie darmowe PW.
Głosowałem na tak jak i wielu tu głosujących, przede wszystkim by rozwiązali ten problem ale mam tez taka propozycja.

U góry gdzie sa darmowe PW po lewej stronie jest książka, więc tam mogłyby sie pojawiać te PW z nagród, z informacja liczbową ile danych PW jest do użycia, tak samo by to wyglądało jak info koło dzwonka ile mamy obecnie powiadomień.
Oraz nagrody PW jakie dostajemy z prowincji tez powinny były tam być dawane.
Dlaczego tak, bo po przejęciu prowincji muszę przechodzić do badan i z powrotem na kolejną prowincje, jeśli tego nie zrobię to po przejmowaniu kolejnej prowincji tracę darmowe PW, a tak klikam wyjście na mapę świata i do kolejnej prowincji, nie martwiąc się ze trace darmowe PW.
Używanie PW zawsze pierwsze powinno być z czasowych PW a potem dopiero z nagrody.
Do twórców gry, by sie nie martwili bo gracze i tak będą musieli logować sie co 10h, jednak dzięki temu pozwoli to nam decydować kiedy chcemy dane PW sobie użyć, co z kolei bardzo umili nam grę.
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej popieram oba pomysły...jest to świetne rozwiązanie,..
 
Status
Zamknięty.
Do góry