• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zmiana waluty do produkcji orków w Terenach Treningowych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3983
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz zmiany waluty z orków na złoto do szkolenia orków w Terenach Treningowych

  • Tak

    Głosy: 7 63,6%
  • Nie

    Głosy: 4 36,4%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser3983

Guest
Uważam że należy wprowadzić inną walutę do produkcji orków w Terenach Treningowych np.zloto,bo praktycznie chyba nikt ich już nie produkuje bo nie ma za co. Orki ze zbrojowni potrzebne są do prowincji,turnieju,Iglicy i na szkolenie po prostu ich już brakuje,a i szkoda dlatego dwa rodzaje wojowników są praktycznie nieużywane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na razie nie zaglosowalem, bo nie napisalas jaka waluta mialaby zastapic orki. Masz jakies propozycje ? Stan obecny (wojsko za orki) ma sens u graczy, korzy maja trudnosci ze zdobyciem mlotkow, maja za to zapas orkow (np. Z Kuzni Bohaterow). Pewnie, ze mozna to zmienic, ale na co ? Zloto ? Mlotki ? Surowce ? Chetnie zaglosuje, ale na jakas konkretna opcje ;)
 

DeletedUser3983

Guest
Na razie nie zaglosowalem, bo nie napisalas jaka waluta mialaby zastapic orki. Masz jakies propozycje ? Stan obecny (wojsko za orki) ma sens u graczy, korzy maja trudnosci ze zdobyciem mlotkow, maja za to zapas orkow (np. Z Kuzni Bohaterow). Pewnie, ze mozna to zmienic, ale na co ? Zloto ? Mlotki ? Surowce ? Chetnie zaglosuje, ale na jakas konkretna opcje ;)
Dodałam proponowaną walutę zloto
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Przydałoby się to zmienić. Po pierwsze obecna sytuacja jest dyskryminująca dla Wojowników Orków i Strategów Orków, bo inne wojska nie wymagają tak "deficytowego" towaru, tylko młotków, które są jednak łatwiej dostępne. Biorąc ponadto pod uwagę, że Strategów możemy pozyskiwać gratis z Terenów Stratega, a zarówno Strategów jak Wojowników daje również Brunatny Miś, to w połączeniu ze słabym tempem szkolenia na Terenach Treningowych, powoduje to, że same Tereny również tracą mocno na atrakcyjności, że tak to oględnie ujmę.
 

Koval92

Kapłan
Moim zdaniem powinny być dodatkowe opcje zagospodarowania many i ziaren czy to w zbrojowniach, czy w handlarzu
Niestety to jedna z kilkunastu rzeczy które potrzebują revampu
 

DeletedUser

Guest
Akurat many i ziaren bym nie tykał to jest zagospodarowane przez towary

Ale prosiłbym o jaśniejszy opis (nie produkuję orkowego wojska):
... waluty z orków na złoto do szkolenia orków ...
brzmi jakbym aktualnie płacił orkami by produkować orki (te same :p) w każdym razie teraz rozumiem że chodzi o przerabianie robotników orków na wojskowych orków

W sumie sami robotnicy orków to ciekawy temat, dla mnie wyglądają jak prototypowa alternatywa do żywych towarów, ale jak zwykle coś poszło inaczej i mamy żywe. A te biedaki się ostaly same
 

Greg8373

Zwiadowca
Moim zdaniem powinny być dodatkowe opcje zagospodarowania many i ziaren czy to w zbrojowniach, czy w handlarzu
Niestety to jedna z kilkunastu rzeczy które potrzebują revampu
Nie wiem na jakim jesteś poziomie ale od żywiołaków nawet nie zauważysz kiedy uciekną Ci oba surowce ...
 

Koval92

Kapłan
Nie wiem na jakim jesteś poziomie ale od żywiołaków nawet nie zauważysz kiedy uciekną Ci oba surowce ...

Jestem w Elvenarach i mana po prostu się marnuje bo jest potrzebna na 3 badania w drzewku, kilka produkcji w "akademiach" rasy, odrobina na rozbudowę rezydencji i nic więcej.
Za to ziarna są zżerane w ilościach kosmicznych bo tony żywych towarów + olbrzymie ilości na rozbudowy wszystkiego.
 

DeletedUser1530

Guest
Ja jest na nie
To oczywiste że u mnie orki idą na ciężkie jednostki z terenów treningowych a nie negocjacje a złoto to ja wydaje u handlarza i ewentualnie na pw
 
Do góry