• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zmiana w ilości mgieł za przepisy?

Deleted User - 198835

Guest
A ja myślę , że mogliby wrócić do pierwotnych profitów w Kryształowej latarni morskiej/Wielkiej dzwonnicy , w której za każdą łapkę był pakiet bonusowych towarów , a nie , jak teraz tylko z trzech skrzyń dziennie :) :p
 

BlossomValvi

Łucznik
A
@Ovocko @BlossomValvi No to i ja napiszę Bzdura :)
Na stronie MiniMax: https://minmaxgame.com/elvenar-crafting-recipes/
Są podane przepisy receptur w Akademi Magii i według autora ostatnia aktualizacja była wykonana 16.09.2020.
W tejże rozpisce jest taki oto fragment:
View attachment 5282
Wygląda na to, że @chris07070707 ma w tym przypadku 100% rację ;)
Ok dziekuje i jest to konkretny argument a nie pokazujemy sobie nawzajem ile kto zrobił przepisów ;)

Takie zastrzeżenie lista przepisów jest regularnie aktualizowana z powodu zmian w iglicy, wiec to nie tak ze nic się tam nie działo od 2020.

Nadal mam przeświadczenie ze ten kodeks był za 9, ale niestety nie mam twardych dowodów, może ponownie kiedyś będzie z któraś iglicowa aktualizacja to odswieze wątek

A teraz można go zamknąć, bo mocno odpłynal w oftop
 

BlossomValvi

Łucznik
A może miałeś w jakimś mieście nakarmionego Rudego i ci się utrwaliła większa wartość w pamięci? :)
Dlatego odrzuciłem zrobione przepisy w głównym mieście, natomiast w życiu bym ich nie robił w iglicowkach a tak się składa ze tam przebijają ilością pozostałe kodeksy… stad mam to niejasne odczucie ze były po 9 (tam nie mam Rudego)
 
Do góry