• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Znikające diamenty

BeataKo

Wędrowiec
Witam,
Mam pytanie czy spotkał się ktoś może z taką sytuacją, że w evencie karnawałowym wygrał duża ilość diamentów które nie doliczyli się do pozostałych? Ja tak miałam przy tymże evencie oraz w Iglicy. Tego co widziałam zanim zaakceptowałam to były to znaczne sumy diamentów. DlacZego nie ma.ichndopisanych? Dzieki za pomoc.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Bardzo często zwłaszcza początkującym graczom mylą się diamenty :diamond: z kryształem :crystal: ponieważ ikonki obydwu są podobne do siebie, sam kiedyś tak miałem na samym początku gry ale bardzo szybko mi to wytłumaczono że to nie jest to samo choć podobne :)

@jarq taka mała sugestia skoro IG lubuje się w zmianach kosmetycznych może byś napomknął w którymś raporcie aby ikonkę np. diamentów zmienić na jakąś większą i może w zielonym odcieniu aby graczom nie myliło się :)
 

BeataKo

Wędrowiec
Za pewne tak też było, no wstyd ☺narobiłam rabanu ale jeśli mogę jeszcze zapytać - to gdzie są te kryształy i do czego służą bo nigdzie ich nie widzę . Ślicznie dziękuję ☺☺☺
//
Tak jak @Tajniakos napisał to nie były diamenty tylko kryształy.
Dziękuję ☺☺sądzę że właśnie tak to było ... Kobiety wszędzie widza diamenty

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry