• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Znaczny spadek populacji po aktualizacji/ temat do zamknięcia

Status
Zamknięty.

DeletedUser1537

Guest
Witam, przed aktualizacją miałam ok. 4000 ludzi, obecnie mam ich 22. Coś źle nalicza. Mam w rozbudowie złotą otchłań właśnie, może to to? Dawała mi 3000 ludzi przed aktualką (teraz wyświetla mi 3960 populacji na niej). Ale z drugiej strony nie widzę też żeby hala (przed aktualizacją 1110 populacji, po aktualce 2059) dodała ludzi... Nie wiem czy to związane z cudami - ale wiem, że nie jestem jedyna, kolega z bractwa również z 1500 ludzi ma 180 obecnie.

edit, temat do zamknięcia - po odświeżeniu stron nam pokazuje już normalnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1651

Guest
Potwierdzam bardzo duży spadek populacji. Jeszcze rano miałem ok 150 ludzi a teraz bez istotnych ruchów w grze mam "-249". Zniechęcające.
 

DeletedUser629

Guest
I u mnie tak było ... oczyścić trzeba przeglądarkę i flash playera ... i jest ok :p
 

DeletedUser171

Guest
Dlaczego spadła liczba ludności, kto mi zabrał ? Niestety odświeżenie strony nawet reset komputera nie dal efektów.
 

DeletedUser629

Guest
a czyściłaś przeglądarkę ??? to spróbuj i jak nie to pisz do suportu :)
 

DeletedUser171

Guest
agafii99 - a i owszem wyczyściłam zrobiłam reset kompa i nic, Wobec powyższego napisałam i czekam na odpowiedź, ale pewnie moje szanse na odzyskanie 10K ludzików sa mizerne, znając ich pokrętne odpowiedzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry