• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

znika mi stal

Status
Zamknięty.

ewaklos2

Wędrowiec
wciaz znika mi stal dzis 2 lub 3 razy kupilam stal i znow jej nie mam nie moge zrobic z tego powodu badan pomozcie mi sprawcie co sie dzieje i dajcie mi znac ewaklos2
 

DeletedUser

Guest
Ewaklos2 napisz proszę zgłoszenie do obsługi gry. Już sprawdzam ale jeśli to jakiś błąd muszę mieć zgłoszenie w systemie


Czy na pewno dobrze patrzysz w handlarzu, Oferta ma mieć żelazo, a żądanie inny surowiec.
Przeglądnęłam twoje logi z handlu i wygląda na to, że sprzedawałaś żelazo zamiast kupować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wchodzisz w Kupca (znaczek wagi) środkowa dolna część ekranu, następnie tam gdzie masz oferta klikasz na zielony przycisk i wysuwa ci się lista towarów wybierasz "stal" i w ten sposób na pewno się nie pomylisz.
 

ewaklos2

Wędrowiec
pyta mnie tam tylko o swiat i rodzaj problemu ale nie wide jak opisac

ta tyle ze kupuje np stal a dostaje drzewo albo za moment zakupiona stal w dziwny tajemniczy sposob znika ??????????????????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bez problemu kupiłam stal, zobacz na swoim koncie, nie ma żadnego błędu. Prawdopodobnie kupowałaś deski a sprzedawałaś żelazo.
 

DeletedUser79

Guest
Handel z Kupcem działa w ten sposób, że kupujesz jeden towar za drugi (lub za złoto/zasoby) - nic nie ma za darmo :)
Zaraz przedstawię to za pomocą obrazka.
 

ewaklos2

Wędrowiec
oddali mi stal zniklo drzewo oszaleje ja tych badan na proszty szlak nigdy chyba nie zrobie jezu

zgadza sie jesli kupuje za mlodki lub za monety to czemu znika mi drzewo albo stal albo marmur nie kapuje

jesli nie przejde badan na prosty szlak nic z punktami wiedzy nie zrobie jezusiczku juz nie wiem co grane
 

DeletedUser79

Guest
Powoli powoli, co ma prosty szlak do handlu? Tutaj nie ma żadnego powiązania.

Wiesz jak się handluje, więc problemów nie powinno być. Towar od tak nie może znikać, musisz go wydać na coś - innego wyjścia nie ma.
 

DeletedUser

Guest
Nic ci nie znikło. Musiałam sprawdzić czy masz błąd więc chciałaś żelazo to je kupiłam za drewno- nie da się inaczej sprawdzić błędu. Musisz się rozwijać, ulepszać budynki
 

ewaklos2

Wędrowiec
niestety bez udzialu znikal boje sie teraz co kolwiek robic by znowmi nie zniklo czekam na kase monety i zrobie szlak bo jak nie to sie porycze
 

ewaklos2

Wędrowiec
nie dobrze narazie jest ok wielu mowi ze im ginie towar rozny nawet gina sąsiedzi a ja mam sąsiada co nie moge motywowac

i naprawde nic z zaginionym towaren nie robilam

a co do ze zrozumieniem oferta jest oferta a zadane to to co chcesz za to a nie odwrotnie

Powtarzam, nic się nie dzieje bez naszego udziału - Przeczytaj na wiki informacje na temat handlu, może w czymś to pomoże:https://pl.wiki.elvenar.com/index.php?title=Kupiec
Napisz mi, jaki towar chcesz kupić i czym chcesz zapłacić, to może pomogę.
wedle tych slow musiala bym nie wiedziec co jest oferta a co zadanym towarem za to czy tak????????????????????????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser79

Guest
Strasznie chaotycznie piszesz i nie można zrozumieć z czym masz teraz problem.
Napisz co sprawia Ci problem, czego nie rozumiesz, a spróbujemy coś zaradzić.
 

DeletedUser

Guest
Gdyby to był Prima aprilis, to powiedziałbym, że ktoś z Was (moderatorów) sobie jaja robi :D
Brak interpunkcji oraz niski stopień precyzyjnego określenia problemu może również wskazywać, że problem ma jakieś dziecko:
"...bo jak nie to sie porycze".
Po Waszych odpowiedziach potrafiłbym z zamkniętymi oczami kupować na targu. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry