• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zmiana "zasad" gry a CUDA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2262

Guest
Mam teraz rozterkę w związku z wprowadzonym systemem "potrzeby posiadania" warsztatów na poziomie "Obecny level minus 3".
Sprawa dotyczy cuda WIEŻ DOBROBYTU, które przy takiej ilości warsztatów stają się "bezużyteczne" nie wspominając już o BEZDENNYCH WYKOPALISKACH.
Obecny system gry niejako w podcieniu "wymusza" posiadania przez graczy dużej ilości warsztatów - w przypadku aktywnego udziału w grze (czyt. w pojawiających się wydarzeniach).

W związku z powyższym uważam że powinna być co najmniej możliwość za pomocą zaklęcia teleportacji - schowania do inwentarza w/w - już nie takich - cudownych budynków

PS Wcześniej Wieże wraz z 4/5 warsztatami (na poziomie obecny -5) wystarczały mi na pełne zaopatrzenie w zasoby całego miasta. Teraz mam gigantyczną nadprodukcję przy 11 warsztatach (na poziomie obecny -3).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Nie będzie chowania cudów i budynków ewolucyjnych do inwentarza, Marindor tłumaczył/a na becie, że budynki ewolucyjne mają mieszankę rozdziałów z poziomami ewolucji i to za ciężkie dla ich programistów do ogarnięcia, bo trzeba by dla każdego ewolucyjnego 10 budynków osobnych na każdy osobny rozdział (150 osobnych budynków na każdy jeden ewolucyjny) i z tego samego powodu cudów nie będzie można schować, bo tam jest też bardzo dużo różnych poziomów i musieli by programować po 30 osobnych budynków dla każdego z cudów jaki jest (840 budynków cudów w sumie).

Raczej uważam, że wskazany byłby porządny rebalans niektórych cudów, bo niektóre są po prostu bezużyteczne. Akurat wieże niekoniecznie, bo one mocno wzmacniają czary na młotki, ale np Ambasada Enara jest beznadziejna, trwa 10 TYGODNI nim ona 10 fragmentów run wyprodukuje, z czego stworzysz JEDNĄ RUNĘ cudu, bardzo dużo osób też w ogóle rezygnuje z labiryntu ciemnej materii bo to wielkie bydlę, a mana obecnie nie jest towarem deficytowym i jej rozpad nikomu różnicy nie robi, bo każdy zaawansowany gracz ma jej kilka razy więcej niż potrzebuje, dodatkowo dostarczając ją sobie zaklęciami+smoczym opactwem.

Księgę tajemnic czasami widuję u graczy bo na wysokim poziomie daje 6 PW na dobę co już JAKĄŚ różnicę robi, codziennie przez miesiąc to daje dodatkowe 300 PW do cudów albo drzewka, natomiast wykopalisk też nie widuję, bo taktyka nieużywania warsztatów opierała się na wieżach+wykopaliskach+księdze.

Rzadko kiedy widzę strażnicę i trony wysokich ludzi, pytałem kilkanaście osób i wszystkie mówią "a po co mi kultura" , im niepotrzebny bonus do kasy i młotków bo mają masę innych budynków od tego plus zyski 5% 10% 100% itd w inwentarzu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
dla programistów za trudne jest wprowadzenie priv do apki, a nawet ogarnięcie, że ludki leja na ich animację na turki. Tłumaczenie "bo za trudne" jest słabe... czasami biorac pod uwagę ich możliwości intelektualne to można by poddać w wątpliwość, czy sa w stanie się samodzielnie odlać

a co do cudów to absolutnie się nie zgadzam, że taka ambasada czy wykopki sa bezużyteczne. Są bardzo potrzebne! Księga tez, tak samo jak latarnia czy trony i kilka innych... a że trzeba ich używać z głowa... ale to inny temat

co do istoty problemu to trudno się nie zgodzić, ze przy obecnym kierunku wieże stały się kompletnie bezużytecznym cudem. Mi wystarczał komplet 3 warsztatów i wieże + trochę młotków z motywki i brak młotków nie był problemem. O ile trzeba będzie zainwestować w warsztaty to wieże staną sie całkowicie zbędne

podobny problem dotyczy gildii. Zaproponowałam nawet, aby zmienili bonus do niej, ale cisza na froncie... to stoi taka sierota u mnie w mieście i straszy. Ani tego trzymać.... ani wywalić... ale jak będzie obowiązek posiadania warsztatów to problem sam sie rozwiąże.

I chyba nie tylko dotyczy to gildii czy wież, ale wszystkich cudów z kategorii "ciekawostki". Nowy kierunek wymusi większą pracę w optymalizacji i bilansie miasta... dobrzy gracze sobie poradzą. Pomarudzą, pozrzędzą, pogrymaszą, potrzaskają drzwiami itd... albo zrezygnują z gry, albo sie dostosują. Problem tylko w tym, ze zdecydowana większość użytkowników gry to nie są dobrzy gracze i żeby nikogo pozwolę sobie ich górnolotnie nazwać przeciętnymi graczami. I znowu jak bumerang wraca magiczny 1% z latarni (stara historia i tylko dinozaury wiedza o co chodzi)... czy podziały będą jeszcze bardziej widoczne. Moim skromnym zdaniem to strzał w stopę... ale nie pierwszy i nie ostatni ze strony ig. A skoro barany i tak graja...
 
a co do cudów to absolutnie się nie zgadzam, że taka ambasada czy wykopki sa bezużyteczne. Są bardzo potrzebne! Księga tez, tak samo jak latarnia czy trony i kilka innych... a że trzeba ich używać z głowa... ale to inny temat
Zgoda, nikt normalny nie bedzie przeciez przekuwal run na Iglicach czy Zlotej Otchlani :D
podobny problem dotyczy gildii. Zaproponowałam nawet, aby zmienili bonus do niej, ale cisza na froncie... to stoi taka sierota u mnie w mieście i straszy. Ani tego trzymać.... ani wywalić...
Nie za bardzo rozumiem takie dylematy. Jesli cos traci swoja prrzdatnosc, to powinno sie to wywalac bez zastanowienia. Ze szkoda tracic pw juz zainwestowane w Gildie ? Ja to widze inaczej - szkoda nie pw, tylko miejsca, ktore zajmuje nieprzydatny juz cudak. To normalne, ze gra sie zmienia i wymaga dostosowania sie do aktualnych warunkow. Ja tam sie nie bawie w zadne sentymenty, np. wczoraj wywalilem Ruiny, ktore staly sie u mnie zbedne i dzieki temu zwolnilo sie miejsce na Piramide Oczyszczenia, ktora przyda mi sie o wiele bardziej. A ze traci sie pare punktow rankingowych... A kogo to obchodzi ? :)
 

DeletedUser2262

Guest
[...] Jesli cos traci swoja przdatnosc, to powinno sie to wywalac bez zastanowienia. [...]
I tu się w pełni podpisuję pod Twoją wypowiedzią @chris07070707, przy czym sytuacja jest zgoła odmienna ponieważ budynek nie został dotknięty ręką rebalansującą parametry, a zmieniły się "zasady gry" i też nie wiadomo na jak długo w obecnym wydaniu. Wyrzucenie w tym wypadku wież jest ryzykiem 50/50, bo istnieje prawdopodobieństwo powrotu do starego systemu - czytając wypowiedzi (różnych graczy na temat obecnej formy) forumowiczów również z innych krajów.
 

visit0r

Paladyn
Zgoda, nikt normalny nie bedzie przeciez przekuwal run na Iglicach czy Zlotej Otchlani :D

Nie za bardzo rozumiem takie dylematy. Jesli cos traci swoja prrzdatnosc, to powinno sie to wywalac bez zastanowienia. Ze szkoda tracic pw juz zainwestowane w Gildie ? Ja to widze inaczej - szkoda nie pw, tylko miejsca, ktore zajmuje nieprzydatny juz cudak. To normalne, ze gra sie zmienia i wymaga dostosowania sie do aktualnych warunkow. Ja tam sie nie bawie w zadne sentymenty, np. wczoraj wywalilem Ruiny, ktore staly sie u mnie zbedne i dzieki temu zwolnilo sie miejsce na Piramide Oczyszczenia, ktora przyda mi sie o wiele bardziej. A ze traci sie pare punktow rankingowych... A kogo to obchodzi ? :)
to teraz juz mi calkiem zamieszales, gildie mam wysokiego poziomu i wlasnie sie zastanawialem nad wywaleniem piramidy
trenty produkuje w malej ilosci, darmowe zywe towary za orki tez jak narazie nie sa az tak silnie widoczne ale to moze dlatego ze orków nie produkuje w zbrojowniach a jedyne zbiory jakie mam wystarczaja z kuzni i gniaz
zdradz sekret co uwazasz za o wiele wieksza przydatnosc piramidy
 
to teraz juz mi calkiem zamieszales, gildie mam wysokiego poziomu i wlasnie sie zastanawialem nad wywaleniem piramidy
trenty produkuje w malej ilosci, darmowe zywe towary za orki tez jak narazie nie sa az tak silnie widoczne ale to moze dlatego ze orków nie produkuje w zbrojowniach a jedyne zbiory jakie mam wystarczaja z kuzni i gniaz
zdradz sekret co uwazasz za o wiele wieksza przydatnosc piramidy
Zaczne od Gildii. Po co ona komus w czasach, kiedy jestesmy wrecz zasypywani portalowkami ?
Co do Piramidy - zaznaczam, ze nie zaliczylbym jej do pierwszej ligi cudakow pod wzgledem przydatnosci, ale akurat w moim przypadku bedzie dosc przydatna z kilku wzgledow.
1. W moim stylu gry przydaje sie doslownie kazda jednostka wojska - nawet, jesli bedzie to tylko 3-5 oddzialow na dobe, bo nie zamierzam podnosic Piramidy wyzej niz do 11-16lvl.
2. Zywe. Pomimo dosc wysokiej produkcji podstawowej ziaren i wysokiego bonusu zbioru z kupca widze, ze produkcja zywych surowcow pozera ich jak na moj gust zdecydowanie za duzo. Dopiero zaczalem Konstrukty, wiec kiedy zaczne Elvenarow nie bede mial Simii i Zakrzywienia na jakims sensownym poziomie jak gracze, ktorzy sporo czasu stali po skonczeniu Konstruktow. Piramida sama w sobie nie rozwiaze oczywiscie problemu zywych, ktorych w Elvenarach potrzeba mnostwo, ale ziarnko do ziarnka... Dzialanie Piramidy bedzie u mnie wzmocnione przez fakt, ze wlasnie dostawiam i rozbudowuje kilka zbrojowni, bo po pierwsze ilosc orkow zjechala mi w evencie z ponad 400k prawie do zera, a po drugie zwiekszona grupa szkoleniowa wzmocni dzialanie brunnerow. Zamierzam produkowac znacznie wiecej orkow niz do tej pory i Piramida dobrze sie te plany wpasowuje. Tym bardziej, ze z powodu o wiele pilniejszych potrzeb moi robotnicy nie mieli nawet kiedy wybudowac manu T6 i jestem dopiero w trakcie ich podnoszenia.

Nie zawsze gracz powinien kierowac sie tym, co robia inni, np. wsponialem o tym, ze wlasnie wywalilem Ruiny, bo staly sie u nie zbedne. U kogos innego, kto jest w innej sytuacji to moglby byc bardzo glupi pomysl, jesli np. to wysoka kultura ratuje produkcje zlota i mlotkow. Kazdy przypadek jest indywidualny i tak nalezy go rozpatrywac, wiec jesli u Ciebie Piramida jest "srednio" przydatna to ja po prostu wywal, bo jak pisalem nie ma co sie kierowac sentymentami i decydowac powinna tylko aktualna przydatnosc cudow (lub przewidywana w przyszlosci).
 

visit0r

Paladyn
Zaczne od Gildii. Po co ona komus w czasach, kiedy jestesmy wrecz zasypywani portalowkami ?
Co do Piramidy - zaznaczam, ze nie zaliczylbym jej do pierwszej ligi cudakow pod wzgledem przydatnosci, ale akurat w moim przypadku bedzie dosc przydatna z kilku wzgledow.
1. W moim stylu gry przydaje sie doslownie kazda jednostka wojska - nawet, jesli bedzie to tylko 3-5 oddzialow na dobe, bo nie zamierzam podnosic Piramidy wyzej niz do 11-16lvl.
2. Zywe. Pomimo dosc wysokiej produkcji podstawowej ziaren i wysokiego bonusu zbioru z kupca widze, ze produkcja zywych surowcow pozera ich jak na moj gust zdecydowanie za duzo. Dopiero zaczalem Konstrukty, wiec kiedy zaczne Elvenarow nie bede mial Simii i Zakrzywienia na jakims sensownym poziomie jak gracze, ktorzy sporo czasu stali po skonczeniu Konstruktow. Piramida sama w sobie nie rozwiaze oczywiscie problemu zywych, ktorych w Elvenarach potrzeba mnostwo, ale ziarnko do ziarnka... Dzialanie Piramidy bedzie u mnie wzmocnione przez fakt, ze wlasnie dostawiam i rozbudowuje kilka zbrojowni, bo po pierwsze ilosc orkow zjechala mi w evencie z ponad 400k prawie do zera, a po drugie zwiekszona grupa szkoleniowa wzmocni dzialanie brunnerow. Zamierzam produkowac znacznie wiecej orkow niz do tej pory i Piramida dobrze sie te plany wpasowuje. Tym bardziej, ze z powodu o wiele pilniejszych potrzeb moi robotnicy nie mieli nawet kiedy wybudowac manu T6 i jestem dopiero w trakcie ich podnoszenia.

Nie zawsze gracz powinien kierowac sie tym, co robia inni, np. wsponialem o tym, ze wlasnie wywalilem Ruiny, bo staly sie u nie zbedne. U kogos innego, kto jest w innej sytuacji to moglby byc bardzo glupi pomysl, jesli np. to wysoka kultura ratuje produkcje zlota i mlotkow. Kazdy przypadek jest indywidualny i tak nalezy go rozpatrywac, wiec jesli u Ciebie Piramida jest "srednio" przydatna to ja po prostu wywal, bo jak pisalem nie ma co sie kierowac sentymentami i decydowac powinna tylko aktualna przydatnosc cudow (lub przewidywana w przyszlosci).
niedawno ja postawilem i ma dopiero 5 poziom wiec nie widac de facto jej dzialania
i wlasnie ta roznica miedzy naszymi miastami wynika z faktu ze w sumie malo produkuje
zarowno orkowie jak i narzedzia do tej pory byly pozyskiwane wylacznie z budynkow ewentowych i cudow, tylko ze teraz stoje na rozdrozu, ewenty narzucaja zwiekszenie ilosci warsztatow a do tej pory rady ktorych udzielałeś dawalo sie zastosowac w miare uniwersalnie, tylko troszke zal kasowac budynek ktory jest niemal na 27 poziomie ;( miejsca bede mial sporo jak mi wygasna studnie wiec moze sie okazac ze 16 epoce gildia moze znowu cos znaczyc, aktualnie to kasuje budynki produkujace mane, wiele osob twierdzi ze labirynt jest nieprzydatny a u mnie jakos mana sie skumulowala do prawie 8 milionow ale to moze byc spowodowane kombinacja 6 x dziennie zadania na wykonanie zwiadu z poprzedniego ewentu i ambasady dajacej 200 k many za wyslany zwiad
 

Lanariko

Szef kuchni
Zaczne od Gildii. Po co ona komus w czasach, kiedy jestesmy wrecz zasypywani portalowkami ?
portalówki dają tylko produkt końcowy rasy - natomiast wiele badań wymaga użycia półproduktów. w elvenarach produktem końcowym są kolekcje i manifestacje i to je dają portalówki. Natomiast ja sobie stoję na badaniu, na które potrzeba 175k konceptów (półprodukt z akademi - jednego z budynków) moje akademie dają mi 1013 na 3h produkcje przy gildii na poziomie 9, a takich badan jest więcej.... nawet nie wiesz jak załuje ze nie zadbałam bardziej o gildie...
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Nie zawsze gracz powinien kierowac sie tym, co robia inni, ...
Kazdy przypadek jest indywidualny i tak nalezy go rozpatrywac
Dokładnie tak, 100% racji!
Często tu na forum można spotkać opinie wyrażane dość kategorycznie i jednoznacznie na temat pewnych budynków, lub innych rzeczy związanych z grą, co może powodować u niektórych graczy wrażenie, że to jest jakaś objawiona prawda, dogmat nie podlegający dyskusji i dotyczący w jednakowym stopniu wszystkich.
Tymczasem to, co dla jednego będzie nieprzydatne, innemu graczowi sprawdza się całkiem dobrze. Pamiętajmy więc, że nawet te dobre rady, udzielane przez doświadczonych graczy i w dobrej przecież wierze, akurat u nas wcale mogą nie zadziałać tak, jak się spodziewamy, powinniśmy przed ich zastosowaniem przez chwilę krytycznie poddać je "filtrowi" naszej sytuacji, poziomu, stylu gry, itp.
Podzielę się swoimi przemyśleniami na temat użytecznych cudów, a niech sobie każdy wyciągnie z tego wnioski przydatne dla siebie.
Najbardziej przydatne dla mnie są cuda wojskowe, a wśród nich zwłaszcza: Iglice, Świątynia Grzybków, Latająca Akademia, Sanktuarium i Opactwo, w drugim rzędzie Bastion i Kuźnia. Często słyszy się opinie, że rola cudów wojskowych w grze od pewnego czasu systematycznie wzrasta, nawet się z tym zgadzam, choć ja od początku miałem skrzywienie na militarny aspekt gry.
Gildia - nie jest to cud "must have", ale ja mam i na razie nie zamierzam wyrzucać, choć specjalnie rozbudowywać też nie (na razie do 6 poziomu). Mnie jest potrzebna przede wszystkim ze względu na to, że regularnie robię zakupy u hurtownika, pozbywając się nadmiaru złota i młotków. Wpływ na produkcję portalową jest drugorzędny, ale jest (+9%), bo do tej pory nie używałem nadmiernie portalówek - wolę przechodzić rasę, rozbudowując produkcję rasową, a tylko w razie potrzeby wspomagać się profitami portalu.
Księga - tu się waham. Na razie zostawiam, tylko dlatego, że nie jestem w sytuacji, że za wszelką cenę szukam miejsca, więc te 2 PW co dobę kapie, ale gdybym NAPRAWDĘ potrzebował miejsca, to przy obecnym dostępie do Obwoźnych Bibliotek chociażby, Księga wyleci. Więc zostaje na 7 poziomie, wyżej nie będzie.
Dzwonnica - podobnie jak Księga, na razie jest, ale nie będzie rozbudowywana, a w razie braku miejsca powędruje za Księgą.
Mam jeszcze Górskie Hale - na 7 poziomie i nie są na razie priorytetowe w kolejce do rozbudowy oraz Wieże - te faktycznie straciły na znaczeniu od czasu ostatniego eventu, ale ponieważ dają mi więcej młotków z pola niż warsztat, to wolę schować warsztaty do magazynu - przynajmniej na razie, co będzie potem, to zobaczymy.
Nie budowałem i nie zamierzam: Wykopalisk, Ruin (te chwilę miałem, nawet chyba na 2 poziomie), Tronów, Ambasady, Labiryntu i Centrum Handlowego. Ale młotków, kultury, many i ziaren mi nie brakuje, może poza specyficznymi sytuacjami podczas eventu, kiedy tzw. "losowość" zadań w krótkim czasie skumulowała mi zadania na zbadanie technologii i wyczyściła manę do zera.
 

DeletedUser

Guest
Za to u mnie pełną parą rozbudowuję wieże i wykopaliska. Do tej pory miałem 4 magiczne i był balans a teraz mam już 5 i jakieś 200k młotków deficytu dziennie. Na dokładkę w związku z planowaną rozbudową miasta tzn głównie podwojenie zbrojowni / rozbudowa bastionu / grzybków szacunkowo będę potrzebował kolejne 200k młotków dobowo, dlatego muszę też doplanować postawienie 2-3 warsztatów
Ja tu nie widzę utraty na znaczeniu, wieża bije na głowę magiczne warsztaty (moja daje tyle co 3x magiczne w ciągu 3h) stąd tylko 7-8 starczy (na ewenty też jak mają mnożnik x2) Zreszta warsztaty to żaden problem jest teraz szansa na drop z iglicy (nie wiem jeszcze nic 5% nie trafiłem podejrzewam że te procenty są umowane i drop jest najwyżej w okolicy 1% znając iG) wkrótce teleportacja ma być podwojona to żonglowanie warsztatami nie powinno być problemem

Co do reszty, jakbym mógł to bym postawił wszystkie antyki :) a tak to muszę niektóre pomijać. Tym niemniej postawionego raczej nie usuwam, chyba że chodzi o przekuwanie rum czy inne specjalne akcje

Ruiny są niedocenionym antykiem np. u mnie na mizernym 4tym poziomie ( w wolnej chwili muszę podbić na 6) dają 10k kultury tym niemniej głównym bonusem jest bonus do pomocy. Trzeba zaznaczyć że jest to budynek dla rozwiniętych graczy

PS. Nie łudźcie sie że iG się wycofa, bo musieliby się przyznać do błędu i wywalić do kosza 6-12 miesięcznę pracę firmy - nikt na to nie pójdzie. Mogą najwyżej zrobić osładzający lifting i tyle, choć ja sie go nie spodziewam bo manufaktury już wyregulowali a o warsztatach cisza (znaczy było bardzo głośno:) )
Jedyny sensowny ruch jaki mogą zrobić to przyblokować ilość nagród głównych (specjalnych) i zastąpią to czymś innym. Niestety znając pomysły frmy to pewnie ktoś przy kawie walnie pomysł by zamiast artefakt i nagroda była co druga to zrobić ją co trzecią/czwartą i tak do skutku
 

Ovocko

Rycerz
Nie budowałem i nie zamierzam: Wykopalisk, Ruin (te chwilę miałem, nawet chyba na 2 poziomie), Tronów, Ambasady, Labiryntu i Centrum Handlowego. Ale młotków, kultury, many i ziaren mi nie brakuje, może poza specyficznymi sytuacjami podczas eventu, kiedy tzw. "losowość" zadań w krótkim czasie skumulowała mi zadania na zbadanie technologii i wyczyściła manę do zera.

Wykopaliska obok młotków dają relikty za ukończenie prowincji. Mnie się to przydało podczas eventu, kiedy zostawiałem po jednej z walk w prowincjach czekając z tym do zadań na zdobycie reliktów i w ten sposób optymalizując ilość walk do zrobienia. Podobny sposób jak to co sugerował bodaj Chris z prowincjami turniejowymi (zostawianie ostatniej walki na zadanie z reliktami)
Ambasadę też mam, jednak kiedy czas zwiadu przekroczy granicę przyzwoitości pewnie ją sprzedam. Chyba że będę miał miejsce, bo podczas eventu, gdzie dużo prowincji odkrywałem na przyśpieszaczach, dawała manę jak szalona.
Labirynt miałem i czym prędzej się go pozbyłem, natomiast centrum handlowe postawiłem, ale nie ze względu na ziarna lecz magiczną produkcję (wydłużenie czasu i siły). Mój tryb funkcjonowania pozwala na 4 a czasem nawet 5 zbiórek 3h produkcji w ciągu dnia, więc szkoda tego nie wykorzystać.
Ruiny postawiłem dla kultury i teraz też zastanawiam się czy ich się nie pozbyć. Choć nie są one aż tak duże, więc na razie trzymam.
 

blazius1

Paladyn
Czyli ten event spadł z nieba posiadaczom Ambasady Enara. Tym, którzy go jeszcze nie sprzedali.

Myślę, że to już na prawdę ostania okazja, gdy ten cudak się do czegoś przydał. Inaczej - chciałbym, żeby tak było, tzn., żeby zmienili formułę eventu na dowolna ale sensowną i żeby Ambasada znowu się nie przydawała.
 

Ovocko

Rycerz
Czyli ten event spadł z nieba posiadaczom Ambasady Enara. Tym, którzy go jeszcze nie sprzedali..

W pewnym sensie tak, choć ja bym bardziej patrzył na to w sposób: ilość many z ambasady/czas zwiadu vs. ilość many/(czas produkcji = czasowi zwiadu) z innych budynków o tej samej powierzchni lub sumy powierzchni.
Im dłuższy czas zwiadu tym ambasada przydaje się mniej. Ja ją postawiłem gdy czas zwiadu miałem w granicach 1,5 dnia, natomiast dla kogoś, u kogo czas zwiadu jest rzędu 4 dni to ambasada nie ma sensu, chyba że ktoś ją podciągnie do takiego poziomu, że będzie konkurencyjna dla innych budynków.
Sam założyłem, że ją prędzej czy później sprzedam już w momencie, gdy ją budowałem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry