• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Zmiana w systemie misji [19] [16-10-NO]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser885
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz osobnego okienka dla zadań pobocznych ?


  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
Połączyłam pomysł bo bardzo podobny jest już zgłoszony, a cały system zadań wymaga zmian w tej chwili.
 

DeletedUser1329

Guest
Aby zadania cykliczne były wszytkie otwarte ale jedna Twarz po lewej do nich prowadziła i licznik zliczający wielokrotne wykonanie.

Wówczas zaoszczędzę czas na przekręcaniu cyklu - Zdarza się że zbieram narzędzia i wówczas aż znowu mi się pojawi oczekiwane zadanie tracę czas na odrzucaniu tych nie fajnych

Przykład:

zbierz 5k narzędzi to jak zbiorę 50k aby dawało 10x nagroda

pozdrawiam
 

DeletedUser625

Guest
Bardzo pięknie to wszystko wygląda lecz tym sposobem można by w jednej chwili zdobyć niezliczone ilości monet i zasobów nie wkładając w to ani trochę wysiłku. Jakoś do mnie nie przemawia ten pomysł bo nie wiem czemu miał by on służyć
 

DeletedUser1329

Guest
Agnes to tak mam na jednym swiecie 8 warsztatów one na 3 h generuja zasoby - po 3 h musze 4 razy cykl przekrecić aby z nagród wyciagnać 40000 monet (4x nagroda)
 

DeletedUser625

Guest
rozumiem że męczące jest przewijanie zadań mi też czasem się nie chce ale biorąc pod uwagę że zadanie typu zdobądź 2x zaawansowane narzędzia + zdobądź 200 000 monet daje mi w tej chwili 13 000 młotków to biorąc pod uwagę że ktoś ma 8 warsztatów normalnych i 6 malutkich to za jednym kliknięciem można by było zdobyć 91 000 młotków przy zalogowaniu się na grę 3 razy by zebrać tylko z jednego zadania 273 000 młotków dodaj do tego inne zadania i masz zapas młotków taki że nie trzeba się już będzie martwić o nic. Każda gra polega na tym aby do czegoś dojść trzeba poświęcić trochę czasu ta gra polega również na tym by zdobywać właśnie zasoby i monety na rozwój miasta
 

DeletedUser976

Guest
To może nie listę robić, a po prostu usunąć zbędne okienko, które wyskakuje po zrobieniu zadania? Według mnie jest ono niepotrzebne. Podobnie się ma z okienkiem czy na pewno chce zadanie odrzucić.
Swoją drogą ciekaw jestem czemu zadanie "Nasze podatki" stoi w miejscu z liczbą młotków, które się uzyskuje mimo przejścia do kolejnego rozdziału. Jestem w okrach, a 13k młotków dostaje bodajże od krasnoludów...
 

DeletedUser967

Guest
Swoją drogą ciekaw jestem czemu zadanie "Nasze podatki" stoi w miejscu z liczbą młotków, które się uzyskuje mimo przejścia do kolejnego rozdziału. Jestem w okrach, a 13k młotków dostaje bodajże od krasnoludów...
Tak samo będzie w elfach i smokach ;) pewnie uznali, że to wystarczająco :(
 

DeletedUser976

Guest
I dlatego mnie to dziwi, bo limit w Ratuszu rośnie, potrzeby rosną, a zadania zostały głęboko w tyle, nadal mam zadanie od krasnoluda, który chce produkcji Chleba i Trunków...
 

DeletedUser48

Guest
I dlatego mnie to dziwi, bo limit w Ratuszu rośnie, potrzeby rosną, a zadania zostały głęboko w tyle, nadal mam zadanie od krasnoluda, który chce produkcji Chleba i Trunków...
Żartobliwie mówiąc, to przestań się dziwić i się ciesz że jest tak a nie jak na początku gry było tych przewijalnych zadań około 30-stu.
 

DeletedUser449

Guest
... w tym zadania dające w nagrodę towary, które pozwalały osiągnąć setki tysięcy każdego z nich. Administracja usunęła zadania, lecz kto się dorobił - ten ma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry