• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Zmiana warty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser626

Guest
Drodzy Gracze,
Bycie częścią projektu Elvenar było dla mnie wspaniałą przygodą, ale niestety nadchodzi jej kres. Życie nałożyło na mnie zbyt wiele obowiązków bym mogła wypełniać funkcję Community Managera tak jakbym tego chciała i tak jak na to zasługujecie. Wraz z końcem miesiąca opuszczę swoje stanowisko, a opiekę nad polską wersją Elvenar przejmie nowa Community Manager @Shannqa, która dotychczas opiekowała się grą Grepolis. Serdecznie witam Asię w naszym zespole i życzę jej powodzenia. :)

Dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas, życzę Wam wszystkiego dobrego i... do zobaczenia w grze. :)

Pozdrawiam,
Kasia
 

DeletedUser

Guest
Drodzy Gracze,

to dla mnie ogromna przyjemność móc powitać Was jako nowa Community Manager Elvenara. Jak wspomniała Dragomira, przez ostatnie 7 lat zajmowałam się Grepolis. Choć te gry bardzo się od siebie różnią, łączy je pasja, którą pałają do nich Gracze.

Chciałabym bardzo podziękować Kasi, która przez długi czas prowadziła ten projekt, a teraz pomaga mi wdrożyć się w grę i społeczność Graczy. Wierzę, że wraz z naszym zespołem administratorów i moderatorów sprawimy, że zarówno Dragomira, jak i przede wszystkim Wy, Gracze, będziecie z nas zadowoleni.

Pozdrawiam Was serdecznie,
Asia / Shannqa
 
Do góry