• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zniesienie konieczności rozwalania miasta pod budynki rasowe w celu wykonania głównej linii zadań.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Czy takie zadania główne powinny być wycofane?

  • Tak

  • Nie: nie kupujesz ekspansji miasta za diaksy, więc musisz zrozumieć, że grasz tylko na wersji demo

  • Ić stont


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser1256

Guest
My tu nie mówimy o świeżakach tylko o graczu który jest w topce serwera, bo tak można powiedzieć o Kiepskim. Dla mnie jego narzekanie jest kompletnie bez sensu.
 

DeletedUser110

Guest
Krzyżyk, wejdź na moje miasto i zobacz jego powierzchnię. Mam chyba najmniejsze z top100. Dlatego takie zadania, które każą mi bezsensownie wykorzystywać cenną powierzchnię mnie dołują.
 

blazius1

Paladyn
Odkładając już te pominięte konkrety, to jednak jest różnica pomiędzy wbijaniem co tydzień 2k a wbijaniem 2,5-3k w turnieju.

Wbijając średnio 2,9-3,1 k średnio (na umownym luzie, ale na 6 gwiazdkach) na trzech miastach można zaklinać się na amen.
 

DeletedUser1256

Guest
Ferdek ja Cię rozumiem, ale taka jest gierka. Nie zainwestujesz lub nie pokombinujesz ze studniami to cierpisz. Poszedłeś w punktację to cierpisz na rozwoju. Mam ten sam problem bo nie zainwestowałem ani złotówki, a i ze studniami też nie mam szczęścia. Kompletny brak miejsca i trzeba coś pokombinować. I to jeszcze mnie trzyma przy tej gierce.
 

visit0r

Paladyn
Mniejsza o zadania i te 200 diamentów prędzej czy później. Diamenty nie zając.

Ale z tym klikaniem w turnieju to chodziło o to przecież, że za dobrze nam w turniejach idzie. Są już zbyt czasochłonne dla aktywnych graczy, a wydaje się, że wcale nie muszą.
jest mglista nadzieja ze z biegiem czasu za to zadanie bedzie juz 250 lub nawet 300 diamentow nagrody wiec pozniejsze ego zakonczenie moze miec sens ;)
 

visit0r

Paladyn
W temacie, lista zadań głównych jest ok, faktycznie zadania "ilościowe" powinny być opcjonalne z uwagi nawet na samo wprowadzenie doładowań portalowych
Tym niemniej doceniam IG zrobiło już ukłon w stronę graczy:
- skrzynki z diaxami można zebrać po przejściu rasy
- wprowadzili jako opcjonalne zadania związane z rozbudową warsztatów
tkwie na tym samym zadaniu, jednak inna czesc mnie trzyma, 4 warsztaty na 32 poziomie, nie produkuje od dawna w warsztatach narzedzi wiec te zwykle pokasowalem zostawiajac te magiczne, jakos nie chce sie cisnac warsztatu na 32 poziom dla zadania ;/
 

DeletedUser

Guest
nie wiem jak ty ale ja właśnie anulowałem zadanie rozwiń warsztaty do 28 poziomu
 
Do góry