• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Znikające budynki w mieście

Tajniakos

Paladyn
Wersja gry: v1.111.2- (903B701) 2020-08-20 (09:42)
Ludzie lub elfy: Elfy
Przeglądarka:Google Chrome Wersja 84.0.4147.125
System operacyjny: Windows 10
Odtwarzalność: 5/5

Tytuł zadania: (jeśli dotyczy)

Obecna sytuacja:
Miasto znika, gdy poruszam się po ekranie.

Oczekiwana sytuacja:
Stabilne miasto bez znikających budynków.

Powielanie Kroki :
1. Zaloguj się.
2. Miasto pojawi się całe bądź jego część.
3. Przesuń kursor na miasto.
4. Budynki w mieście znikają i wracają po przesunięciu miasta.
5. Odświeżanie miasta daje ten sam rezultat.

Zrzuty ekranu błędu:

1.jpg2.jpg
 
Tak, ten blad przywedrowal do nas z bety wraz z dzisiejsza aktualizacja, choc tworcy doskonale zdawali sobie sprawe z jego istnienia, bo na becie ten blad zostal zgloszony i potwierdzony juz dawno temu. Wiec tego buga wrzucili nam na serwery live z pelna premedytacja i ze swiadomoscia tego, co robia Dawno nic mnie w tej grze nie wkurzylo, bo to w koncu tylko gra, ale dzis mnie ruszylo :mad:

Rozwiazaniem doraznym jest przywrocenie wartosci skalowania ekranu do 100% w ustawieniach przegladarki, tylko ze przynajmniej u mnie "grywalnosc" jest wtedy jeszcze gorsza, wiec tak naprawde to zadne rozwiazanie.

Drugim rozwiazaniem doraznym jest chwilowy powrot do wersji flash, bo blad wystepuje tylko w wersji HTML. Tak wlasnie zrobilem, choc na flashu wszystko chodzi u mnie jeszcze wolniej, niz zazwyczaj.
 
Ostatnia edycja:

xEasyRiderx

Rycerz
Gram na linux czyli HTML ponieważ nie obsługuje flash i jak do tej pory nie mam takich historii ze znikającym miastem
 

Tajniakos

Paladyn
Nie ukrywam, że ten błąd z bety tak samo mnie zirytował bo tak jak napisałeś, wrzucili go tu nam z pełną świadomością.Inne błędy ,które działały na naszą korzyść naprawiono bardzo szybko a ten który zgłosiłem jest na becie do dzisiaj. W czasie PB był z lekka denerwujący bo sporo odznak straciłem i to głównie tym bractwom, które mają fan z PB da się mocno we znaki.
Ponad to zauważyłem sytuację, że w trakcie zbierania produkcji czasem znika kursor i jest to wyjątkowo męczące.
Dziwi mnie tak naprawdę od czego jest serwer testowy, skoro wrzucają nam tu z premedytacją błędy tam zgłoszone i potwierdzone...
 
Do góry