• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zmiana trudnosci w prowincjach

szerep

Zwiadowca
Noc nie zmieniałem , nie zdobyłem nowej technologii , nie przeszedłem do następnego rozdzialu, po prostu nagle okazało się ze prowincje które były latwe do zdobycia i zwiadu staly się SREDNIE !!. Może mi ktoś wytlumaczyc dlaczego ??
 
A nie podbiles np. jakiejs prowincji ? Jezeli tak, to w innych prowincjach stopien trudnosci mogl sie zmienic.
Byc moze ma na to wplyw tez rozbudowa niektorych budynkow w samym miescie, ale tu juz tylko zgaduje.
 

szerep

Zwiadowca
nie podbiłem prowincji mie probowalem robic zwiadu w trudnych, naprawdę nie zrobiłem nic
wszedłem na mape żeby pomoc ludziom dookoła i zobaczyłem zolte kolka zamiast zielonych , ni stad ni zowad. do kolejnego rozdzialu mam jeszcze do podbicia 15 prowincji , wiec nic nie przekroczyłem . w Wiki nie znalazłem konkretnej informacji na ten temat , .... tak nie można sie bawic... nie można zaskakiwać graczy
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Trochu zgaduję... ale może to być także połączone z ilością odkrytych prowincji... gdy puszczałeś zwiad miałeś np. 99 prowincji i było zielono... gdy 100 zwiad dobiegł końca... zrobiło się żółto... i nic nie musiałeś robić a poziom podskoczył... ogólnie żółtymi się nie przejmuj... unikaj pomarańczowych i czerwonych ;). Pozdrawiam.
 
Do góry